#612“Zittend naakt”. Aquarel.
#489Alice André“Volkstaferelen tijdens de Eerste Wereldoorlog.” Een paar tekeningen potlood op papier, gesigneerd.
”Scènes populaires durant la Première Guerre Mondiale”. Une paire de dessins, crayon sur papier. Signés.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#283Een lotje zilver, bestaande uit twaalf kleine lepeltjes en negen vorkjes. Nederlandse keuren.
Un lot d’argent, comprenant douze petites cuillères et neuf petites fourchettes. Poinçons Néerlandais.No longer availableDim. 167,3 gramEstimate: € 65 / 85 -
#892Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#90Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. waarvan één verschuifbaar diamantje. Stijl Mesika.
Bague en or rose 18 ct sertie de de diamants ayant un poids total de ± 0,53 ct dont une petite pierre amovible. Style Mesika.No longer availableDim. 2,18 gEstimate: € 700 / 800