#72Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#44“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
#61G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Winter street view. Oil paint on panel. Signed and dated 1900.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#45E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait Girl” painting oil on panel, portrait girl, signed and dated '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#42“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#106Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
#52“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Brussels". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
“Krishna's Raaslila” Tangka on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 69 cmEstimate: € 45 / 55 -
#17H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Two people in an interior”. Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 34 cmEstimate: € 60 / 80
#50“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
“Woman with ox in a landscape”. Oil on canvas. Signature removed. Re-tighten.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93R. De Coster“Zittende jonge vrouw”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1978.
#171“Diploma Aartsbroederschap van O.L.V. van het H. Hart. Druk op papier.
#173Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#160Cornelis Visscher‘Berghem Delinea’, een kopergravure met een dame op een ezel, een man, een hond en 3 koeien door Cornelis Visscher.
'Berghem Delinea', a copper engraving with a lady on a donkey, a man, a dog and 3 cows by Cornelis Visscher.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#57“Landwegel tussen weiden” Een ets op papier, onderaan gesigneerd.
#24“Vue prise à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Twee reproducties van antieke gravures.
“Vue prize à Bordeaux” & “Vue du Port et des chantiers du Havre”. Two reproductions of antique engravings.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 25 & 39 x 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#76Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel in the spirit of Chagall. Not signed.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#51Claude Barral“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
"Red landscape". Oil on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
#4Albert De VreePeriod: °1942“Wildgroei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 7/50 buiten de plaat en met droogstempel van het atelier.
“Wild growth”. Etching. Signed and numberd 7/50 outside the plate and with dry stamp from the workshop.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 15 cmEstimate: € 20 / 30