Similar lots by type
-
#335
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. x 273 cmEstimate: € 100 / 180 -
#385
Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
Un tapis turque fait main en laine.No longer availableDim. 210 x 134 cmEstimate: € 50 / 80 -
#285Heriz
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220 -
#622
Een recente vierhoekige vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Vase carré en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#125
“Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee parels.
“Toi et Moi”. Une bague en or blanc sertie de diamants de taille marquise ayant un poids total de 0,50 ct et deux perles.No longer availableDim. 8,33 gEstimate: € 700 / 900 -
#345
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#598Wiss
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 210 x 330 cmEstimate: € 220 / 280 -
#629
Een groot bord van Chinees porselein met een decor van personages in het plat en kraanvogels op rode achtergrond op de vleugel. Onderaan gemerkt.
Grande assiette en porcelaine de Chine à décor de personnages sur le plat et de grues sur fond rouge sur l’aile. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#594
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Petit usures.No longer availableDim. 328 x 226 cmEstimate: € 200 / 300 -
#632
Een recente vaas van Chinees porselein met een Cantondecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor Canton.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40 / 50 -
#402Vienna
Een sierbord van Weens porselein met een meerkleurig romantisch decor van personages bij het water en met vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine viennoise avec un décor polychrome romantique de personnages auprès de l’eau, avec dorures. Marque à la base.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#295
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 172 x 249 cmEstimate: € 100 / 120 -
#395
“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 203 x 130 cmEstimate: € 60 / 80 -
#639
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 364 x 256 cmEstimate: € 200 / 240 -
#305
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
Carpette d’Orient en laine et coton. Nouée main.No longer availableDim. 194 x 94 cmEstimate: € 30 / 50 -
#564
Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
Tapis persan ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 407 x 293 cmEstimate: € 200 / 240 -
#732
Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Paire de carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 172 x 93 cmEstimate: € 50 / 70 -
#606Sabzavaar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 286 cmEstimate: € 220 / 300 -
#589Indo-Keshan
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 298 x 213 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340
Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
Deux petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 193 x 130 & 133 x 114 cmEstimate: € 40 / 60 -
#355
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Une carpette d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 184 x 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#350
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Un tapis persan. Noué main.No longer availableDim. 219 x 111 cmEstimate: € 60 / 100 -
#405Mori & Afghan
Twee verschillende handgeknoopte wollen karpetten.
Deux carpettes d’Orient en laine. Nouées main.No longer availableDim. 143 x 122 & 169 x 131 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Kazak
Een handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
Un tapis afghan fait main en laine.No longer availableDim. 299 x 222 cmEstimate: € 150 / 180
Other lots in this auction
-
#808J. de Bruyn
“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99Albert Steel
“Winters zicht”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘70.
"Vue hivernale". Huile sur carton. Signé et daté '70.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 50 / 100 -
#488
Een schaal van meerkleurig Chinees porselein in de vorm van een kip.
Une coupe en porcelaine chinoise polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#464Max AppelboomPeriod: 1924-2003
“Compositie”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Une aquarelle. Signée et datée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#357
Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.
Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 14 & 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#775
Een Deense dekenkist van het Rode kruis.
Coffre à linges danois de la Croix Rouge.No longer availableDim. b: 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#730
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#117
Een Naamse koffiepot op pootjes met zilveren montuur. XVIIe eeuw. Barst aan de bovenkant.
Une cafetière de Namur sur pieds et monture en argent. XVIIième siècle. Il y a une craquelure au dessus.No longer availableDim. 31 cmEstimate: € 180 / 240 -
#426
Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#161Delvaux
“Satan”. Een lederen handtas.
Sac à main "Satan" en cuir.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#731
Drie closonné vingerhoeden en ééntje van Chinees ivoor met een gegraveerd decor en versierd met een eekhoorntje. Evenals een pillendoosje van Chinees cloisonné.
Trois dés de couture en cloisonné et un autre en ivoire chinois sculpté, décor gravé . Ainsi qu’une boite à pilules en cloisonné.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#474Verdani
“Stilleven met aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux faïences". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 50 / 80