Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

Une paire de statues en porcelaine de saxe. Un petit doigt est manquant.
Dim. h: 42 cm
SKU: 1112180267.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #707

    Twee bronzen plaquettes, waarbij één met de beeltenis van Rafael en Fornarina en één met een mythologische scène. We voegen er een gedreven koperen sierschotel met beeltenis van Christus aan toe.

    Deux plaquettes en bronze, dont une avec une représentation de Raphaël et Fornarina, et une autre avec une représentation d’une scène mythique. Nous ajoutons un plat en cuivre repoussé avec une représentation du Christ.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 8 cm & Ø: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #158

    “Arabische ruiter”. Groep van Italiaans aardewerk.

    ”Cavalier arabe”. Un groupe en faïence italien.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #754
    Felix Timmermans

    “De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 17 x 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #350

    Twee gouden herdenkingsmunten 900 ‰ van Boudewijn. 1951- 1976.

    Deux pièces de monnaie souvenir en or 900 ‰. Roi Baudouin. 1951 - 1976.
    No longer available
    Dim. 12,90 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #477

    Een piëdestal van gebeeldhouwd hardhout, gedragen door een gevleugelde tempelleeuw met glazen oogjes.

    Un piédestal en bois dur sculpté, porté par un lion de temple à ailes aux yeux en verre.
    No longer available
    Dim. 105 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #123
    Christofle, Paris

    Een paar tafelkandelaars van verzilverd metaal in Lodewijk XIV-stijl. Onderaan gemerkt.

    Une paire de candélabres de table en métal argenté, style Louis XIV. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #170

    Een 18 karaats geel gouden zegelring met initialen.

    Une bague cachet en or jaune 18 ct, initiales.
    No longer available
    Dim. 6,18 g
    Estimate: € 130 / 180
  • #39
    Pierre-Yves Trémois
    Period: °1921

    “Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 124/385 buiten de plaat.

    ”Maternité”. Une lithographie. Signée et numérotée 124/385 hors planche.
    No longer available
    Dim. 51 x 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #756

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Un couloir en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 345 x 77 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #598

    Een grote tulpenvaas, opgebouwd uit zes aflopende componenten, gedragen door vier salamanders op een zware basis. Het geheel versierd met blauw op witte decors.

    Un grand vase tulipe en six parties de taille dégradante portées par quatre salamandres sur une base noir. Le tout décoré bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #615

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #283

    Een paar boekensteunen in wit craquelé voorstellend een indiaan in een kano.

    Une paire de serre-livres en craquelé blanc sous forme d’un indien dans un canoë.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 70 / 90
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More