Other lots in this auction
-
#146
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
Un buffet à deux corps , le bas à deux portes et deux tiroirs et flancs avec rayures. Le haut à deux portes vitrées et une coiffe voûtée. Les c^tes décorées de couronnes.No longer availableDim. h: 251 cmEstimate: € 120 / 200 -
#682Anton BabionPeriod: 1896 - 1989
“Portret van een man met zijn pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Portrait d’un homme assis fumant sa pipe”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#595
Een buffet met opzet in Louis-Philippestijl. Onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan een opzet in twee niveaus met gebeeldhouwde versieringen.
Un buffet à deux corps, style Louis Philippe. La partie du bas à deux portes et deux tiroirs, la partie du haut en deux niveaux et décorations sculptées.No longer availableDim. 215 x 135 cmEstimate: € 200 / 260 -
#691
Drie boeken van het Mercatorfonds:- “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray.- “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols.- “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar en Jean Stengers.
Trois livres, Mercatorfonds:- “Vlaanderen en Engeland”. John. J. Murray.- “Vlaanderen en Portugal”. J. Everaert & E. Stols.- “Dynastie en cultuur”. Herman Balthazar et Jean Stengers.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#781Val Saint-Lambert
Een uiltje (H. 10 cm) van kleurloos kristal en twee wijnglazen van egaal rood kristal.
Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#134Haes
“Beukenwoud”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
”Forêt de hêtres”. Huile sur toile. Signée et datée ‘57.No longer availableDim. 65 x 100 cmEstimate: € 100 / 120 -
#464S. Gillert
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Composition”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261
Een grote dekselvaas van kleurloos glas.
Un grand vase à couvercle en verre incolore.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 100 -
#396
Een balustervormige piedestal van eikenhout.
Un piédestal balustre en chêne.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 30 / 40 -
#47
Een paar XIXde eeuwse Engelse kandelaars van verzilverd metaal in de vorm van zuiltjes.
Une paire de candélabres du XIXème siècle anglais en métal argenté en forme de colonnes.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#614
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#1
Een paar boekensteunen van albast, versierd met twee albasten vogeltjes. Gesigneerd: ‘Coffry’.
Une paire de serre-livres en albâtre, décoration d’oiseaux en albâtre. Signé: ‘Coffry’.No longer availableDim. 14,5 cmEstimate: € 50 / 70