#798
Een paar natuurstenen honden.
#790
Een paar wit marmeren tuinvazen.
#120
#787
Een sobere houten hallbank.
#350Laco-sport
#800
Een paar wit marmeren zuilen.
#285
Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.
#799
Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.
#401
#785
“Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.
#365Swatch Irony
Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.
#783
“Bacchus”. Een marmeren beeld.
#795
Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.
#796
Een beeld van een staande Boeddha.
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
#419
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
#765
Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.
#764
Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.
#635
Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.
#797
Een paar stenen leeuwen.
#425
Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.
#655
Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.
#415
Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.
#13
#475
#239
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 120/180 -
#236
Grand coffre en chêne aux montures en fer forgé. Le panneau avant avec des tableaux religieux sculptés.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 100/120 -
#273
#346
Coiffeuse en placage d’acajou à tablette en marbre et à miroir ovale taillé.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#129Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903-1983
“Steeg met gewelf” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#33
Een paar koperen schouwkandelaars, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de candélabres en cuivre aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#225
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooise cabochon van ± 16,30 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’un cabochon de turquoise de ± 16,30 ct.No longer availableDim. 7,76 gEstimate: € 2000/2200 -
#564
Apen in een maïsplant. Ebbenhouten beeld. Makonde. Kleine herstelling.
#237
Twee Madonna’s met kind. Op doek. Zuid-Amerikaans werk.
“Deux Vierges à l’Enfant”. Sur toile. Travail Sud-Américain.No longer availableDim. 48 x 39 & 60 x 40 cmEstimate: € 100/120