Other lots in this auction
-
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee parels.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux perles.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 150 / 250 -
#169Peter Olsen“Vijvergezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue d’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#186Een antiek eikenhouten front van een ingemaakte kast met één deur, later omgebouwd tot kast.
Un front en chêne antique d’une armoire à une porte, transformation vers une autre armoire plus tard.No longer availableDim. 225 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#724Een handgeknoopte Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 184 x 94 cmEstimate: € 50 / 80 -
#336Eikenhouten vitrine met twee gebeeldhouwde deuren.
Une vitrine en chêne à deux portes sculptées.No longer availableDim. 166 x 127 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#372Beaumont“Danseressen bij de kachel”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1953.
“Danseuses devant le poêle”. Pastel sur papier. Signé et daté 1953.No longer availableDim. 34 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#700Een notenhouten tafel met kruisverbinding in H, waarop vier gesculpteerde poten. Verlengbaar. Evenals vier eikenhouten stoelen met bruin leder bekleed, gedraaide poten en gesculpteerde rug. Henri II-stijl, einde XIXde eeuw. 6 grenen verlengbladen bijgevoegd.
Table en noyer sur quatre pieds sculptés avec entretoise en H. Aux allonges. Ainsi que quatre chaises en chêne et cuir noir aux pieds tournés et dossiers sculptés. Style Henri II, fin XIXe siècle. 6 allonges en sapin inclus.No longer availableDim. 282 x 105 x 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#770Een grijsgepatineerde houten kandelaar in barokke stijl. Gemonteerd als staande lamp.
Candélabre en bois à patine grise de style baroque. Monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 50 -
#781Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
Deux défense de phacochère, chaque fois formant une queue de trois éléphants. Nous ajoutons un coupe-papier (dégât).No longer availableDim. l: 22 cm (koorde)Estimate: € 30 / 50 -
#523Een opgezette wezel in wintervacht.
Une fouine empaillée avec fourrure d’hiver.No longer availableDim. h: 19 cm (met tak)Estimate: € 40 / 60 -
#522“Dame met hoed”. Aquarel op papier.
“Femme au chapeau”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#552“Bloemenveld met bergdorp in de achtergrond”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“Champs de fleurs avec un village de montagne à l’arrière-plan”. Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 200 / 300

