Other lots in this auction
-
#658Bignon à MontsurComtoiseklok met slinger en gewichten. XIXe eeuw.
Comtoise en cuivre repoussé avec balancier et poids. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#226Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde deuren onder twee laden.
Un buffet en chêne à deux portes moulées sous deux tiroirs.No longer availableDim. 90 x 161 x 59 cmEstimate: € 50 / 100 -
#277Royal DuxEen siervaas van porselein, versierd met een jonge vrouw met lelies in reliëf. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
Un vase en porcelaine, décoration d’une jeune femme et lys en relief.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 250 -
#247Christofle, ParisTwee tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee en met drie armen. Onderaan gemerkt.
Deux candélabres de table en métal argenté à deux et à trois bras. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#606Delens, PreslesEen staande klok met eikenhouten kast. Glas van de deur manco. Met slinger en gewichten.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le verre dans la porte est manquante. Avec poids et balance.No longer availableDim. h: 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#354Polly (?)Een portret van een jonge vrouw van rond 1900 . Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Un portrait d’une jeune femme, vers 1900”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#700Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#10Twee trouwringen van 18 karaats geel goud en twee andere, één met rubber.
Deux alliances en or jaune 18 ct, ainsi que deux autres dont une alliance avec du caoutchouc.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 100 / 150 -
#643Een driedelig klokstel van zamak en onyx. Pendule versierd met een beeld getiteld “Brise du Soir par Stéphane”. Twee kandelaars waarvan één met een ontbrekende lichtarm. Omstreeks 1900.
Un ensemble de cheminée en régule et onyx. La pendule est décorée d’une statue: “ Brise du Soir par Stéphane”. Deux candélabres dont un avec un bras manquant. +- 1900.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#182Een gebeeldhouwd halmeubel met trapeziumvormige doorsnede. Omstreeks 1800.
Un meuble de vestibule sculpté, panses en trapèze. +- 1800.No longer availableDim. 200 x 131 x 53 cmEstimate: € 300 / 500 -
#262“Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Eglise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#389Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een aperitiefschotel, twee drageoirs, een olie- en azijnstelletje (licht beschadigd), een vaas, een asbak van Val St. Lambert en vijf fluitglazen. (Enkele voeten beschadigd
Un lot de cristal incolore, comprenant un plateau apéritif, deux drageoirs, une garniture de table ( huile et vinaigre), un vase, un cendrier Val St. Lambert et cinq verres flûtes.No longer availableEstimate: € 30 / 40

