#120Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
#546Een handgeknoopt wollen Kaukazetapijt.
#799Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#687Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenssymbolen.
#127Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
#341Een lot van drie kristallen vazen en een coupe voornamelijk rood in de massa.
Un lot de trois vases et une coupe en cristal, rouge dans la masse.No longer availableDim. h ± 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#603Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een decor van personages. Eerste helft XXe eeuw.
Une défense africaine sculptée, décor de personnages. Première partie XXème siècle.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#161Een fazant van messing op onyxen voet. Art deco.
#85Twee maal 50 ecu van 1987. Goud 900‰.
#673Een rond tafeltje met een wit marmeren blad op een witgepatineerde gietijzeren voet.
Une petite table ronde à tablette en marbre blanc et un pied en fer forgé à patine blanche.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 30 / 50