#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360/400 -
#97
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380
#236
Grote kast met opzet in Lodewijk XV stijl. Eikenhout.
#531Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#631
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65/75 -
#174Gerard Cox
“Heidezicht”. Pastel op karton. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Pastel sur carton. Signé.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 120/200 -
#326
Een Meshed karpet van wol. Handgeknoopt.
#761
Twee verzamelalbums en een partij losse postzegels.
#574
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#630Mexico
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver.
#789
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
#118
Een engeltje van gepolychromeerd en gesculpteerd hout in barokke stijl.
Angelot en bois sculpté et polychromé de style baroque.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100/120 -
#489
Wandtapijtje van goudbrokaat met figuren en een olifant. Birmaans werk.
#545Elisabeth Leenknegt
Een halssnoer van mondgeblazen glas.
Collier en verre soufflé à la bouche.No longer availableEstimate: € 80/150