Similar lots by type
-
#604Een kleine radio in de vorm van een Würlitzer jukebox.
Petite radio en forme d’un jukebox Würlitzer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#806Western GermanyTwee verschillende zwarte tafelklokjes en twee verschillende alarmklokjes met bloemdecor. Trenkle. Europa en Schmid.
Deux petites pendules de table noires et deux différentes alarmes à décor de fleurs. Trenkle, Europa et Schmid.No longer availableDim. H: 20,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#599Een gesculpteerde eetkamer in Mechelse renaissancestijl, bestaande uit een lange buffet met vier deuren en vier laden, een tafel met zes stoelen en een tweedeursvitrine.
Salle à manger en chêne sculpté de style Renaissance malinoise comprenant un long buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table et sich chaises et une vitrine à deux portes.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#385Twee antieke parasols van wit en zwarte kant.
Deux ombrelles anciennes en dentelle blanche et noire.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#810Schatz KundaDrie verschillende draaiende ronde tafelklokjes.
Trois différentes pendulettes de table rondes tournantes.No longer availableDim. H: 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#400Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 40 / 60 -
#804Vijf verschillende alarmklokjes waarvan één Petite Neuchateloise Jaeger Swiss. Jaren 50.
Cinq différentes alarmes dont une Petite Neuchateloise par Jaeger, Swiss. Années 50.No longer availableDim. H: 12 cmEstimate: € 100 / 150 -
#811Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.
Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 100 / 120 -
#360“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#615Vijf verschillende miniklokjes in de vorm van Zwitserse huisjes.
Cinq pendules miniatures en forme de maisons suisses.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 50 / 100 -
#813Een tuinvaas van terracotta, versierd met een leeuw.
Vasque en terre cuite décorée d’un lion.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 220 / 280 -
#610Drie verschillende muziekdozen met dansende ballerinas en één boerinnetje. Japans decor.
Trois différentes boîtes à musique aux ballerines dansantes et une petite paysanne. Décor japonais.No longer availableDim. 11 x 21 cm 11 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#812Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#355Een chaise de commode van mahoniehout in Louis-Philippestijl met een lederen zitting.
Chaise commode en acajou de style Louis-Philippe. Siège en cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#540Een zesdelig toiletstel van glas met vergulde motieven. Jaren 50.
Garniture de toilette six pièces en verre aux motifs dorés. Années 50.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#802Koma RanelaEen tafelklokjes met bloemendecor en twee met draaiende figuren.
Deux pendulettes de table à décor de fleurs et deux personnages tournants.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#809Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
Statue de jardin en forme d’aigle.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 300 / 400 -
#808BlessingDrie verschillende tafelklokjes van koper en albast met engelendecor en porselein plaquetje.
Trois différentes pendulettes de table en cuivre et albâtre à décor d’angelots et une petite plaquette en porcelaine.No longer availableDim. H: 28 cmEstimate: € 50 / 100 -
#814Schatz KernVijf verschillende draaiende ronde en rechthoekige tafelklokjes.
Cinq différentes pendulettes de table tournantes. Rondes et rectangulaires.No longer availableDim. H: 26 cmEstimate: € 50 / 100 -
#815Twee verschillende muziekdozen in de vorm van een paardemolen en één muziekklokje.
Deux différentes boîtes à musique en forme d’un carrousel et une pendulette à musique.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#595Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h 125 cmEstimate: € 150 / 200 -
#350Postzegels in vier albums: - Nederland (1869-1986)(Davo, matig gevuld). - Nederland (1916-1985)(Davo, weinig zegels). - Nederlandse overzeese gebiedsdelen (1873-1984)(Davo, weinig zegels). - Luxemburg (1865-1986 en met losse steekbladen met dubbels)(Ka-Be, matig gevuld).
Quatre albums aux timbres postes: - Pays-Bas (1869-1986)(Davo, moyennement rempli). - Pays-Bas (1916-1985)(Davo, peu de timbres). - Pays-Bas, Pays d’outremer (1873-1984)(Davo, peu de timbres). - Luxembourg (1865-1986 et avec feuilles d’insertion amovibles aux doubles)(Ka-Be, moyennement remplis).No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#425Val Saint LambertEen kristallen vaas. Gesigneerd en met label.
Vase en cristal. Signé et avec étiquette.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#592Een groot plaasteren bas-reliëf in houten frame met een voorstelling van putti bij een leeuw.
Grand bas relief en plâtre dans un cadre en bois représentant des putti et un lion.No longer availableDim. 148 x 100 cmEstimate: € 300 / 400
Other lots in this auction
-
#212Een gietijzeren vogelbad in de vorm van een blad, versierd met twee vogeltjes.
Bain d’oiseaux en fonte en forme d’une feuille et surmonté de deux oiseaux.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 120 / 200 -
#475Royal Dux“Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90 / 100 -
#223Een lot van drie kleine en een grote deurklopper, waarvan drie in de vorm van leeuwenkoppen en één in de vorm van een klassiek vrouwenhoofd.
Trois petits et un grand heurtoirs dont trois en forme de tête de lion et un en forme de tête de femme classique.No longer availableDim. h: 15 & 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#74E. Laeremans“Effet de matin”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1882. Naar een werk van A. Cassagne.
“Effet de matin”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammée et datée 1882. D’après une oeuvre de A. Cassagne.No longer availableDim. 17,5 x 11,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#736Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Un tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#123Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Schilfer aan de rand.
Un grand vase en cristal taillé incolore. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#701Lot Afrikaans houtsnijwerk bestaande uit : een hoge asbak van ebben, opgebouwd uit twee rijen van drie gebeeldhouwde hoofden (H. 42 cm), 3 vaasjes op voetstuk (H. ± 21 cm), 2 zittende figuren (H. 34 & 23 cm), een hoofd in hoogreliëf (H. 40 cm) en een kleine krijger ten voeten uit (H. 18 cm).
Un lot de sculptures en bois africaines comprenant un cendrier en ébène (H. 42 cm), 3 petits vases sur pied (H. +- 21 cm), 2 figures assises (H. 24-23 cm), une tête en haut relief (H. 40 cm) et un petit guerrier en pleine longueur (H. 18 cm).No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#548Een milieu-de-table van metaal en kristal.
Milieu de table en métal et cristal. Fin de siècle.No longer availableDim. h 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#649“Winters zicht bij een beek”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Paysage d’hiver au ruisseau”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 73 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Een oude sigarenplank met opschrift ‘G. Siebert, Hanau A. M.’
Une vieille planche à cigares, inscription ‘G. Siebert, Hanau A. M.’No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 25 / 35 -
#799Choisy & JenappesEen lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#236Een commode in Chippendalestijl met drie grote laden onder twee gegalbeerde laden.
Une commode de style Chippendale avec trois grands tiroirs en dessous de deux tiroirs galbés juxtaposés.No longer availableDim. b: 91 cmEstimate: € 120 / 200


