#129Henri Joseph Pauwels“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#313Dresden“Koppel met fruitmanden”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#127Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
#511“Zittende Guanyin.” Beeldje uit ivoor op sokkel.
#320Een 18 karaats geel gouden geweven schakelarmband bezet met bolletjes.
#280Een 18 karaats wit gouden halve Amerikaanse trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
#427Val St-LambertEen Art-Deco coupe in groen gefumeerd glas.
#599Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
#733Een bajonet van W.O.I. En een grijsgelakte schede.
Une baïonnette de la Première Guerre Mondiale et un fourreau laqué gris.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 50 / 60 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 5,09 gEstimate: € 650 / 750 -
#368Een tafelaansteker in een porseleinen omhulsel en een kleine dekselvaas met een decor van vogels en fruit. Beide gemerkt Carltonware.
Un briquet de table enveloppé de porcelaine et un petit vase à couvercle, décor de fruits et d’oiseaux. Les deux portent la marque ‘Carltonware.No longer availableEstimate: € 30 / 50