Other lots in this auction
-
#211
Een ronde tafel met roze marmeren blad in Louis XV stijl.
Une table ronde à tablette en marbre rose, style Louis XV.No longer availableDim. Ø 88,5 cm h: 78 cmEstimate: € 420 / 480 -
#404Alfons VermeirPeriod: 1905 - 1994
“Plattelandszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#39Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Schuur en kar - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat en resp. genummerd 21/100 & 7/100.
”Grange et char - Waasland” & “Durme - Kielrode”. Deux eaux-fortes. Tout deux signées hors planche et numérotées resp. 21/100 et 7/100.No longer availableDim. 20,5 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794
Inkomsten en uitgaven, schuldvorderingen, inventarissen e.d. van de Sint-Pieterskerk te Leuven uit de XVIIde tot de vroege XIXde eeuw. In een lederen portfolio uit de tijd.
Revenus et dépenses, mises-en-demeurs, inventaires et autres de l’église saint Pierre à Louvain du XVIIème siècle jusqu'au début du XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#850
Twee verschillende eikenhouten salontafeltjes met tussenblad.
Deux tables de salon en chêne à entretoises.No longer availableDim. b: 55 & 69 cmEstimate: € 25 / 40 -
#199Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Paysage et moulins”. Huile sur toile. Signée et daté 1887.No longer availableDim. 35 x 49 cmEstimate: € 240 / 400 -
#449
Een art nouveau koffertje, bekleed met gedreven tin en versierd met malachiet.
Un coffret Art Nouveau, revêtement en étain ajouré et décoration de malachite.No longer availableDim. 22 x 27 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260
Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,42 ct.
Une bague en or blanc et rose sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,42 ct.No longer availableDim. 9,77 gEstimate: € 550 / 650 -
#692
Een art deco luchter met drie lichtarmen en met vier glazen coupes. Eén coupe niet origineel.
Un lustre Art Déco à trois bras et quatre coupes en verre. Une coupe n’est pas d’origine.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#97
Een opgezette vleermuis in een vitrine.
Une chauve-souris empaillée dans une vitrine.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 65 / 75 -
#551
Een geisha en twee andere. Drie netsukes van gebeeldhouwd en deels gekleurd ivoor. Onderaan gemerkt.
Une geisha et deux autres. Trois netsukes en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#133Royal Dux
Een art nouveau siervaas van gepolychromeerd porselein met versieringen van bladeren en vruchten in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Vase décoratif art nouveau en porcelaine à décor naturaliste de feuillages et de fruits en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 300 / 500