Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.

Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.

Une paire d’anges en plâtre et bois de style Baroque.
Dim. H. 67 & 70 cm
SKU: 2409190188.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 1800 / 2400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #634

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.

    Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #394

    Een lot van 19 Franstalige strips, waaronder ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, enz.. Bijgevoegd een Duitstalig album van ‘Baracuda’.

    Un lot de 19 bandes dessinées, dont ‘Sammy’, ‘Dan Cooper’, ‘Jeremiah’, etc. Nous ajoutons un album de ‘Baracuda en allemand.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #89
    Jozef Adriaan Callaerts
    Period: 1896-1965

    “De naaister”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.

    ”La couturière”. Huile sur toile. Signée et datée 1925.
    No longer available
    Dim. 59 x 70,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #807

    Een antieke Japanse stoommand van zwart- en roodgelakt hout met goudkleurige motieven. Omstreeks 1900.

    Un panier à vapeur antique japonais en bois laqué noir et rouge et motifs dorés. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #679
    Armand Jamar
    Period: 1870-1946

    “Zeilboten in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1938.

    ”Voiliers au port”. Huile sur toile. Signée et datée 1938.
    No longer available
    Dim. 76 x 54 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #594

    “Danseres van het nachtleven”. Gemengde techniek.

    ”Danseuse de la nuit”. Techniques mixtes.
    No longer available
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.

    Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #864

    Een theepot, koffiekan en schenkkan van monochroom wit en verguld porselein. Tijdperk Louis-Philippe.

    Une théière, une cafetière et une verseuse en porcelaine blanche monochrome et dorures. Période Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. h: 23 - 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #593

    Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.

    Une table de salon carrée laquée rouge et pieds en chrome.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 x 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #238

    Een gepatineerde plaasteren buste in klassieke stijl op een sober aardewerken zuil.

    Un buste à patine de style classique sur une colonne en faïence.
    No longer available
    Dim. h: 53 + 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #360

    Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.

    Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.
    No longer available
    Dim. 13,59 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #745

    Een witmetalen lantaarn. Eén glas gebroken.

    Une lanterne en métal blanc. Un verre cassé.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More