Similar lots by type
-
#794
Een waterschaaltje van meerkleurig Chinees porselein met vlinders in het decor. Onderaan gemerkt. XVIIIe eeuw.
Coupe à eau en porcelaine de Chine polychrome décorée d’oiseaux. Marque sous la base. XVIIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/60 -
#722
Twee koppeltjes van meerkleurig Brussels porselein.
Deux couples en porcelaine bruxelloise.No longer availableDim. h: 13 & 16 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van bloemen en personages in ronde cartouches op zwarte fond.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de fleurs et de personnages dans de cartouches sur fond famille noire.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 320/340 -
#515
Een balustervaas van Cantonporselein. XIXe eeuw. Schade aan de rand.
Vase balustre en porcelaine de Canton. XIXe siècle. Eclat au bord.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 150/200 -
#578
Een vierkante penseelkoker van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een jongen op een waterbuffel in een landschap. Onderaan gemerkt.
Vase à pinceaux carré en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un garçon et un buffle dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 150/200 -
#558
Een grote kraagvaas van Imariporselein. Restauratie aan de buik.
Vase en porcelaine du Japon. Restauration à la panse.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80/120 -
#568
Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van paarden.
Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de chevaux.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 150/180 -
#799Choisy & Jenappes
Een lot porseleinen servies met verschillende blauwe en witte decors. Tien borden, vier kopjes en drie kleine bordjes. Onderaan gemerkt.
Partie de service en porcelaine à décor bleu et blanc. Dix assiettes, quatre tasses et trois soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#651
Een recente theaterkijker, bezet met parelmoer. In houten doosje.
Paire de lunettes de théâtre récentes en cuivre et nacre. Dans son coffret en bois.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#560
Een siervaas van verguld en meerkleurig porselein in empirestijl met een handgeschilderd bloemendecor. Kleine randschilfers. Gemerkt met de gekroonde N.
Vase en porcelaine polychrome et dorée de style Empire à décor de fleurs peintes à la main. Petits éclats. Marque à l’N couronné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100/120 -
#500
Een paar tempelleeuwen van monochroom wit porselein in de geest van het Blanc de Chine.
Paire de lions de pho en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#525
Een waterkommetje van blauw en wit Chinees porselein met Chinese tekens binnenin.
Petit bol à eau en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré de symboles.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 40/50 -
#601
Een Chinees personage van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Empereur chinois en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/280 -
#597
Een wandvaasje van meerkleurig Chinees porselein. Achteraan gemerkt.
Vase mural en porcelaine de Chine polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 220/240 -
#600
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vlinders, vogels en bloemen.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille rose de papillons, d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 1600/1800 -
#593
Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken op de buitenkant en kraanvogels in het plat. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine polychrome de Chine à décor de dragons à l’extérieur et de grues à l’intérieur. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 360/380 -
#565
Een jardinière van meerkleurig porselein in art nouveaustijl met een decor van narcissen naar een ontwerp van G. Fieravino.
Jardinière en porcelaine polychrome à décor de narcisses stylisées art nouveau d’après un dessin de G. Fieravino.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 80/120 -
#801
Een stenen wandornament in de vorm van een zittende Boeddha in lotushouding.
Ornement mural en pierre représentant le Bouddha assis sur une feuille de lotus.No longer availableDim. H 60 cmEstimate: € 120/180 -
#563
Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 120/140 -
#475Royal Dux
“Steigerende paarden”. Een groep van meerkleurig porselein. Gemerkt.
“Chevaux se cabrant”. Groupe en porcelaine polychrome. Avec marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 90/100 -
#415Volkstedt
“Edel jongetje en meisje”. Een groepje van monochroom wit porselein. Gemerkt.
“Garçon et fille nobles”. Groupe en porcelaine monochrome blanche. Avec marque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#510
Een schotel van gecraqueleerd celadonporselein.
Plat en porcelaine craquelée de couleur céladon.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 40/50 -
#616
Een Chinees vitrinekastje van gepolychromeerd hout.
Petite vitrine chinoise en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#623
Een fishtank van Cantonporselein, versierd met een Chinees carnavalsdecor. Onderaan gemerkt.
Un aquarium chinois en porcelaine à décor de Canton au cortège. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#396
Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#432Castel Ebert
“De rivierschuit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
“La péniche”. Huile sur panneau. Signé en dessous à droite.No longer availableDim. 15 x 26 cmEstimate: € 50/100 -
#99Raphael DuboisPeriod: 1888-1960
“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le moulin à eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 300/350 -
#161Fabris - Italy
“Moeder bij haar kind”. Een groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt.
“Mère et enfant”. Groupe en porcelaine polychrome et dorée. Marque à la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 180/260 -
#12
Een lot van zeven etsen. Ingelijst.
Un lot de six eaux-fortes. Encadrées.No longer availableEstimate: € 35/60 -
#260
The international council for bird preservation. “Bird Coins of the World”. Album met 31 munten met afbeeldingen en tekst. Evenals twee albums in één huls met FDC-mappen van België (1988-1992). Ed. Importa.
The international council for bird preservation. “Bird Coins of the World”. Album contenant 31 pièces de monnaie avec illustrations et texte. Ainsi que deux albums dans une gaine aux fardes FDC de la Belgique (1988-1992). Ed. Importa.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#391Wiskemann
Toiletgarnituur van verzilverd metaal met gegraveerd motief.
Garniture de toilette en métal argenté, motif gravé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#495
Een spaarpot van meerkleurig gietijzer in de vorm van een skelet met uitpuilende ogen.
Tirelire en fonte peinte en forme de squelette aux yeux globuleux.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#162Lea Steppe
“Italiaanse poppen”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Poupées italiennes”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableEstimate: € 150/220 -
#520Egypte
Twee verschillende Touareg kruisen van zilver bezet met halfedelstenen.
Deux croix Touareg en argent serties de pierres sémi-précieuses.No longer availableDim. 132,40 gEstimate: € 80/120 -
#324Jozef TilleuxPeriod: 1896-1978
“Dorpszicht door het bos.” Olieverf op board. Achteraan gesigneerd.
“Vue sur le village par le bois”. Huile sur panneau. Signé à l’arrière.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#612
Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200/220