Other lots in this auction
-
#307Twee vermoedelijk Franse bekerhouders van 800‰ zilver.
Deux porte-gobelet en argent 800‰, probablement français.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 30 / 40 -
#149Jean Marie Tailliet“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu couché”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 23 x 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#658Twee porseleinen kopjes en drie schoteltjes met divers famille rose decor. Chinees werk, XVIIIde en XIXde eeuw.
Deux tasses et trois soucoupes en porcelaine à décors famille rose. Travail chinois des XVIIIe et XIXe siècles.No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#100Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 600 / 800 -
#432Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
Un lot de neuf livres en relation avec l’architecture et jardins.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#361Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
Trois albums de collection de Spirou. Numéros 90, 91 et 94.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#491Een paar Engelse kandelaars van verzilverd metaal.
Paire de candélabres anglais en métal argenté.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#822“Kustlandschap met molens”. Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd links onder.
”Paysage costal et moulins”. Huile sur carton. Signature illisible en dessous à gauche.No longer availableDim. 16,5 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#568Een paar grote balustervazen van polychroom porselein met een decor van lange lijzen in een tuin met een prieel. Achteraan uitgebreide tekst. Twee oren met sporen van verguldsel. Eén bovenrand beschadigd. China, begin XXste eeuw. Onderaan een oud Chinees label.
Paire de grands vases balustres en porcelaine polychrome à décor de longues élises dans un jardin avec belvédère. Grand texte au verso, deux anses avec traces de dorure. Un col accidenté. Chine, début du XXe siècle. Une ancienne étiquette chinoise sous la base.No longer availableDim. H. 57,5 cmEstimate: € 350 / 500 -
#553Yves Rhayé“Zittend figuur”. Een beeld van aardewerk. Gesigneerd en genummerd 63/100.
“Personnage assis”. Sculpture en faïence. Signée et numérotée 63/100.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een massieve eikenhouten vitrinekast in twee delen, onderaan twee paneeldeuren en sledepoten, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk. Vroeg XIXde eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne massif, le dessus à deux portes pleines et sur pieds patins, le dessus à deux portes vitrées avec lattes. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 129 x 54 cmEstimate: € 300 / 400

