#538Een balustervaas en een een inktpot van meerkleurig Japans aardewerk.
Un vase balustre en un encrier en faïence du Japon polychrome.No longer availableDim. h: 18 & 32 cmEstimate: € 25 / 40 -
#67Moulaers“Lezende aap verkleed als kapitein.” Beeld uit terracotta.
”Singe lisant avec un déguisement de capitaine” . Une statue en terre cuite.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 50 / 70 -
#481Val Saint-LambertTwee asbakken van kleurloos kristal versierd met een rund. Onderaan gemerkt. Evenals 12 onderzetters met de tekens van de dierenriem, niet gemerkt.
Deux cendriers en cristal incolore, décoration de boeuf. Marque sous la base. Et 12 sous-verres à signes zodiaques, pas de marque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#573Een Chinese snuffbottle met handgeschilderd decor. Onderaan gesigneerd.
Un flacon ‘snuffbottle’ chinois à décor peint à la main. Signature à la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 110 / 130 -
#268Een wandelstok met een gesculpteerde knop van hertshoorn en een wandelaarsstoeltje.
Une canne à tête sculptée sous forme de corne de cerf et une assise de promeneur.No longer availableDim. L. 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#605Een brede houten tuinbank.
#438Twee gebeeldhouwde meubelopzetten met hoofden. Eén beschadigd.
Deux coiffes de meubles à têtes sculptées. Une avec dégâts.No longer availableDim. b: 95 & 75 cmEstimate: € 30 / 50 -
Bague en or rose 18 ct en forme de serpent sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 12,94 gEstimate: € 800 / 900 -
#549“Dames op straat”. Olieverf op paneel.
”Dames en rue”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 150 / 200 -
#846Een eikenhouten kastje met twee laden.
#10Een zilveren ring 900 ‰ bezet met een aquamarijn van ± 10 ct.
Bague en argent 900 ‰ sertie d’une aigue-marine de ± 10 ct.No longer availableDim. 10,61 gEstimate: € 150 / 250 -
#651Een grote Chinees porseleinen zittende Boeddha.
Un grand Bouddha assis en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 460 / 480