#607Grote vaas van Chinees porselein. Met houten sokkel.
#322Christian-Pieter SnijdersPeriod: 1881 - 1943“Binnenhaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en waarschijnlijk uit de XIXde eeuw.
#23Twee Engelse messingen kandelaars. Omstreeks 1800.
#782Twee glazen sifonflessen voor soda.
Deux bouteilles à syphon pour soda.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct. en 9 robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 4,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2 ct et de neuf rubis ayant un poids total de ± 4,50 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 2700 / 2800 -
#37Een lot van vier verschillende oude koffiemolens.
#719PanamarenkoAffiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#417Een gasmasker en een Zweedse bajonet van W.O.I.
Un masque à gaz et une bajonnette de Suède de la Première Guerre Mondiale.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#96Een vintage salontafel met ingelegde blauwe steen.
#207Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.No longer availableDim. 2725 g brutEstimate: € 1300 / 1600