Other lots in this auction
-
#324
Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.
Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#256
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#494Margot Bubbe
“Leunend naakt”. Olieverf op doek”. Gesigneerd achteraan en gedateerd 1993.
"Nu penché". Huile sur toile". Signée au dos et datée 1993.No longer availableDim. 121 x 101 cmEstimate: € 80 / 120 -
#273
Een grote groep van meerkleurig biscuit. Een breinaald afgebroken.
Un grand groupe de biscuit multicolore. Une aiguille à tricoter s'est cassée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#458
Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#120
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,66 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,66 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#264Marcel Ruyssinck
“Vrouw bij het raam”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
"Femme à la fenêtre". Huile sur toile. Ne pas signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#400Christian Dior
Een zijden foulard in origineel doosje.
Un foulard en soie dans sa boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#83
Een Sterling zilveren sigarettendoosje met gegraveerd decor. Sheffield, makersmerk Walker & Hall.
Une boîte à cigarettes en argent sterling avec décor gravé. Sheffield, marque d’orfèvre Walker & Hall.No longer availableDim. 8,5 x 8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#391
Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en planten. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons et végétaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150 / 200 -
#38Val Saint-Lambert
Een set van zes schaaltjes uit de Speciale Vlinderserie. In oorspronkelijk etui. Gemerkt.
Un ensemble de six plats de la série spéciale papillon. Dans l'écrin d'origine. Marqué.No longer availableDim. Ø:9cmEstimate: € 40 / 50