Similar lots by type
-
#201
Een klein schouwklokje van wit marmer en verguld brons, getooid met een engeltje.
Petite pendule en marbre blanc et bronze doré surmontée d’un angelot.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 360/400 -
#588
Een paar octogonale Chinese sokkels van gesculpteerd hout met marmeren blad.
Paire de socle chinois octogonaux en bois sculpté et à tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 320/380 -
#97
Een driedelig klokstel van roze marmer met de pendule in de vorm van een Griekse tempel met koperen zuiltjes en fronton en twee cassolettes.
Garniture trois pièces en marbre rose comprenant une pendule en forme de temple grec aux colonnettes en cuivre et deux cassolettes.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#542
Een paar ovale portretten. Olieverf op gemaroufleerd doek. XIXe eeuw.
Paire de portraits ovales. Huile sur toile marouflée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#437
Een lot diverse juwelen, bestaande uit een snoer van avonturiet en één van tijgeroog, een zilveren ring met amber en één met groen jade, een kleine zilveren Boeddha als hanger en één van jade en een kleine bronzen hanger als souvenir uit 1959.
Lot de bijoux divers comprenant un collier en avonturite et un en oeil de tigre, une bague en argent sertie d’ambre et une de jade vert, un petit Bouddha en argent et un en jade, ainsi qu’un petit pendentif en bronze, souvenir de 1959.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#154Charles GouweloosPeriod: 1867-1946
“Hoevezicht”. Olieverf op doek Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 160/220 -
#526
Een ovale mahoniehouten tafel met vier gedraaide poten met vernauwingen. Vier extra poten en drie verlengstukken. Louis-Philippe.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés aux étranglements. Quatre pieds supplémentaires pour supporter trois allonges. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#656Hassinabad
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 270 cmEstimate: € 100/180 -
#88
Een dekselvaas van plateel van Gouda en een siervaas van Vlaams aardewerk.
Vase couvert en pâte tendre de Gouda et un vase décoratif en faïence flamande.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#276
Eikenhouten bureautafel. Zwaar gesculpteerd.
Table de bureau en chêne très sculpté.No longer availableEstimate: € 250/450 -
#559Felix De Boeck
“Nachtlichten”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 39/100 buiten de plaat.
“Lumières dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 39/100 hors planche.No longer availableDim. 57 x 42 cmEstimate: € 220/300 -
#231
“Viering van de wijnoogst”. Een groep van monochroom wit biscuit. Achteraan gestempeld ‘Niderviller’ en genummerd.
“Fêtes de la Vigne”. groupe en biscuit monochrome blanc. Au verso le cachet “Niderviller” et numéroté.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#600Peru Ilaria
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier et bracelet assorti en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 249,36 gEstimate: € 250/350 -
#321Rouen
Aardewerken kandelaar in de vorm van een gevleugelde draak. Onderaan gemerkt.
Candélabre en faïence en forme de dragon ailé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 30/50 -
#66
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 20/30