Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.

Een paar balustervaasjes van verguld Brussels porselein met meerkleurige decors op de buik en de oren in de vorm van zwanenhalzen. XIXe eeuw.

Une paire de vases balustre en porcelaine de Bruxelles, décors polychrome sur le ventre et anses sous forme de cou de cygne.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2708190478.
Categories: Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #252
    Frans Van Damme
    Period: 1858 - 1925

    “Geitjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘81.

    “Petites chèvres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘81.
    No longer available
    Dim. 36 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #279

    Een karnton en een boterkarner met handmechanisme.

    Une baratte et une baratte à beurre à mécanisme manuel.
    No longer available
    Dim. h: 61 & 45 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #578

    Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515

    Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.

    Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.
    No longer available
    Dim. Ø: 13 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #264
    Longchamp

    Een grote zwarte handtas van leder en stof.

    Un grand sac à mains en cuir noir et tissu.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #638

    Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.

    buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 215 x 152 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #223
    Graux-Marly, Paris

    Een Franse schouwpendule van vuurverguld brons, getooid met een lezende engel op een gebroken fronton, gedragen door twee putti. gemerkt in de wijzerplaat. Sleutel en slingertje manco. Tweede helft XIXe eeuw.

    Une pendule de cheminée française en bronze de feu, décoration d’un ange qui lit sur un fronton cassé, portés par deux putti. Marque au cadran. Balancier et clé manquants. Deuxième partie du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #249

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee deuren. Omstreeks 1800.

    Un buffet en chêne à deux portes à moulures sous deux portes. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 107 x 150 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #520

    Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.

    Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #695

    Een eikenhouten schrijfmeubeltje met onderaan drie laden. XIXe eeuw.

    Un petit meuble d’écriture en chêne à trois tiroirs en dessous. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #225
    Hermes Paris Automatique

    Een roestvrij stalen horloge met lange lederen polsband. In originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable à bracelet en cuir long. Dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #286

    Een eikenhouten buffetkast met twee deuren onder twee laden onderaan en twee deuren in het opzet. XIXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne à deux portes sous deux tiroirs et deux portes sur la partie supérieure. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 260 x 126 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #219

    Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.

    Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 210 x 95 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #125
    Baume & Mercier Geneve

    Een roestvrij stalen horloge in originele doos. Swiss Made.

    Une montre en acier inoxydable dans sa boîte d’origine. Fabrication suisse.
    No longer available
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #238

    Een paar cassolettes van oranjerood marmer, gedragen door drie verguld bronzen ramspoten met bovenaan drie ramskoppen. XIXe eeuw. Eén met manco bovenaan.

    Une paire de cassolettes en marbre rouge-orange, portées par trois pieds dorés de bélier et à trois têtes de bélier au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #251

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #755

    Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.

    Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #244
    Just Campagne

    Een rode lederen handtas.

    Un sac à main en cuir rouge.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #603

    Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.

    Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm Ø 47 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #612

    “Pastoraal landschap met een naaiende herderin en een slapende herder met hun hond bij hun kudde”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    “Paysage pastorale avec une bergère cousante et un berger dormant avec leur chien et leur troupeau. Huile sur panneau. XIXe siècle. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 43 x 68 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #744

    Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.

    Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #75
    Dinh Van 765

    Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).

    Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #222

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360

Other lots in this auction

  • #427

    Een inktpot van meerkleurig en verguld Frans porselein, getooid met een zittende Napoleon. Zonder recipiënt. XIXe eeuw.

    Un encrier en porcelaine polychrome et dorée de France, décoration de Napoléon assis.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #212
    Hilaire Bals

    “Kippen op de mesthoop”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Poules et fumier”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 40 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #726
    Tabriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 234 x 252 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #834

    Een lot van drie oude speculaasplanken en drie chocoladevormen.

    Un lot de trois planches à spéculoos et trois moules à chocolat.
    No longer available
    Dim. l: 27 - 49 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #810

    Een nachtkastje van mahonie met wit marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une table de chevet en acajou et tablette en marbre blanc. Période Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. H. 80 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #604

    Een mahoniehouten tweedeurskast met een lade onder het grijs marmeren blad.

    Une armoire en acajou à deux portes à un tiroir en dessous de la tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #373

    “Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.

    ”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #391
    Casades, Spanje

    “Pierrot met tamboerijn” & “Clown met ukelele”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    ”Pierrot et tambourin” & “Clown et ukulélé”. Deux statues en porcelaine polychrome. Marques.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #155

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #205

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,02 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,02 ct.
    No longer available
    Dim. 4,70 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #572

    Een paar Chinese gouachetekeningen op rijstpapier.

    Une paire de dessins à la gouache sur papier de riz. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 45 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #574

    “Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, bouteille”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 12 x 16,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More