Other lots in this auction
-
#801Een eikenhouten commode met drie laden.
Une vitrine en coin italienne à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#3Royal Doulton“Town crier”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Town crier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#561HergéTintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. Achterflap B1. Redelijk tot goede staat, onderhoekje van titelblad afgescheurd.
Tintin. “L’Oreille Cassée”. Casterman 1946. 4e plat B1. Etat moyen, coin bas de la page de titre déchiré.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#720Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#541Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#747Twee kandelaars van gegoten blauw glas, gedragen door barokke dolfijnen.
Deux candélabres en verre moulé bleu, portés par deux dauphins baroques.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 65 / 75 -
#680Een kleine eikenhouten trog.
Une petite auge en chêne.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 49 / 69 -
#453Een gevarieerd lot strips, waarbij Suske en Wiske, Nero en Sjors en Sjimmie.
Un lot de bandes dessinées, dont Suske en Wiske, Nero, Sjors en Sjimmie.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#428“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catalogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#244Charles LignyPeriod: 1812-1889“Personages in een uitgestrekt landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Enkele vochtsproeten.
”Personnages dans un paysage étendu”. Aquarelle sur papier. Signé. Petites taches d’humidité.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 150 / 200 -
#302Alex Van Cuyck“Zimmerplein te Lier, ten tijden van de vissershaven.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Place Zimmer à Lier à l’époque du port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#116Een massief eikenhouten ééndeurskast op poten met bovenaan een schelpvormige kuif. Deels XVIIIde eeuw.
Une armoire à une porte en chêne massif sur pieds, la coiffe en forme de coquillage. En partie XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 200 / 240

