Other lots in this auction
-
#83
“Muzikant”. Kleine brons naar Rousseau. Op grijs marmeren sokkeltje.
”Musicien”. Un petit groupe en bronze d’après Rousseau. Sur socle en marbre gris.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#390
Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
Deux alliances et une bague cachet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12,48 gEstimate: € 250 / 300 -
#781Val Saint-Lambert
Een uiltje (H. 10 cm) van kleurloos kristal en twee wijnglazen van egaal rood kristal.
Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#715
Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#220
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met zes kleine briljanten en saffieren in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de six petits brillants et saphirs taillés Marquise ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 550 / 650 -
#599
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#150
Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#754Felix Timmermans
“De H. Antonius”. Kleurlitho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Saint Antoine”. Une lithographie en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 17 x 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#813
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50 / 80 -
#398
Een haardscherm van koper en gietijzer.
Un pare-feu en cuivre et fonte.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#365
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
Un bracelet à maillons en or jaune 18 ct ( fermoir détaché).No longer availableDim. 8,22 gEstimate: € 160 / 200 -
#314C. Van Santweghe
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
”Paysage et bouleau”. Une aquarelle. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 60 / 100