#201
Een paar boekensteunen in de vorm van panters.
#505Longchamp
Een vergulde schakelketting in originele doos.
#848
Collection de timbres premier jour belges dans 11 albums. Années 1965-67, 1973-1992.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#415
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,26 ct et d’un rubis central de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 1100/1200 -
#482Roland DevolderPeriod: °1938
“Every day”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 4/10 buiten de plaat.
“Every day”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/10 hors planche.No longer availableDim. 12 x 18 cmEstimate: € 20/30 -
#654Corneille
“L’ange descendu des astres”. Gesigneerd, gedateerd ‘92 en genummerd 171/200 buiten de plaat.
“L’ange descendu des astres”. Signée, datée ‘92 et numérotée 171/200 hors planche.No longer availableDim. 49,5 x 61 cmEstimate: € 280/300 -
#823
Vier boeken over klokken en horloges.
Quatre livres sur pendules et horloges.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#569
“Atelier met eend”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
“Atelier au canard”. Huile sur toile. Signée et datée ‘92.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 200/300 -
#54Willem Maris
“Dorpsgezicht met molen en vissersboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de village avec moulin et bateau de pêche”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 55,5 cmEstimate: € 60/80 -
#161Jimmy Choo
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
#487Ritzenhoff
Een reeks van zeven bierglazen op voet. Speciale uitgaven met decors van verschillende kunstenaars. Gemerkt.
Suite de sept chopes sur pied. Editions spéciales avec décors de différents artistes. Avec marque.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 50/60