#167Paul Ludwig KowalczewskiPeriod: 1865-1910“Germanischer Krieger”. Een brons gesculpteerd beeld van een krijger met gehoornde hoofdtooi. Op donker marmeren sokkel. Draagt signatuur.
"Germanic Warrior." A bronze sculpted statue of a warrior with a horned headpiece. On a dark marble pedestal. Bears a signature.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 400 / 500 -
#52‘Het afscheid’, olieverf op doek met de voorstellingvan een koppel in het deurgat, niet gesigneerd.
#554Een inktstel met twee vierkante kristallen inktpotten (één met schade aan een hoek) op een gevlamd marmeren basis. Messingen bolpootjes.
#569KashgaiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#43Een lot van 3 grote kerkkandelaars, waarvan 1 verzilverd met monogram en 2 andere in messing gesteund op leeuw-en klauwpoten.
#182Frans Van Tongerloo“Vennezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1921.
#271Manoir d’Estaing - AveyronEen polychroom porseleinen koffiepotje met twee niveaus. Handgeschilderd decor. Gemerkt onderaan. Draagt handtekening P. Bénech, naar een ontwerp van 1850.
#298Willy VandersteenEen lot van 41 Suske & Wiske strips, diverse titels en uitgaven.
A lot of 41 Suske & Wiske comics, various titles and editions.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#58Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
#525Een moderne glazen vitrine met aluminium frame. Vier schabben.
#500Een 18 kt geelgouden horlogeketting met schakels.
An 18 kt yellow gold watch chain with links.No longer availableDim. 19,25 gEstimate: € 600 / 800