Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar balustervormige lampvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.

Een paar balustervormige lampenvoeten van verzilverd metaal met een sobere versiering van lauwerkransen. XIXe eeuw.

Paire de pieds de lampes balustres en métal argenté. Décor sobre de guirlandes de lauriers. XIXe siècle.
Dim. h: 39 cm
SKU: 1904160363.
Categories: Koper, Verzilverd.
Auction day: 19 April 2016 19:00
Catalogue #363
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #393

    Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.

    Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.

    Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #548

    Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.

    Long vase en cuivre décoré d’arabesques.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #789

    Kamerscherm van Japans lakwerk bestaande uit vier panelen met veelkleurige versiering van personages in een landschap op zwarte achtergrond.

    Paravent en laque du Japon à quatre vantaux décorés de personnages dans un paysage sur fond noir.
    No longer available
    Dim. 183 x 184 cm
    Estimate: € 30à / 400
  • #391

    Drie paar koperen kandelaars in verschillende stijlen, allen gemonteerd als lampenvoeten.

    Trois paires de candélabres en cuivre de différents styles, montés en lampes électriques.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #33

    Twee paar verzilverd metalen kandelaars, waarvan twee in Engelse stijl.

    Deux paires de bougeoirs en métal argenté dont deux de style anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #18

    Een patisseriestaander in drie niveaus van wit metaal.

    Etagère à pâtisserie à trois niveaux en métal blanc.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.

    Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #147

    Een paar messingen kandelaars in barokke stijl en versierd met handgeschilderde porseleinen monturen.

    Paire de candélabres de style baroque en laiton et porcelaine peinte à la main.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #483

    Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.

    Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.
    No longer available
    Dim. H 24 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #399

    Een gevarieerd lot verzilverd metaal, waaronder schotels, een wijnkoeler, een kandelaar, een mandje, suikertangen, ... O.a gemerkt van Christofle.

    Lot varié en métal argenté dont plats, un seau à champagne, un candélabre, un panier, des pinces à sucre etc. E.a. Christofle.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Geelkoperen brandweerhelm met opschrift Srs. Pompiers de Sées. Omstreeks 1900. Deuken en manco’s.

    Casque de pompier en cuivre jaune à l’inscription Srs. Pompiers de Sées. Vers 1900. Dentée et manquants.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #799

    Een paar hallantaarns van koper en glas in Empirestijl.

    Paire de lanternes de vestibule en cuivre et verre de style Empire.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een amfoorvormige samovar van geel en rood koper. XIXe eeuw.

    Samovar de forme amphore en cuivre rouge et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #761

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 65 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #323

    Twee siervazen met messingen voet en onyxen kelk. Schilfer van de rand.

    Deux vases décoratifs en onyx sur piédouche en laiton. Un éclat.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #571

    Drie wierookvaten, waarvan twee van geel koper en één verzilverde. XIXe eeuw.

    Trois encensoirs dont deux en cuivre jaune et un argenté. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #237

    “Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #400

    Een lage eikenhouten tweedeurskast. XIXe eeuw.

    Meuble bas à deux portes en chêne. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 133 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #491

    Aardewerken schemerlamp met nieuwe elektrische bedrading. Art deco.

    Lampadaire art déco en faïence . Monture électrique récente.
    No longer available
    Dim. H. 44 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #740

    Een zilveren gegraveerde zakhorloge remontoir dubbele kast. Genummerd. 800 ‰.

    Remontoir en argent gravé à double boîtier. Numéroté. 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #48

    Kristallen coupe met zilveren rand, gemerkt 835‰.

    Coupe en cristal au bord en argent 835‰.
    No longer available
    Dim. Ø 18,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #333

    Een lot kleurloos geslepen kristal bestaande uit een asbak, een olie- en azijnstel en twee karaffen waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant un cendrier, un huilier-vinaigrier et deux carafes dont une marquée Val Saint-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #624
    Fred Bervoets
    Period: °1942

    Zonder titel. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 67/70 buiten de plaat.

    Sans titre. Lithographie. Signée et numérotée 67/70 hors planche.
    No longer available
    Dim. 47,5 x 38,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #200

    Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met bloemvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.

    Chaîne triple en or blanc 18 ct et son pendentif formé de trois fleurs stylisées serties de diamants ayant un poids total de ± 2,00 ct.
    No longer available
    Dim. 13,90 g
    Estimate: € 1300 / 1500
  • #387

    Een staande klok met eikenhouten kast en een geelkoperen uurwerk. Omstreeks 1900.

    Horloge de vestibule en chêne et mouvement en laiton. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 223 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    Een tafellamp op bronzen voet met florale motieven en met een kap van glas in lood, versierd met een pauwendecor.

    Lampadaire en bronze décoré de plantes stylisées. Abat-jour dans le goût de Tiffany’s présentant une queue de paon stylisée.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #353

    Een lot mahoniehout, bestaande uit een kappersset, een sigarettendoos, een gesloten doosje met onbekende inhoud, een doosje met twee rotameters en een thermometer.

    Lot en acajou: garniture de coiffeur, boîte à cigarettes, boîte fermée dont le contenu n’est pas connu, une boîte contenant deux rotamètres et un thermomètre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #28

    Een stel metalen vazen en kan in Art Nouveau stijl.

    Paire de vases et une verseuse en métal. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 April 2016

De veiling is volledig. 800 loten - .pdf en .xls download verkrijgbaar.

19 April 2016 19:00
20 April 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 April 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More