Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.
Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.

Een paar barokke engelen van hout en gips. XVIIIe eeuw.

Une paire d’anges en plâtre et bois de style Baroque.
Dim. H. 67 & 70 cm
SKU: 2409190188.
Auction day: 24 September 2019 19:00
Catalogue #188
Estimate: € 1800 / 2400
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #26
    Nathan en Il Bisonte

    Zes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.

    Six portefeuilles en cuir, dont quelques avec anneaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #343

    Drie speculaasvormen van gebeeldhouwd hout.

    Trois moules à spéculoos en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. L. 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #45

    Een 14 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.

    Bague en or blanc 14 ct en forme de fleur sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,30 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #626

    Mahal Shah Abbas. Een groot tapijt van wol. Handgeknoopt.

    Mahal Shah Abbas. Un grand tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 346 x 256 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #191
    A. Gaudez

    “Mignon”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.

    ”Mignon”. une statue en bronze. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #842

    Twee boeken m.b.t. Cinema. 1982.

    Deux livres en relation avec le cinéma. 1982.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #653

    Een houten wandklok met een églomisé wijzerplaat met versieringen.

    Une pendule murale en bois, cadran en églomisé et décorations.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #792

    Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.

    Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #831

    Een paar verzilverd metalen kandelaars.

    Une paire de candélabres en métal argenté.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #224
    Célestine Vermoelen

    “Damesportret. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837-1907”. Olieverf op doek. Belgische school, gesigneerd, omstreeks 1935.

    ”Portrait de dame. Pauline Vermoelen-Peeters, 1837 -1907”. Ecole belge, signée, +- 1935.
    No longer available
    Dim. 133 x 90 cm
    Estimate: € 1000 / 1400
  • #695

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #237
    Hergé

    “De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Eerste uitgave, 1946. Goede staat.

    ”De Avonturen van Kuifje: De zwarte rotsen”. Ed. Casterman. Première édition. 1946. Bon état.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More