Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.

Une paire de statues en porcelaine de saxe. Un petit doigt est manquant.
Dim. h: 42 cm
SKU: 1112180267.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #267
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #348
    HDV, Boulogne sur Mer.

    Een grote kruik met een iznik-decor naar barok voorbeeld. Onderaan gemerkt. Tuit hersteld.

    Une grande cruche, décor Iznik d’après un exemple Baroque. Marque sous la base. Bec réparé.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Een notenhouten slaapkamer, bestaande uit een tweedeursgarderobe, een ééndeursgarderobe, een toiletkast met marmer en spiegel, twee paar nachtkastjes en een grote spiegel. Alles versierd met een Louis-XV-rocaille in de kuif.

    Une chambre à coucher en noyer, comprenant une garde-robe à deux portes, une garde-robe à une porte, une coiffeuse à tablette en marbre et miroir, deux paires de tables de nuit et un grand miroir. Le tout décoré d’une coiffe Louis XV Rocaille.
    No longer available
    Dim. 180 x 97 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    Christofle, Paris

    “Les cloisonnés”. Een tafelkandelaar van verzilverd metaal met bruine Chinese lak. Twee armen. Onderaan gemerkt.

    ”Les cloisonnés”. Un candélabre de table à deux bras en métal argenté et laque chinoise brune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 19,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #618

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #251
    Christofle, Paris

    Diverse voorwerpen van verzilverd metaal en glas: pepervat, zoutvat, suikerstrooier, suikerschaar, zoutstel (massief zilveren monturen), pique-fleurs. Alle gemerkt.

    Un lot d’objets divers en verre et métal argenté: un poivrier, une salière, un saupoudroir à sucre, une pince à sucre, un ensemble à sels (montures en argent massif) et un pique-fleurs. Marqués.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #121

    Een Naamse theepot en melkkan met zilveren montuurtjes.

    Une théière de Namur et un pot à lait, montures en argent.
    No longer available
    Dim. h: 11 & 18 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #34
    Octave Landuyt

    “Paarden”. Een fotogravure naar aanleiding van 20 jaar Volvo in België. 1985.

    ”Chevaux”. Une gravure photographique en honneur des 20 années d'existence de Volvo en Belgique. 1985.
    No longer available
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #556
    Kerman Lavar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 472 x 350 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #773
    Casades

    Drie porseleinen clowns. onderaan gemerkt.

    Trois clowns en porcelaine. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 27, 21 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #384

    Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.

    Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 - 35 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #418

    Een stolp en twee drageoirs van kleurloos kristal. De eerste met zilveren handvat, de andere op zilveren voet.

    Une cloche et deux drageoirs en cristal incolore. Le premier à manche en argent, les drageoirs sont sur pieds en argent.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #593

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 320 / 400
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More