Similar lots by type
-
#227
“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#610
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#635
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#561
“Vogel met jong”. Een art deco groep van aardewerk.
“Oiseau et son petit”. Groupe art déco en faïence.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#614
Twee Hindoeïstische vrouwenfiguren van gebeeldhouwd hout.
Deux femmes hindoues en bois sculpté.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 400 / 600 -
#668
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#540
“Antilopen”. Een art deco groep van aardewerk.
“Antilopes”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#661
Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#650
Een plaasteren vrouwenbuste. Een atelierstuk.
Buste de femme en plâtre. Pièce d’atelier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#630
Drie etnische beelden van gebeeldhouwd tropisch hout.
Trois sculptures ethniques en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 40 - 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#617
“Beertjes”. Een groepje van terracotta. Zuid Amerika.
“Oursons”. Groupe en terre cuite. Amérique du Sud.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#223
“Classicistische voorstelling van een vrouwelijk naakt op een leeuwin”. Een groep van wit marmer. Gerestaureerd. Onder presenteervitrine.
”Représentation classique d’un nu féminin sur une lionne”. Un groupe en marbre blanc. Sous vitrine de présentation.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#612
Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#660
Een ijsbeer van roze crackleware. Tijdperk art deco.
Ours polaire en faïence craquelée rose. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 25 / 30 -
#655
Een neushoorn van roze geglazuurd aardewerk.
Rhinocéros en faïence rose.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#585
Een liggende panter van wit crackleware. Tijdperk art deco.
Panthère couché en faïence craquelée blanche. Epoque art déco.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 30 / 40 -
#653
Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#702
Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#606
Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400 / 450 -
#548
“Koppel fazanten”. Een art deco groep van aardewerk.
“Paire de faisans”. Groupe art déco en faïence.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 39 / 35 -
#692
“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#637
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#639
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50
Other lots in this auction
-
#742
Een lot van zeven vissen van Muranoglas.
Lot de sept poissons en verre de Murano.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 70 / 80 -
#378
Een lot verzilverd en verguld bestek, bestaande uit dessertvorkjes, koffielepeltjes, grote en kleine messen, twee serveerlepels, een pollepel, kreeftenvorkjes, een flessenopener, een spiegeltje en vier suikertangetjes, waarbij één van zilver.
Un lot de couverts argenté et doré, comprenant des cuillères à dessert, des cuillères à café, des petits et grands couteaux, deux couverts de service, une louche, des fourchettes à homard, un ouvre-bouteille, un miroir et quatre pinces à sucre dont une en argent.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#482Victor Van BerckelaerPeriod: 1913 - 1975
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 150 -
#183
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400 / 500 -
#444
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Petite église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 17 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#507
Twee Afrikaanse vrouwenbustes van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes de femmes africaines en ivoire sculpté sur socles en bois. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 19 & 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#313
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#589
“Naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt een handtekening: Dooiewaard.
”Nu”. techniques mixtes sur papier. Porte la signature: Dooiewaard.No longer availableDim. 49 x 49 cmEstimate: € 300 / 350 -
#373
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit vorken, messen, lepels en koffielepels voor twaalf personen, evenals een pollepel, een groentelepel en een vleesvork.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant fourchettes, couteaux, cuillères et cuillères à café, une louche, une cuillère à légumes et une fourchette à viande. Pour douze convives.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#379
Een lotje Belgisch aardewerk, bestaande uit een koffiekan, een kannetje en een pot.
Un lot d’objets en faïence belge comprenant une cafetière, une verseuse et un pot.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#208
“Mercurius”. Een bronzen beeld naar een werk van Jean de Bologne. Op het marmeren voetstuk een bronzen fries met putti die kunsten bedrijven in reliëf.
”Mercure”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Jean de Boulogne. Sur socle en marbre représentant des putti oeuvrant l’art, en relief.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 320 / 360 -
#752
Een oud metalen wandplaatje met opschrift “Lloyd Belge - Anvers”. Omstreeks 1950.
Une plaquette murale ancienne avec l’écriture “Lloyd Belge - Anvers”. Vers 1950.No longer availableDim. 20 x 28,5 cmEstimate: € 26 / 30