#1Een paar porseleinen pimpelmezen en een aardewerken doosje in de vorm van een duif.
#505LongchampEen vergulde schakelketting in originele doos.
#765Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
#317Vaasje van polychroom porselein met bloemen in reliëf en handgeschilderde decors met een ruïne en een bloementuil. Twee oren.
Petit vase en porcelaine polychrome décoré de fleurs en relief et de ruines et de fleurs peints à la main. Deux anses.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#574SMvH“Narcissen”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram ‘SMvH’.
“Narcisses”. Technique mixte sur papier. Porte un monogramme.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#417Twee paar kandelaars, waarbij één paar van rood koper en één paar van messing.
Deux paires de candélabres dont une paire en cuivre rouge et une paire en laiton.No longer availableDim. H. 25,5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#719Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Console en acajou à trois niveaux et sur roulettes. Angleterre vers 1900.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#308Lucien BridouxPeriod: 1878 - 1963Een bol aardewerken vaasje. Tijdperk art deco. Onderaan gesigneerd.
Petit vase sphérique en faïence d’époque art déco. Signé sous la base.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#793Een Loetzkommetje van iriserend glas.
#385Longines QuartzEen polshorloge met lederen bandje. Roestvrij staal.
#48Een messingen olielamp met kap.
Lampe à huile en laiton. Avec abat-jour.No longer availableEstimate: € 35 / 50