Other lots by Val Saint Lambert
#591Val Saint LambertEen lot van 4 champagnecoupes en één grote van kleurloos kristal.
A lot of 4 champagne coupes and one large one of colorless crystal.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#311Val Saint LambertEen lot van vier stuks gegoten kristal, waaronder twee vazen, een kandelaar, en een schaal. Rood, met één stuk groen.
A lot of four pieces of cast crystal, including two vases, a candlestick and a bowl. Red, with one piece of green.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 70 / 100 -
#38Val Saint LambertEen karaf van geslepen kristal, met rood in de massa. Circa 1900.
A cut crystal carafe, with red in the mass. Circa 1900.No longer availableDim. 41,5 cmEstimate: € 60 / 100
#79Frans Van Genesen“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120 / 200 -
#41Een zilveren sigarettendoos, gemerkt 935/1000 met monogram A.M. en een Dupont aansteker, evenals een zilveren kettinkje met clips.
#63Een vroeg XXste eeuwse polychroom houten console.
#435Een kunsstoffen beeld naar de oudheid op sokkel.
A plastic sculpture after the ancients. On a stand.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 40 / 50 -
#258Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).
“Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#543Een Chinees porseleinen rode vaas.
#221‘Bastet Kat.’ Bronzen beeld op marmeren sokkel. Draagt handtekening ‘Levy’.
#455Stefaan SchreelEen metaalsculptuur getiteld Krijger 1 door beeldhouwer Stefaan Schreel op sokkel .
A metal sculpture titled Warrior 1 by sculptor Stefaan Schreel. On stand.No longer availableDim. h 53 (170) cmEstimate: € 240 / 280