Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar antieke popjes met biscuit hoofden en blauwe geverfde ogen. Lijf van textiel met porseleinen handen. Originele kleding (Duits?).

Een paar antieke popjes met biscuit hoofden en blauwe geverfde ogen. Lijf van textiel met porseleinen handen. Originele kleding (Duits?).

Paire de petites poupées anciennes aux têtes en biscuit et aux yeux bleus peints. Corps en textile et mains en porcelaine. Vêtements d’origine (Allemands?).
Dim. H. 23 cm
SKU: 1003200431.
Auction day: 10 March 2020 19:00
Catalogue #431
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #417

    Een pauw en een uiltje van gesculpteerd ivoor. eerste helft XXe eeuw.

    Paon et petit hibou en ivoire sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 & 9,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #373
    Val Saint-Lambert

    Rose vaas en een groene ronde asbak van geslepen kristal. Gemerkt.

    Vase rose et cendrier vert en cristal taillé. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #143

    Bronzen groep van twee jachthonden en een eend. Naar P.J. Mène.

    Groupe en bronze représentant deux chiens de chasse et un canard. D’après P.J. Mène.
    No longer available
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #408

    Verzameling munten m.b.t. Stripverhalen. Uitg. Koninklijke Munt van België.

    Collection de pièces de monnaie concernant des bandes dessinées. Ed. Monnaie Royale de Belgique.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #357

    Een lot van acht aardewerken borden met handgeschilderde decors. Voornamelijk Quimper.

    Lot de huit assiettes en faïence aux décors peints à la main. En majorité de Quimper.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #429
    Pierre Alechinsky

    “Compositie”. Monochrome lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Composition”. Lithographie monochrome. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 39 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #353

    Een messingen jachthoorn.

    Cor en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van kostbaarheden en bloemen. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, begin XXde eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine. Décor d’objets précieux et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho. Canton, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 59,5 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #753

    Twee geslepen kristallen geurflacons, waarbij de grootste tijdperk Empire.

    Deux flacons à parfum en cristal taillé. Le plus grand d’époque Empire.
    No longer available
    Dim. h; 9 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #128

    Twee albums, het éne met wenskaarten, fantasiekaarten e.d. uit het begin van de XXste eeuw. Veelal gefrankeerd en uit heel uiteenlopende landen. Ongeveer 250 stuks. Het andere met ansichtkaarten, omstreeks 350 stuks. Begin XXste eeuw.

    Deux albums, l’un contenant des cartes de voeux, de fantaisie etc. du début du XXe siècle, en majorité oblitérés et provenant de nombreux pays. ± 250 pièces. L’autres aux cartes de vues, ± 350 pièces. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 450
  • #228

    Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.

    Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #339

    “Poes op schildersmateriaal”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.

    “Chat et matériel du peintre”. Huile sur panneau. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 17 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 Maart 2020

Veiling is volledig - 815 loten. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf.

10 March 2020 19:00
11 March 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 March 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More