Similar lots by type
-
#231
“Jonge vrouw met windhond”. Een art deco groep van zamak op voetstuk van onyx, arduin en marmer.
"Jeune femme au lévrier". Groupe art déco en zamak sur socle en onyx, pierre bleue et marbre.No longer availableDim. 30 x 53 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77
Een zamakken schouwpendule, versierd met een vrouw en een engeltje. Vleugeltje afgebroken.
Une pendule en zinc, à décor d'une femme et d'un ange. Aile cassée.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#224St. Martin
“Koeien in een weide” & “Ezeltje”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Eerste met kleine perforatie.
« Vaches dans un pré » et « Âne ». Une paire de peintures, huile sur toile. Tous deux signées. La première avec une petite perforation.No longer availableDim. 60 cm x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#67
Een opwindklokje, gedragen door een vrouw van zamak. Op houten voetstuk.
Une pendule à remontoir, portée par une femme en zamak. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#293Smiths Empire
Een scheepsklok in verchroomde kast.
Une horloge de navire dans un boîtier chromé.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#456
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijtje.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 195 x 117 cmEstimate: € 45 / 70 -
#266
Een serie stoelen in Renaissancestijl, bekleed met tapisserie. Acht stoelen, vier armstoelen en twee bankjes.
Série de chaises de style Renaissance, recouvertes de tapisserie. Huit chaises, quatre fauteuils et deux bancs.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 40 / 50 -
#348
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#613
Een lampenvoet van Japans aardewerk.
Un pied de lampe en poterie japonaise.No longer availableDim. H:35cmEstimate: € 45 / 65 -
#374Rita Konig
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 51 cmEstimate: € 45 / 60 -
#326
Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.
Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#628
Een zwartgelakt houten humidor.
Une cave à cigares en bois laqué noir.No longer availableDim. 14 x 37 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#460
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,42 ct. FVVS.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,42 ct FVVS.No longer availableEstimate: € 550 / 650 -
#485
Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.
Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.No longer availableDim. 146 x 92 x 38 cmEstimate: € 100 / 120