Other lots in this auction
-
#727
Een paar vissen van meerkleurig geglazuurd aardewerk gesigneerd door Maurice Fauré. Omstreeks 1930.
Paire de poissons en faïence polychrome signés par Maurice Fauré. Vers 1930.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40/60 -
#109José Olmos
“De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 67 x 124 cmEstimate: € 200/300 -
#476
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50/80 -
#551
Een vaas van Murano glas.
Vase en verre de Murano.No longer availableDim. h: 25 cm Ø 40 cmEstimate: € 40/60 -
#171Eugène Marioton
“Vainqueur”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
“Vainqueur”. Sculpture en bronze sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 550/650 -
#591
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 200/300 -
#781
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300/350 -
#52
“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
“Vierge à l’Enfant” et “St-Georges au dragon”. Deux répliques d’icônes anciennes.No longer availableDim. ± 30 x 25 cmEstimate: € 70/100 -
#374Floris Jespers
“Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120/180 -
#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
Console demi-lune en acajou. Travail anglais.No longer availableDim. b: 121 cmEstimate: € 200/240 -
#464
“Personages in arrenslee”. Een met gouache opgehoogde potloodtekening. Draagt handtekening links onder.
“Personnages dans un traîneau”. Dessin au crayon rehaussé de gouache. Porte une signature en bas à gauche.No longer availableDim. 27,3 x 39,2 cmEstimate: € 100/200 -
#184William-Louis AngusPeriod: 1823 - 1916
“Personages tijdens een plechtigheid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Personnages durant une cérémonie”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 1000/1500