Similar lots by type
-
#760
Een metalen luchtertje met zes lichtarmen met bloemvormige kapjes.
Un petit lustre en métal à six bras et abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#667
Een paar verguld bronzen appliques in barokke stijl met twee lichtpunten.
Une paire d’appliques en bronze doré, style baroque, à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100/120 -
#746
Een paar grote messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style baroque.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 120/180 -
#620
Een verguld bronzen luchter met acht lichtarmen.
Un lustre en bronze à huit bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/240 -
#417
Een vintage lamp van steengoed. West-Duitsland. Jaren ‘60.
Une lampe ‘vintage’ en faïence. Allemagne de l’Est. Années ‘60.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 20/30 -
#167
Een paar deels verguld bronzen kandelaartjes, gedragen door moriaantjes op arduinen sokkeltjes.
Une paire de candélabres partiellement en bronze doré, portés par des anges More sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 220/240 -
#503
Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
Un cendrier design et lampe design en métal brossé.No longer availableDim. h: 53 en 32 cmEstimate: € 30/50 -
#233
Een paar bronzen empire wandkandelaren met twee lichtarmen, gedragen door engelen.
Une paire de candélabres murals en bronze à deux bras, portés par des anges.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 650/750 -
#630
Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/360 -
#720
Een koperen luchter met tien lichtpunten en versierd met glazen kraaltjes in vijf rijen.
Un lustre en cuivre à dix points lumineux, décoration de perles en verre sur cinq rangées.No longer availableDim. h: 70 cm Ø: 84 cmEstimate: € 100/120 -
#600
Een Marie-Thereseluchter met acht lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre Marie Thérèse à huit bras, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/240 -
#121
Een bureaulamp met een gekleurde kap in de geest van Tiffany met een libel in het decor.
Une lampe de bureau avec abat-jour en couleurs , esprit Tiffany et une libellule dans le décor.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/70 -
#450Val Saint- Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal.
Un pied de lampe en cristal bleu.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 25/40 -
#645
Een smeedijzeren art deco stijl staande lamp met grote glazen coupe en een marmeren blad. Naar Majorelle.
Un lampadaire en fer forgé, grand abat-jour en verre et tablette en marbre. D’après Majorelle.No longer availableDim. h: 185 cmEstimate: € 800/1000 -
#635
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#127
Een paar schemerlampen met glazen kappen, versierd met glazen parels en gekleurde pendeloques.
Une paire de lampes aux abat-jour en verre, décoration de perles en verre et pendeloques de couleur.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 25/40 -
#496
Een metalen luchtertje met drie lichtarmen en een centraal lichtpunt, eindigend in bloemvormige glazen kapjes.
Un petit lustre en métal à trois bras et un point lumineux central, se terminant en abat-jours en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 20/30 -
#650
Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/400 -
#640
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#570
Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100/140
Other lots in this auction
-
#274Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nu féminin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#1
Een lot sierjardinières van deels gepolychromeerd aardewerk in de vorm van zwanen, waarbij de grootste van Nimy.
Un lot de jardinières en faïence partiellement polychrome en forme de cygnes, dont la plus grande de Nimy.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#357
Een lot kunstboeken:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Jaaroverzicht in twee delen. - “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.
Un lot de livres d’Art:- “10.000 schilderijen, tekeningen en aquarellen”. Revue annuelle en deux volumes.- “African Art”. Ed. Jaca Book.- “Christie’s Review of the year 1998”.- “La grande histoire de la peinture”. Ed. Skira.- “Kunstgeschichte”. Ed. Holle.- “Goya - Prophet der Moderne”. Ed. Dumont.- “Flandern - Das Germanische Volksgeschicht”. Ed. Gauverlag Bayreuth. 1942.- “Picasso”. Ed. Droemersche Verlagsanstalt. 1956.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#134Derk Van DijkenPeriod: °1945
“De schilder”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
’Le peintre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 130/160 -
#60
Een gedreven vergulde zakhorloge. In origineel etui.
Montre à gousset en métal doré repoussé. Dans son étui d’origine.No longer availableDim. C.W. CoEstimate: € 300/400 -
#295
Een 18 karaats geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Un bracelet en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 12,78 gEstimate: € 850/950 -
#140
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en gekalibreerde robijnen van ± 1,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,15 et de rubis calibrés de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 7,49 gEstimate: € 650/750 -
#703
Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre polychrome, style Murano.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 55/65 -
#891
Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#584Armand JamarPeriod: 1870-1946
“Huis in de Jekervallei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison dans la vallée Jeker”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#36
Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
Un fauteuil plié à la vapeur. Epoque art nouveau.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#183
Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
Un cartel en bronze doré, style Louis XV.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 360/380