Similar lots by type
-
#400
Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.
Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.No longer availableDim. h: 32 Ø: 25 cmEstimate: € 30/40 -
#56
Een eikenhouten houtbakje. XIXe eeuw.
Un bac à bois en chêne.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#204
“Man met hooivork”. Een antiek wandtapijt.
”Homme et fourche”. Un tapis antique.No longer availableDim. 124 x 92 cmEstimate: € 200/300 -
#624
Een XIXe eeuws Frans bas-reliëf van plaaster.
Un bas-relief en plâtre français. XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 84 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120/200 -
#573J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#640
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#206
Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400/500 -
#792
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#402
Een paar zittende Staffordshire honden.
Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#405
Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.
Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#676
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#123
Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.
Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.
Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.No longer availableDim. 205 x 130 x 54 cmEstimate: € 200/250 -
#176
Een Victoriaanse vitrine in Chippendalestijl, versierd met marquetterie.
Une vitrine Victorienne, style Chippendale, décoration de marqueterie.No longer availableDim. 152 x 112 x 34 cmEstimate: € 120/200 -
#618Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#576
Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400/600 -
#668
“Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.
”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#308
Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.
Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.No longer availableDim. H: 36 cmEstimate: € 45/55 -
#490
Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.
Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#596
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#411
Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .
Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.No longer availableDim. H 12 cmEstimate: € 32/40 -
#565
Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#121
Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.
Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.No longer availableDim. H 44 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#462André Goezu
“Rivalité”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rivalité”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#551
Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen.
Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de pivoines.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180 -
#167
Een miniatuur commode. Een gefineerd meesterstuk, versierd met ingelegde Naamse sterren. XVIIIe eeuw.
Une commode miniature. Une pièce de maître, décoration d’étoiles de Namur incrustées. XVIIIème siècle.No longer availableDim. b: 34 cmEstimate: € 180/220 -
#675
Henri II buffet van notenhout.
Buffet de style Henri II en noyer.No longer availableDim. 100 x 140 x 54 cmEstimate: € 150/200 -
#27
Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
Une paire de candélabres en laiton massif. Epoque Louis XV.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/40 -
#631
Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.
Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/100 -
#3
Een lot religieuze voorwerpen van messing, waaronder een kruisbeeld, een wijwatervat, een wierookbrander, een godslamp, enz.
Un lot d’objets religieux en laiton, dont un crucifix, un bénitier, un encensoir, une lampe de sanctuaire, etc...No longer availableEstimate: € 20/25 -
#7Val St. Lambert
Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#501
Een houten piramide en octahedron.
Une pyramide en bois et un octaèdre.No longer availableDim. h: 18 & 26 cmEstimate: € 65/75 -
#174
“Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.
”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.No longer availableDim. 51 x 65 cmEstimate: € 260/360 -
#262Louis Waegemans
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160/200 -
#743
Een designvaas van rood Muranoglas.
Un vase design en verre Murano rouge.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 55/65