#489
Een Venetiaans glazen bolluster met koperen monturen.
#291
#239
#693Val St. Lambert
Een lampenvoet van gekleurd kristal.
#443
Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
#540
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#426
Een bronzen hallantaarn met bolle glazen.
#653
Een wandlamp van glas in lood in de geest van Tiffany, versierd met libellen.
#621
Een grote schemerlamp met verchroomde kap op plexiglazen bol.
#519
#376Koperslager D. Desmedt, Baasrode
Een paar messingen scheepslantaarns op petroleum.
#554Lolo Palazzo
#576
Een grote bronzen hanglantaarn met bol glas.
#608
Een paar smeedijzeren wandlampen.
#287
#530
#427
Een vintage lampenvoet van geel en zwart glas.
#520
#559
Een bronzen sac-a-perles in Lodewijk XVI-stijl met kristallen pendeloques.
#26
#313
#232
Een gesculpteerd albasten sierlamp in twee delen.
#676
Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#536
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
Lanterne hexagonale en bronze aux vitres concaves.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 250/300
#125
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
#20
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een klavertje vier.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un trèfle à quatre feuilles.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 150/200 -
#419
Twee steendrukken met illustraties Edgar Degas uit ‘La maison Tellier’ van Guy de Maupassant. Genummerd 250 op 350 exemplaren. Ed. Ambroise Vollard à Paris.
Deux lithographies avec illustrations d'Edgar Degas tirées de La maison Tellier de Guy de Maupassant. Numérotées 250 sur 350 exemplaires. Ed. Ambroise Vollard à Paris.No longer availableDim. 21 x 25 & 26 x 19,5 cmEstimate: € 120/200 -
Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
Femme Luba agenouillée avec deux petits enfants aux seins. RDC.No longer availableDim. H.43 cmEstimate: € 80/100 -
#243
#246
#51
Carte de la Belgique. Six cartes pliées de Van der Hulst de 1884. Complète.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#240
Een 18 K geelgouden hanger bezet met pareltjes en fantasiestenen.
Un pendentif en or jaune 18 carats serti de perles et de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 180/250 -
#501
Een kleine balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met famille-rose decor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#107Steinbach & Goebel, Germany
“Nutcracker suite”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel, No. 2130. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een gepolychromeerd houten beeldje in origineel kistje.
Suite Casse-Noisette . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel, n ° 2130. Marquée en bas. On y joint une figurine en bois polychrome dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 14 & 15 cmEstimate: € 90/120 -
#109W. Vincken
“Begijnhofpoortje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#285
Une bague en or blanc 18 K sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et un diamant central de + - 0,33 ct. FVS2.No longer availableDim. 3,14 gEstimate: € 600/700