Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.
Sèvres

Een paar balustervormige dekselvazen van wit porselein, versierd met vergulde Napoleondecors en met messingen monturen. XIXe eeuw. Onderaan gemerkt.

Une paire de vases à couvercle balustre en porcelaine blanche, décoration Napoléon et montures en laiton. XIXème siècle.
Dim. h: 37 cm
SKU: 2603190068.
Category: Porselein.
Auction day: 26 March 2019 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #661

    Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.

    Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #687

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.

    Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #653

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #618

    Een paar gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van perziken, vleermuizen en pauwen.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pêches, chauve-souris et paons.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #708

    Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #627

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #651

    Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #691

    Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #617

    Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #747

    Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.

    Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #893
    Aynsley

    Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.

    Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #707

    Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.

    Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.
    No longer available
    Dim. Ø: 16 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #153

    Twee siervazen van kobaltblauw porselein in de stijl van Sèvres met bronzen voet en monturen en met meerkleurige decors van een koppel in een landschap in een cartouche, omringd met vergulde versieringen. Achteraan gemerkt “A.C.F.”

    Deux vases en porcelaine bleu cobalt, style de Sèvres, pied et montures en bronze et décors de couple dans un paysage en cartouche. marque “A.C.F” au dos.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #657

    Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.

    Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. 90 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #862

    Een paar borden van Imari-porselein met geribde vleugel en een decor van een cachepot met bloemen op het plat. We voegen er een kleiner, gelijkaardig bordje aan toe.

    Deux assiettes en porcelaine Imari aux ailes côtelées et aux décors de cache-pot et fleurs sur le plat. Nous ajoutons une assiette plus petite et semblable.
    No longer available
    Dim. Ø: 19 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #900

    “Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.

    ”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 16 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #898
    Von Schierholz

    Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.

    Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #697

    Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.

    Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #726

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #727

    “Guanyin met bal”. Een beeldje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    ”Guan Yin et boule”. Une statue en porcelaine blanche monochrome, esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #595

    Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.

    Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #702

    Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.
    No longer available
    Dim. h: 63 & 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #603

    Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.

    Une garniture de cheminée en cinq pièces en porcelaine chinoise bleue et blanche, comprenant deux vases balustre et trois vases à couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 15 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #717

    Een zittende Guanyin met twee kindjes. Monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin assis et deux enfants. Porcelaine monochrome blanche, esprit Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #731
    Matchbox King Size K-9

    “Claas combine harvester”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.

    ”Claas combine harvester”. Un jouet. Très bon état. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden geweven armband.

    Un bracelet en or jaune 18 ct tissé.
    No longer available
    Dim. 8,12 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #696

    Een paar appliques in barokke stijl.

    Une paire d’appliques style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #371

    Een miniatuur van een viermaster in een Londense fles. XIXde eeuws.

    Une miniature d’un voilier dans une bouteille de Londres. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.

    Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 220 / 250
  • #498

    Twee eironde vaasjes van meerkleurig Cantonporselein.

    Deux petits vases en forme d’oeufs en porcelaine du Canton polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #555
    Märklin 3031

    Een tenderlocomotief van de Duitse spoorwegen voor spoortype HO. In originele doos.

    Une locomotive ‘tender’ des voies ferrées allemandes pour type de rails HO. Emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #347
    Guerin

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd terracotta met een gestileerd decor van dieren. Onderaan gemerkt.

    Un vase en terre cuite polychrome, décor stylé d’animaux. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een tweeledig meubel met twee paneeldeuren.

    Un meuble à deux corps à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 222 x 104 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #700

    Een gebeeldhouwde Chinese sokkel met roze marmeren blad.

    Un socle en marbre rose chinois à tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #768

    Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.

    Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.
    No longer available
    Dim. Ø 22cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #194
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “De kunstkenner”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Achteraan een authenticatie door de schilder.

    “Le Collectionneur”. Huile sur toile. Signée. Authentification par le peintre au verso.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Maart 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Catalogus is verkrijgbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina

26 March 2019 19:00
27 March 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 March 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More