#82Jules Bovée“Straatzicht bij pomp.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#417Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#560Omega Automatic Swiss madeEen roestvrij stalen herenhorloge met chronometer. In originele etui en met verlengstuk.
A stainless steel men's chronometer watch. In original case with extension piece.No longer availableDim. 3.5 x 3 cmEstimate: € 300 / 400 -
#411Een Chinees blauw-wit porseleinen tulpenvaas.
#309Bart d’Eyckermans“Cogels Osylei”. Een ets op papier, buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
#56Een ronde tafel op centrale poot met leeuwenklauwen, fineer inlegwerk in het blad.
#290Een zilveren slavenarmband met versiering.
A silver bangle bracelet with decoration.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 50 / 80 -
#312N. Scheepvaartmuseum“Hoogaars”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
A bronze statue of an elegant young lady on a black veined marble pedestal. Signed.No longer availableDim. h 72 cmEstimate: € 120 / 180