#685
Een Kaukazische kelim met floraal decor.
Kilim caucaze à décor floral.No longer availableDim. 336 x 206 cmEstimate: € 120/200 -
#498
Twee Chinese doosjes van gesculpteerd hout met personages in de decors.
Deux petites boîtes chinoises en bois sculpté à décor de personnages.No longer availableDim. h: 14 & 17 cmEstimate: € 50/80 -
#740
Ensemble de textiles comprenant une veste, un châle et une grande jupe à plis à décor de fleurs de l’Hongrie. Ainsi qu’une taie central européenne et un petit tapis en laine tissé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#823
Een Engelse klaptafel met gechantourneerd blad.
#730
#549
Een Afrikaans houten masker. Ibo, Nigeria.
Masque en bois. Ibo, Nigeria.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#675
#27
Panneau décoratif en bois sculpté de style Empire décoré de deux personnages flanquant une vasque aux guirlandes de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. 32 x 38 cmEstimate: € 100/120 -
#521
Een Chinese wijze met reiger en perzik van gesculpteerd hardhout en versierd met ingelegd zilverdraad.
Sage chinois aux héron et pêche en bois dur sculpté. Rehaussé de fil d’argent.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 30/40 -
#676Bachtiar
Perzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
#750
#221
Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.
#305
#301
Crucifix en bois différents incrusté dans la base. Corpus finement sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200
#93Mar. de Foret
“De ontroostbare”. Een buste van terracotta. Gesigneerd achteraan.
“L’inconsolable”. Buste en terre cuite. Signé au versoNo longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 120/160 -
#766
Een recente commode met drie laden in Lodewijk XV-inspiratie.
#153
Twee etuis met twaalf zilveren lepeltjes en twaalf zilveren vorkjes.
#244
Een porseleinen dekseldoos met vergulde boord.
#586
#832
Een rond mahoniehouten bijzettafeltje met klapblad.
#467
Houten masker met pijp versierd met schelpen en riet. Dan.
Masque en bois avec une pipe décoré de coquilles et de paille. Dan.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#686Heriz
#97
Een paar siervazen van donkergepatineerd brons, versierd met guirlandes.
Paire de vases décoratifs en bronze à patine foncée décorés de guirlandes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#138
Een paar karakterhoofden van deels geglazuurd terracotta.
#578
Bouteille en porcelaine de Chine décorée de personnages, pivoines, signes audacieux et papillons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 350/360