#682Wiskemann, Bruxelles
Lot en métal argenté, composé d'une soucoupe ovale, d'une terrine, de deux bols et de deux sertisseurs de bouteilles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#93
#641
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Plat décoratif en porcelaine d'Imari à bord lobé. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø 32 cmEstimate: € 40/60 -
#539Cor Vrins
“Compositie in groen en oranje”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de verso.
"Composition en vert et orange". Huile sur toile. Signée au verso.No longer availableDim. 70 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#492
“Abstract naakt.” Olieverf op board. Draagt monogram H.K.
"Nu abstrait." Huile sur carton. Porte un monogramme HKNo longer availableDim. 120 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#287Val Saint Lambert
Een karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#406
#88Camille Bleuse
“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
#178
“Hengsten”. Een bronzen groep naar een werk van P. J. Mene.
#329Maurits LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.
"Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.No longer availableDim. 24 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#459
Een handgeschilderde Balinese Pawukon-kalender op doek. Eerste helft XXe eeuw.
Un calendrier balinais Pawukon peint à la main sur toile. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 85x85cmEstimate: € 100/120 -
#127
“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
"Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.No longer availableDim. 33,5 x 25 cmEstimate: € 100/120