#357Kopenhagen
#270
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 1800/1900
#726
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#623George TrinquePeriod: ±1844-1930
“Ninon”. Een bronzen buste gesigneerd G. Trinque.
#422Floris Jespers
#374Felix Timmermans
“De bekoring”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
#498
Een kolompendule, stijl Napoleon III. Met pendule.
Une petite pendule à colonnes, style Napoléon III.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#634
#136
Een eikenhouten buffet in Régencestijl met twee gemoulureerde deuren.
Un buffet style Régence en chêne à deux portes moulées.No longer availableDim. 123 x 131 x 51 cmEstimate: € 50/100 -
#652
Een oude viool met strijkstok.
Un violon ancien et son arc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#563
Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
#312M.A. Marcotte
“Rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd boven links.
”Roses”. Huile sur toile. Signature au dessus à gauche.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 60/100 -
#118Hohner
Een paar mondharmonicas in etui.
#774
Un coffret en bois laqué noir à secret dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80/120