Other lots in this auction
-
#384Drie verschillende borden van meerkleurig aardewerk. XVIIIe eeuw. restauraties en randschade.
Trois assiettes différentes en faïence polychrome. XVIIIème siècle. Réparations et dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 27 - 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#760Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.
Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#422Floris Jespers“L’idiote”. Ets. Getekend buiten de plaat. Afb. “Griet” n° 63.
”L’idiote”. Une eau-forte. Signée hors planche. “Griet” n° 63.No longer availableDim. 7 x 10 cmEstimate: € 30 / 50 -
#671Een Engelse mantelklok versierd met personages in zwarte en vergulde Chinese lak. XIXde eeuw.
Une pendule de cheminée anglaise, décoration de personnages en laque noir et dorée. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#318Groep van Italiaans biscuit met muziek. Gemerkt met een gekroonde N.
Un groupe en biscuit italien et musique. Marqué avec un ‘N’ couronné.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#328Een koperen lamp met vier lichtpunten in de vorm van bloemen.
Une lampe en cuivre à quatre points lumineux en forme de fleurs.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#748Een kraagvaasje van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un petit vase à col en porcelaine blanche monochrome dans le style blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#101Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#634Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100 / 120 -
#510“Schoolschip Mercator 1932”. Maquette.
”Navire-école Mercator 1932”. Une maquette.No longer availableDim. L. 125 cmEstimate: € 200 / 300 -
#636WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#405Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50 / 60

