Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#308Franz Mehlem
Een reeks van vier borden van meerkleurig aardewerk met Vlaamse spreuken. Onderaan gemerkt.
Une série de quatre assiettes en faïence polychrome avec des citations flamandes. Marques sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 80/100 -
#692Joseph LépinePeriod: 1867 - 1943
“Kampement aan een meertje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
"Campement auprès de l'étang". Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#274
Verguld bronzen beeldje van een jonge Griekse vrouw zittend op een zuiltje. Met marmeren voetstuk.
Une statue en bronze doré représentant une jeune femme grecque assise sur une colonne. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 50/70 -
#58
Twee verschillende bronzen vijzels met stamper.
Deux mortiers différents en bronze.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#256
Een staande klok met eikenhouten kast. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 215 cmEstimate: € 180/240 -
#300
“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150/180 -
#215
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1,45 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 1600/1800 -
#69François SerrasPeriod: 1874 - 1958
“Oude vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vieille femme auprés de l"hâtre". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 3& x 21 cmEstimate: € 200/2340 -
#164Piet LippensPeriod: Gentbrugge 1890-1981
“Woonwagens in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Roulottes sous la neige". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 220/260 -
#200
Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 800/1000 -
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
Tapis persan ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 293 cmEstimate: € 200/240 -
#129Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fruits et faïences". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/150