#638“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
#31Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
#517Bronzen Phurba-vajra.
Phurba Vajra en bronze.No longer availableDim. L. 44 cmEstimate: € 200 / 220 -
#67Een sobere houten scribaan.
#357Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#296Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
#487Val St. LambertEen grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.
#343Twee oude fotocamera’s in lederen etuis: Jaghee Exa & Agfa Optima 200.
Deux anciennes caméras dans étuis en cuir: Jaghee Exa & Agfa optima 200.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#273Een antiek gebeeldhouwd houten voetenbankje.
#509“Compositie”. Kleurkrijt op papier. Draagt een handtekening: H.A***
”Paysage avec chemin de campagne à la lisière”. Huile sur toile. Signée et datée 1899.No longer availableDim. 67 x 34 cmEstimate: € 100 / 160