#316Een gebeeldhouwd salongarnituur in Louis-Philippestijl, bestaande uit twee fauteuils en een zitbank. Bekleding versleten en poot van de zitbank beschadigd.
Un ensemble de salon sculpté style Louis Philippe, comprenant deux fauteuils et un canapé. Le revêtement est usuré et un pied de canapé est endommagé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#395Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#725Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
#545Een bronzen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
#324Borin“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#640“HMS Unicorn 1790”. Maquette.
#634Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#730“La Toulonnaise 1823”. Maquette.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240