Other lots in this auction
-
#693Een paar XIXde eeuwse olielampen uit aardewerk en geel koper.
Une paire de lampes à huile du XIXème siècle en faïence et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 180 / 220 -
#587Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en chêne aux panneaux sculptés. XIXe siècle.No longer availableDim. 134 x 126 x 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#41Gustave Van den MeerschePeriod: 1891 - 1970“Vrouwelijk naakt”. Een beeld van groengepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.
”Nu féminin”. Une statue en plâtre à patine verte. Signature au dos.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#227Een opengewerkt mandje van 800‰ zilver met een gedreven decor van putti. Duits werk. 339 g.
Un panier ajouré en argent 800 ‰ et décor repoussé d’un putti. Travail allemand. 339 g.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 170 / 200 -
#527Een bronzen wierookkommetje met een reliëfdecor van bloemenstruiken. Onderaan gemerkt.
Un encensoir, décor en relief d'arbustes fleuris. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#252Guillaume Van der HechtPeriod: 1817-1891“Dinant”. Aquarel op papier. Gsigneerd en gedateerd 1882.
”Dinant”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1882.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185Een 18 karaats wit gouden ketting met kruisje bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec une croix sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 6,34 gEstimate: € 400 / 500 -
#573Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#621Grote kristallen luchter.
Un grand lustre en cristal.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 180 / 220 -
#207Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.No longer availableDim. 2725 g brutEstimate: € 1300 / 1600 -
#468Twee verschillende kandelaars van cloisonné op geel koper.
Deux candélabres différents en cloisonné sur cuivre jaune.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#117“Labradora”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 100/2500. Met certificaat.
”Labradora”. Une statue signée Miro et numérotée 100/2500. Avec certificat.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 200 / 250

