Other lots in this auction
-
#348HDV, Boulogne sur Mer.Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.
Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#212Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.
Une chambre à coucher en noyer, comprenant une garde-robe à deux portes, une garde-robe à une porte, une coiffeuse à tablette en marbre et miroir, deux paires de tables de nuit et un grand miroir. Le tout décoré d’une coiffe Louis XV Rocaille.No longer availableDim. 180 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#131Christofle, Paris“Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.
”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#618Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#251Christofle, ParisDiverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.
Un lot d’objets divers en verre et métal argenté: un poivrier, une salière, un saupoudroir à sucre, une pince à sucre, un ensemble à sels (montures en argent massif) et un pique-fleurs. Marqués.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#121Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.
Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.No longer availableDim. h: 11 & 18 cmEstimate: € 120 / 140 -
#34Octave Landuyt“Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.
”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.No longer availableDim. 29 x 44 cmEstimate: € 60 / 100 -
#556Kerman LavarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200 / 260 -
#773CasadesDrie porseleinen clowns. onderaan gemerkt.
Trois clowns en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27, 21 & 14 cmEstimate: € 30 / 50 -
#384Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 27 - 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#418Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.
Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.No longer availableDim. h: 15 & 17 cmEstimate: € 60 / 100 -
#593Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 320 / 400

