Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.

Een paar achthoekige sierborden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een tuin. XIXe eeuw.

Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine décor polychrome d’un jardin. XIXème siècle.
Dim. Ø: 24 cm
SKU: 2409190803.
Categories: Aziatisch, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #803
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #895

    Een grote godslamp van brons en messing. XIXe eeuw.

    Lampe de sanctuaire en bronze et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #435

    Twee zakhorloges van zilver en één van Omega van gegraveerd verguld metaal.

    Deux montres à gousset en argent et une de la marque Omega en métal gravé et doré.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #375

    Drie verschillende 18 karaats geel gouden ringen waarvan één bezet met pareltjes en diamant oude slijp.

    Trois différentes bagues en or jaune 18 ct dont une sertie de perles et de diamants de taille ancienne.
    No longer available
    Dim. 5,60 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #370

    Een 18 karaats geel gouden broche bezet met pareltje (één ontbreekt), twee hangers waarvan een kruisje en een kleine ring.

    Broche en or jaune 18 ct sertie d’une perle (l’autre manque), deux pendentifs dont un crucifix et une petite bague.
    No longer available
    Dim. 6,75 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #265
    Dinh Van Paris

    Een roestvrij stalen horloge met lederen polsband in originele doos. Swiss Made.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir dans la boîte d’origine. Swiss Made.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #440

    Een te herstellen armband bezet met parels, git en koraal en met 18 karaats geel gouden slot.

    Bracelet à fermoir en or jaune 18 ct et formé de perles, de corail et de jais.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #390

    Een halssnoer met bijpassende oorbellen van zilver met twee hangers van 18 karaats geel goud.

    Bracelet et boucles d’oreilles assorties en argent avec deux pendentifs en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 35,70 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #699
    Kunis Shika

    Twee oude ingekleurde Japanse houtsneden. Beide gesigneerd.

    Deux gravures sur bois japonaises en couleurs. Signées.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 & 35 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15
    Il Bisonte

    Twee verschillende zilveren hangers met lederen koord. In originele doos en hoesje.

    Deux différents pendentifs à corde en cuir. Dans la boîte et le sachet d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.

    Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 13,59 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #430

    Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.

    Quatre montres de dame différentes en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #5
    Girard Perregaux

    Een roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.

    Montre en acier inoxydable. Quartz. Swiss.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #330

    Een 18 karaats geel goud bolletjes armband met hanger in de vorm van een belletje.

    Bracelet à petites boules en or jaune 18 ct avec pendentif en forme d’une clochette.
    No longer available
    Dim. 6,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #689

    “Vrouw met kat”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    ”Femme et chat”. Une gravure sur bois en couleurs japonaise. Signée. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 68 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met bruin lederen polsband in originele doos.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir brun. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #260
    Dinh Van

    Een lederen halssnoer in originele doos.

    Collier en cuir dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #395

    Een ring met bijpassende armband van zilver.

    Bague en argent et bracelet assorti.
    No longer available
    Dim. 69,10 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #65
    Omega, Geneve

    Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.

    Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #882

    “Waterval”. Een XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Niet gesigneerd.

    ”Cascade”. Une gravure sur bois ancienne japonais. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 14 x 21,7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #350
    Dinh Van

    Een te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.

    Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 7,56 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #20
    Il Bisonte

    Een roestvrij stalen horloge met zwart lederen polsband in originele doos. Italian design. Swiss Movement.

    Montre en acier inoxydable à bracelet en cuir noir dans la boîte d’origine. Italian design, Swiss movement.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #617

    Een Thais krijgersbeeld van zwart- en goudgepatineerd hout, versierd met gelen kraaltjes. Voet gebroken.

    Une statue de guerrier Thaï en bois à patine noir et doré, décoration de perles jaunes. Restauration au pied.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #872

    “Wild zwijn in besneeuwd bos”. Een laat XIXe eeuwse Japanse houtsnede. Gesigneerd.

    ”Sanglier dans le bois enneigé”. Une gravure sur bois japonaise, fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #405
    Dinh Van

    Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.

    Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100

Other lots in this auction

  • #868

    Een tulpenvaasje en een tabakspot van Vlaams aardewerk.

    Un petit tulipier et un pot à tabac en faïence de Flandre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    J. Mattues

    “Koppel in een landschap”. Een gesneden houten bas-reliëf. Gesigneerd.

    ”Couple dans un paysage”. Un bas-relief en bois. Signé.
    No longer available
    Dim. 35 x 82 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #599

    “Twee fin de siècle dames”. Aquarel.

    ”Deux dames, fin-de-siècle”. Une aquarelle.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #421

    Drie verschillende koperen lampen, waarvan één met glazen kap.

    Trois lampes en cuivre, dont une avec cape en verre.
    No longer available
    Dim. h: 20 - 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #367

    Acht kristallen vazen met mauve motieven. Bijgevoegd een kleurloos exemplaar.

    Huit vases en cristal à motifs mauve. Nous ajoutons un exemplaire incolore.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #21

    Een lot van vijf oude tinnen chocoladevormen en een grote houten vorm.

    Un lot de cinq moules à chocolat anciens en étain et un grand bol en bois.
    No longer available
    Dim. b: 8 - 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #121

    Een albasten kolompendule met messingen monturen. Deksel gerestaureerd. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en albâtre en colonne à montures en laiton. Couvercle à été restauré. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #407

    Een vaas en een karaf van geslepen mauve en kleurloos Boheems kristal. Bijgevoegd een vaas op boet van geslepen blauw en kleurloos kristal van Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Un vase et une carafe en cristal taillé de Bohème bleu. Nous ajoutons un vase sur pied en cristal bleu et incolore Val St. Lambert non marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #128

    Een buste van Beethoven van donkergepatineerd plaaster.

    Un buste de Beethoven en plâtre à patine.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #779

    “Ingang van het theater”. Een ingekleurde Japanse houtsnede. XIXe eeuw.

    ”Entrée de théâtre”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #688
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #717

    Een vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.

    Un vase en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 90 / 120
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More