Similar lots by type
-
#179Een paar balustervazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages aan het hof in cartouches, omgeven door bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages de cour dans des cartouches, entourés de fleurs et de fruits. Marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 200 / 220 -
#249Goebel, Germany“Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.
"Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#144Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#286Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.
Un canard en poterie chinoise émaillée. Fêlure au col.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 35 / 45 -
#146Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#244Carl Scheidig“Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.
"La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#228“Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.
« Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#289Een lot Aziatisch houtsnijwerk, bestaande uit een beeldje van een zittend naakt en twee maskertjes.
Un lot de sculptures asiatiques, composé d'une statuette d'un nu assis et de deux masques.No longer availableOnline onlyDim. h: 18, 26 & 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89“Stierenrijder” beeld cowboy figuur op stier, porselein als marmer geschilderd, niet gesigneerd.
Statue "Bull Rider" figure de cow-boy sur taureau, porcelaine peinte façon marbre, non signée.No longer availableOnline onlyDim. h3.cm x 27cmEstimate: € 40 / 50 -
#291Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.
Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.No longer availableOnline onlyDim. h: 10, 17 & 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#164Twee ruitvormige Chinees porseleinen schaaltjes met meerkleurige bloemendecors. Het kleinste met kleine randschade.
Deux plats en porcelaine de Chine de forme losange à décors floraux multicolores. Le plus petit avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 19 & 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#293Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#261Drie verschillende borden van Imariporselein. Eén met haarscheur en randschilfer.
Trois assiettes en porcelaine Imari différentes. Une avec un cheveu et un éclat au bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154Een lot Imariporselein, bestaande uit twee kraagvaasjes, een dekselvaasje (zonder deksel) en een sierschotel.
Lot en porcelaine d'Imari, composé de deux vases à col, d'une potiche (sans couvercle) et d'un plat décoratif.No longer availableOnline onlyDim. h : 16 - 26 cm Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#139Een kleine balustervaas van Chinees porselein met blauw-wit decor van personages.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableOnline onlyDim. h : 36 cmEstimate: € 40 / 50 -
#246Goebel, Germany“Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.
"Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#206Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
Une assiette antique en porcelaine vietnamienne (?) multicolore à décor de fleurs et de papillons. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#177Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.
Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#234“Dansende engeltjes”. Een meerkleurig porseleinen groepje. Hoofdje hersteld.
"Anges dansants". Un groupe en porcelaine multicolore. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 35 / 45 -
#227Een Chinees porseleinen dekselvaas met een blauw op wit tuindecor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de jardin bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#242Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.
Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#14Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
Un vase de verre vert et incolore. Dégâts mineurs sur les bords.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#152Twee groepjes, waarbij één gemerkt van Solingen.
Deux groupes, un marqué de Solingen.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 & 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#232Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#176Anna Club PlushEen pluchen kat. Gemerkt.
Un chat en peluche. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. l: 35 cmEstimate: € 25 / 35 -
#149Een koffieserviesje van geïriseerd Tsjecho-Slowaaks porselein bestaande uit een koffiepot, een suikerpot, een melkpotje en een koffiekopje. We voegen er nog twee kleine tasjes met onderzetters aan toe.
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#162Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#158Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.
Deux bols en verre avec un bord doré et une chope à bière Kulmbacher.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 cmEstimate: € 15 / 20 -
#210“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyDim. h38cm x b50cmEstimate: € 35 / 50 -
#163Emiel LaskarisZittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#151Rien Poortvliet“Met gespreide vleugels”. Ets. Gesigneerd en genummerd 25/100 buiten de plaat.
"Ailes déployées". Gravure. Signée et numérotée 25/100 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 16Estimate: € 40 / 70 -
#268Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 100 -
#49Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 55


