Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar armstoelen.

Een paar armstoelen.

Paire de fauteuils.
SKU: 0602181096.
Category: Meubel.
Auction day: 8 February 2018 19:00
Catalogue #1096
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #795

    Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.

    Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.
    No longer available
    Dim. 0: 32 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #920

    Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.

    Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.
    No longer available
    Dim. 152 x 92 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #1072

    Een art nouveau wandrekje van gepolychromeerd hout met een decor van bladeren.

    Etagère art nouveau en bois polychrome à décor de feuillages.
    No longer available
    Dim. b: 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #601

    Een eikenhouten bureau in renaissancestijl met twee ladenblokken.

    Bureau en chêne de style Renaissance avec deux caissons aux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 141 x 81 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #925

    Een eikenhouten broodkast met twee opengewerkte deuren bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Panetière en chêne ouvrant à deux portes à lattes au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. 153 x 133 x 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #995

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl. XIXe eeuw.

    Suite de six chaises en acajou sculpté d’époque Louis-Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #610

    Buffet met opzet van gebeeldhouwd en gedraaid notenhout in Renaissancestijl. Vlaanderen, einde XIXde eeuw.

    Buffet à deux corps en noyer sculpté et tourné de style Renaissance. Flandres, fin du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 250 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #595

    Een zwartgelakte buffetkast, versierd met fijn gesculpteerde figuren en motieven. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Bovenaan het dak gesteund door zuiltjes. Frankrijk, XVIIe en XIXe eeuw.

    Buffet en bois noirci décoré de personnages finement sculptés et de différents motifs. Le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs. Le haut supporté par deux colonnettes. France, XVIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Dim. 184 x 132 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #1101

    Een reeks van zes stoelen en twee armstoelen van gesculpteerd hout. We voegen er twee afwijkende modellen met rieten zit aan toe.

    Suite de six chaises et deux fauteuils en bois sculpté. Nous ajoutons deux chaises différentes aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #966

    Een tweedeurskast van gesculpteerd eikenhout. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire à deux portes en chêne sculpté. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 123 x 136 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1084

    Een staande klok met herstelling aan kap.

    Horloge de vestibule. Réparation vers le haut.
    No longer available
    Dim. 260 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1103

    Een Engelse klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het blad.

    Secrétaire à pente anglais ouvrant à deux petits et deux grands tiroirs sous l’abattant.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #930

    Een Engelse linnenkast van mahoniehoutfineer met drie laden onderaan.

    Lingère anglaise en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 360
  • #980

    Een paar crapauds met witte bekleding.

    Paire de crapauds à revêtement blanc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #970

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.

    Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à deux grands et deux petits tiroirs en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #940

    Een boekenkast van witgelakt hout met een gesculpteerd en gepolychromeerd bloemendecor.

    Bibliothèque en bois laqué blanc décorée de fleurs sculptés et polychromés.
    No longer available
    Dim. 163 x 163 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #950

    Een eikenhouten tafel in renaissancestijl met poten in kruisverbinding en twee laden in de gordel.

    Able en chêne de style Renaissance. Pieds à entretoise en X et deux tiroirs en ceinture.
    No longer available
    Dim. 177 x 111 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #605

    Een witgelakt bureau met drie lden in de gordel en met verchroomde monturen. Lodewijk XV-stijl.

    Bureau laqué blanc ouvrant à trois tiroirs en ceinture et aux montures chromées. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 80 x 140 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #598

    Een eikenhouten tweedeurs vitrine op gesculpteerde hoge basis met twee laden.

    Vitrine à deux portes en chêne. Haute base sculptée et avec deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 176 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #596

    Een bureau met vijf laden en bronzen monturen en trekkers, over het geheel versierd met inlegwerk van verschillende houtsoorten in de vorm van bloemen en vogels.

    Bureau à cinq tiroirs aux montures et anses en bronze, entièrement décoré d’incrustations de bois variés formant des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 480 / 600
  • #402

    Twee kinderstoeltjes met rieten zit.

    Deux petites chaises d’enfant aux sièges cannées.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #956

    Een notenhouten driezitsbank in Louis-Philippestijl met twee bijbehorende kuipzeteltjes.

    Canapé trois places en noyer de style Louis-Philippe et deux fauteuils assortis.
    No longer available
    Dim. b: 180 cm
    Estimate: € 160 / 240
  • #946

    Een ensemble van een tweedeurs buffet en een lang buffet met vier deuren en drie laden in rode lak en met beige travertijnen blad.

    Ensemble comprenant un buffet à deux portes et un long buffet à quatre portes et à trois tiroirs en laque rouge. Tablettes en travertin beige.
    No longer available
    Dim. 79 x 241 cm en 75 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #800

    Een hoekrekje van gesculpteerd hout.

    Etagère de coin en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #624
    Pol Verlinden

    “Paard en kar in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Cheval de trait et char dans un paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #444

    Een theepotje van polychroom aardewerk met decor van een papegaai en bloemen. Delft omstreeks 1800. Evenals een miniatuurvaasje met barstjes in de hals.

    Petite théière en faïence polychrome à décor d’un perroquet et de fleurs. Delft, vers 180. Ainsi qu’un vase miniature (aux cheveux au col).
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #589

    “Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Stève.

    ”Composition.” Techniques mixtes. Porte la signature: Steve.
    No longer available
    Dim. 23 x 39,5 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #853

    Een lot varia, bestaande uit een oude gietijzeren weegschaal met gewichten, een biscuit groepje, een oude sodafles, een koperen pannetje, 21 gietijzeren sierhekjes en twee kleine gietijzeren strijkijzertjes.

    Un lot d’objets divers, dont une balance en fonte avec poids, un petit groupe en biscuit, un siphon ancien, 21 grilles décoratives et deux fers à repasser en fonte.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1088

    Een porseleinen koffieservies, versierd met een handgeschilderd decor en vergulde randen, bestaande uit een koffiepot, een kom, een suikerpot, een melkkannetje, tien kopjes en twaalf schoteltjes.

    Un service à café en porcelaine, décor peint à la main doré, comprenant une cafetière, un plat, un pot à sucre, un pot à lait, dix tasses et douze soucoupes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #701
    H. Poncet

    Een Chinese godheid van meerkleurig aardewerk. Achteraan gesigneerd. Gerestaureerd.

    Un dieu chinois en faïence polychrome. Signature à l’arrière. Restauré.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #681

    Twee verschillende borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine polychrome.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en een peervormige smaragd van ± 2,35 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une émeraude piriforme de ± 2,35 ct.
    No longer available
    Dim. 6,78 g
    Estimate: € 1750 / 1850
  • #284

    Een olielamp op voet van wit opaalglas. Compleet.

    Lampe à huile sur base en opaline blanche. Complète.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #952
    Totoya Hokkei
    Period: 1780-1850

    Surimono. “Schelpenrapers”. Ingekleurde houtsnede. Begin XIXde eeuw.

    Surimono. “Ramasseurs de coquillages.” Une gravure sur bois en couleurs. Début XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 18,70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #285
    Baume & Mercier

    Een 18 karaats geel gouden horloge met lederen polsband. Quartz.

    Montre en or jaune 18 ct au bracelet en cuir. Mouvement quartz.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #136

    “Jachtscène”. Een wandkleed uit de XIXe eeuw. We voegen er een detail van een tapisserie uit de XVIIe eeuw aan toe.

    “Scène de chasse”. Tapisserie du XIXe siècle. Nous ajoutons un fragment d’une tapisserie du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 145 x 187 & 50 x 101 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 6, 7 & 8 Februari 2018

Deze veiling is volledig - 1105 loten in de catalogus. Downloads verkrijgbaar in .xls en .pdf

6 February 2018 19:00
7 February 2018 19:00
8 February 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 8 February 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More