#488Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
#29Roger HebbelinckPeriod: 1912 - 1987“Zicht op de Kathedraal vanop de Suikerrui”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 144/350 buiten de plaat.
« Vue de la cathédrale depuis le Suikerrui ». Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 144/350 hors planche.No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#224Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Nature morte aux fleurs ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 70 -
#644Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Rozengoed - Zaffelare”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/30 buiten de plaat.
“Roseware - Zaffelare”. Une gravure. Signée et numéroté 31/30 hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#651Een aardewerken terrine met meerkleurig decor van bloemen en versierd met een slang op het deksel. Onderaan gemerkt.
Soupière en faïence à décor floral multicolore et ornée d'un serpent sur le couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 22 x 28 x 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#84L. Van Vugt“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#580Een tweezits canapé met gecapitoneerde stoffen bekleding.
#522Felix De BoeckPeriod: 1898 - 1995“Zelfportret”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1980.
"Autoportrait". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1980 au verso.No longer availableDim. 78 x 30 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#10Een 18 K geelgouden trouwring.
Une alliance en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 100 / 130 -
#242J. Thysmans“Zicht op de hoogbrug te Mechelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Vue du haut pont de Malines". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 cm x 35 cmEstimate: € 50 / 80