Other lots in this auction
-
#179Een opgezetten reeënkop op houten muurplaat.
Une tête de chevreuil empaillée sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd ‘SW’.
Nature morte florale. Huile sur panneau. Monogrammé 'SW'.No longer availableDim. 48 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#434“Paardestal.” Potlood op papier. Draagt monogram ghb.
"Écurie pour chevaux." Crayon sur papier. Porte le monogramme ghb.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#27Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#97Een zilveren milieu-de-table, versierd met strikken en guirlandes, gemerkt met Nederlands gehaltemerk voor 833‰. 40 x 22 cm. Met blauw glazen recipiënt. Op verzilverd metalen spiegel. 52 x 42 cm
Un milieu de table en argent, décoré de noeuds et de guirlandes, marqué de poinçons holandais. 40 x 22 cm Avec récipient en verre bleu. Sur miroir en métal argenté. 52 x 42 cmNo longer availableDim. 1057,90 gram (zilver)Estimate: € 800 / 1000 -
#99Théophile VerstrekenPeriod: 1885 - 1963“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Basse-cour". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Royal Boch“Fast affection bear”. Een beertje van wit geglazuurd aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue. Gemerkt.
"Ours d'affection rapide". Un ours en faïence émaillée blanche dessiné par Rik Delrue. Marqué.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#462“Abstracte rastervoorstelling.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
"Représentation abstraite de la grille." Huile à bord. Porte ue signature.No longer availableDim. 79 x 58 cmEstimate: € 150 / 180 -
#139“Herders met schaapskudde”. Olieverf op doek. Restant van handtekening links onderaan. Toeschrijving op de verso Jacques Snyder/ Jacques d’Arthois?
« Bergers avec des troupeaux de moutons ». Huile sur toile. Reste de signature en bas à gauche. Attribution au verso Jacques Snyder/ Jacques d'Arthois ?No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#98Een paar diepe aardewerken schotels met een blauw op wit decor van bloemenvazen. Gemerkt van de Klaauw. XVIIIe eeuw.
Paire de plats creux en faïence à décor bleu sur blanc de vases fleuris. Marqué de la Griffe. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 240 / 300 -
#546Een Afghaans wollen karpet.
Un tapis de laine afghan.No longer availableDim. 240 cm x 156 cmEstimate: € 100 / 150 -
#16Een gebeeldhouwde dagobertstoel met lederen zit.
Une chaise dagobert sculptée avec siège en cuir.No longer availableDim. 73 x 58 cmEstimate: € 50 / 80

