#106Gust VerelstPeriod: 1901 -1978Een paar stadszichten, olieverf op paneel. Beide gesigneerd en resp. gedateerd ‘43 & ‘52.
#114“Krishna’s Raaslila” Tangka op doek.
“Krishna's Raaslila” Tangka on canvas.No longer availableOnline onlyDim. 51 x 69 cmEstimate: € 45 / 55 -
#72Constant De Swerts“Inkom van een dorpskerkje”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
#42“Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
#44“Lezend meisje”. Olieverf op paneel. Engelse School, begin XIXde eeuw. Verfschade.
#61G.A. Duquenne“Winters straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Winter street view. Oil paint on panel. Signed and dated 1900.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 31 cmEstimate: € 200 / 220 -
#17H. J. Martin“Twee mensen in een interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#52“Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Brussels". Oil paint on panel. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45E. Kovak“Portret Meisje” schilderij olieverf op paneel, portret meisje, gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait Girl” painting oil on panel, portrait girl, signed and dated '63.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50
#19“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
#160Cornelis Visscher‘Berghem Delinea’, een kopergravure met een dame op een ezel, een man, een hond en 3 koeien door Cornelis Visscher.
'Berghem Delinea', a copper engraving with a lady on a donkey, a man, a dog and 3 cows by Cornelis Visscher.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x b 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#87Jon Baken“Compositie met drie personages”. Olieverf op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1987.
#41“Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.
"Southern landscape". A lithograph. Signed and numbered 60/99 outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#115A. de H.“Knikkerende kinderen bij een woning”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd 1791.
“Kids playing at a house”. Oil on canvas. Signed and dated 1791.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#105Paul TuerlinckxEen set van drie portretten van clowns. Aquarel op papier.
A set of three portraits of clowns. Watercolor on paper.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 14 cmEstimate: € 35 / 45 -
#156‘Dots’, een modern schilderij met vele stippen op een witte achtergrond.
#90“Vanitas”. Olieverf op doek. Restauratie.
"Vanity". Oil on canvas. Restoration.No longer availableOnline onlyDim. 70 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#18Engels“Zeilboot bij de pier”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd
“Sailboat at the pier”. Oil on canvas. SignedNo longer availableOnline onlyDim. 30 cm x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#15“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
#77“Twee landschappen”. Aquarel op papier. De ene (20 x27 cm) gesigneerd S.V. André, de andere (27 x 40 cm) gesigneerd D. Toussaint en d.d. 1944.
"Two landscapes". Watercolor on paper. One (20 x 27 cm) signed SV André, the other (27 x 40 cm) signed D. Toussaint and dated 1944.No longer availableOnline onlyDim. 27x20cm30x40cmEstimate: € 80 / 100