Other lots in this auction
-
#32“Le rondeau” &”La petite revue”. Een paar oude Franse lithografieën.
“Le Rondeau” et “La Petite Revue”. Paire de lithographies françaises anciennes.No longer availableDim. 25,5 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#657Guanyin met een dwarsfluit, gezeten op een paradijsvogel. Beeld van gesneden en opengewerkt ivoor. Eerste kwart XXste eeuw.
Guanyin au fifre, assise sur un oiseau du paradis. Sculpture en ivoire taillé et ajouré. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 300 / 500 -
#659Een mechanisch wandtapijt met een pastorale scène. Omstreeks 1900.
Tapisserie mécanique avec scène pastorale. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 241 cmEstimate: € 180 / 220 -
#163“Hond in jas”. Een beeld met bruin en groen patina. Met stempel en genummerd 7/8.
“Chien dans un manteau”. Sculpture en bronze brun et vert. Avec cachet et numéro 7/8.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#627Beeldje van een onsterfelijke met een staf en een wierookvaas. Op een houten sokkeltje. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec crosse et encensoir. Sur son socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 27,5 cm (incl.)Estimate: € 500 / 700 -
#246Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden. Frankrijk, omstreeks 1800.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et trois tiroirs. France, vers 1800.No longer availableDim. 125 x 160 x 56 cmEstimate: € 180 / 240 -
#761Val Saint-LambertEen art deco vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de buik.
Vase art déco en cristal taillé coloré rouge dans masse. Marque sous la base. Petit éclat sur la panse.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#530Een lot ivoren juwelen waaronder een speld, een halssnoer, een armband, twee hangertjes en een ring.
Lot de bijoux en ivoire dont une épingle, un collier, un bracelet, deux pendentifs et une bague.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#554Baken“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 15 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69Kris Duys“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#802Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949Twee Mechelse interieuren. Kleurenetsen. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 283/300 en 11/200.
Deux intérieurs malinois. Eaux-fortes en couleurs. Signées hors planche et numérotées 283/300 et 11/200.No longer availableDim. 38 x 49 & 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#550Twee verschillende metalen design hanglampen. Jaren ‘70.
Deux différenes lampes à suspendre design en métal. Années ‘70.No longer availableDim. Ø 60 - Ø 50 cmEstimate: € 80 / 100

