Similar lots by type
-
#591Een buikvaas van Chinees porselein met een roze decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor rose aux pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 1300 / 1500 -
#382Manufacture ImperialEen theepotje met komfoor van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine polychrome et dorée sur réchaud. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#497Een schaaltje op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een vogel en pioenen. Onderaan gemerkt.
Petit plat sur piédouche en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un oiseaux et de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. 27 x 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#493Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Paire de lions de temple en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#531Een vierhoekig theepotje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een landschap en met een geel handvat.
Théière carrée en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un paysage. Anse jaune.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 260 / 300 -
#774Een schouwgarnituurtje van drie hoornvaasjes van Brussels porselein met een verguld decor. Omstreeks 1900.
Une garniture de cheminée comprenant trois cornets en porcelaine de Bruxelles, avec un décor doré. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 & 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#481Een theepotje van Chinees porselein met rood glazuur.
Petite théière en porcelaine de Chine à glaçure rouge.No longer availableDim. h: 14 cmlEstimate: € 90 / 110 -
#507Een zeshoekige theepot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages.
Théière hexagonale en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#407Royal DuxEen lot van vier vlindertjes van meerkleurig en verguld porselein. Allen gemerkt.
Un lot de quatre papillons en porcelaine polychrome et dorée. Tous marquées.No longer availableDim. b: 5,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#759Twee verschillende hoornvazen van Brussels porselein met een verguld en meerkleurig decor. Omstreeks 1900. Eén beschadigd bovenaan.
Deux cornets en porcelaine de Bruxelles différents avec décors polychromes et dorés, vers 1900. Un dégât au dessus d’un cornet.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 40 / 50 -
#477Een buikvaasje van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Vase pansu en porcelaine de Chine bleue claire. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50 / 70 -
#503Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Plat en porcelaine de Chine polychrome à décor de signes auspicieux.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 90 / 120 -
#709Een paar hoornvazen van wit en verguld Brussels porselein. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles blanche et dorée. Vers 1900.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#742Drie verschillende siercoupes/hoornvazen van Brussels porselein met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Trois coupes/cornets en porcelaine de Bruxelles avec motifs dorés et décor floraux polychromes. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 16 - 18 cmEstimate: € 50 / 70 -
#769Een paar hoornvazen van Brussels porselein met bladeren in hoogreliëf, versierd met vergulde motieven en een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw. Eén met kleine schilfer.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles avec des feuilles en haut relief décorées de motifs dorés et un décor floral peint à la main. XIXième siècle. Une corne avec un éclat.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#487Een paar kokervazen van crackleware met een reliëfdecor van draken. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur.
Paire de vases cylindriques en faïence craquelée à décor de dragons en relief. Marque sous la base. Un cheveu.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#754Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#548Twee ronde dekseldozen van Chinees porselein met een decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt. Op houten sokkels.
Deux boites rondes à couvercle en porcelaine de Chine à décor d’enfants dans un jardin. Marque sous la base. Sur socles en bois.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#473Een paar kleine kalebasvaasjes van Chinees porselein met een oranje decor van vleermuizen. Onderaan gemerkt. Met twee houten sokkeltjes.
Paire de petites gourdes en porcelaine de Chine à décor orange aux chauve-souris. Marque sous la base. Avec deux socles en bois.No longer availableDim. h: 10,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#478Een pompoenvormig theepotje van blauw en wit Chinees porselein met verzilverd metalen monturen, versierd met draken en het deksel getooid met een aapje.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine bleue et blanche aux montures argentées et à décor de dragons. Couvercle surmonté d’un petit singe.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#488Een vierkante theebus van Chinees porselein met een blauw-wit decor van fo-honden.
Boîte à thé carrée en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Imérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#768Royal DuxEen paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.
Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#521Een ronde zalfdoos van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages.
Boîte à onguent ronde en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 140 / 180
Other lots in this auction
-
#406Een gefineerd nachtkastje in Georgian stijl met een deur onder een lade. Randslijtage.
Table de chevet en placage de style Georgian. Ouvrant à une porte et un tiroir. Quelques usures.No longer availableDim. 73 x 46 x 30 cmEstimate: € 20 / 25 -
#424Een presse-papier van facetgeslepen glas met vijf ingewerkte bloemen.
Un presse papier en verre taillé en facettes à cinq fleurs incluses.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#784Alphonse LamottePeriod: 1844 - 1914“Classicistisch naakt”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 51/300. We voegen er een gravure van een naakt met twee putti van Smeeton & Tilly aan toe.
“Nu classique”. Une gravure. Signée et numérotée 51/300. Nous ajoutons une gravure d’un nu et deux putti de Smeeton & Tilly.No longer availableDim. 51 x 27 & 19,5 x 13,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#649Wim FlandersPeriod: °1943“Landschap te Dudzele”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1978.
“Paysage à Dudzele”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1978.No longer availableDim. 25 x 31 cmEstimate: € 120 / 200 -
#590Een recente kolomvitrine met vijf glazen leggers en een verlichting.
Vitrine colonne récente à cinq tablettes en verre. Avec éclairage électrique.No longer availableDim. 200 x 95 cmEstimate: € 200 / 250 -
#562“Bosrijk landschap”. Aquarel op papier. Draagt handtekening ‘H. H. Cross’.
“Paysage boisé”. Aquarelle sur papier. Porte une signature ‘H.H. Cross’.No longer availableDim. 32 x 46 cmEstimate: € 120 / 140 -
#797Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#566Een Napoléon III ééndeursmeubel van gefineerd hout met gebogen panelen, versierd met marquetterie van meerdere houtsoorten en verguld bronsbeslag. Met roze marmeren blad. XIXe eeuw.
Un meuble Napoléon III à une porte en bois de placage aux panneaux courbés, décoration de marqueterie de différentes sortes de bois et montures en bronze. Tablette en marbre rose.No longer availableDim. 106 x 114 x 45 cmEstimate: € 400 / 600 -
#1Een asbak en een lampje van gesculpteerd albast, beide versierd met vogels met glazen oogjes.
Cendrier et lampe en albâtre sculpté, les deux décorés d’oiseaux aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 13 & 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426Twee verschillende Aziatische houten sokkeltjes.
Deux socles en bois asiatiques.No longer availableDim. h: 19 & 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een centraal motief.
Une carpette persane en laine nouée main avec un motif central.No longer availableDim. 207 x 148 cmEstimate: € 200 / 300 -
#102Henri ForeauPeriod: 1886 - 1938“Het gesprek aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Conversation auprès de la rive”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 79 cmEstimate: € 120 / 200

