Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

Une paire de statues en porcelaine de saxe. Un petit doigt est manquant.
Dim. h: 42 cm
SKU: 1112180267.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #658
    Bignon à Montsur

    Comtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.

    Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #226

    Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.

    Un buffet en chêne à deux portes moulées sous deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. 90 x 161 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #277
    Royal Dux

    Een siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #247
    Christofle, Paris

    Twee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.

    Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #606
    Delens, Presles

    Een staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.

    Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.
    No longer available
    Dim. h: 213 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #354
    Polly (?)

    Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Un portrait d’une jeune femme, vers 1900”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #700

    Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Carpette d’Orient. Nouée main.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.

    Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.
    No longer available
    Dim. 7,29 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #643

    Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.

    Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #182

    Een gebeeldhouwd halmeubel met trapeziumvormige doorsnede. Omstreeks 1800.

    Un meuble de vestibule sculpté, panses en trapèze. +- 1800.
    No longer available
    Dim. 200 x 131 x 53 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #262

    “Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Eglise”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd

    Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More