Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

Een paar bijzettafeltjes met goudgepatineerde palmvormige voet en met ronde glazen bladen.

Paire de tables d'appoint à piètement en palmier patiné or et plateaux ronds en verre.
Dim. h: 68 cm Ø 60 cm
SKU: 2903220445.
Category: Meubel.
Auction day: 30 March 2022 19:00
Catalogue #445
Estimate: € 320 / 380
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #666

    Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding.

    Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir.
    No longer available
    Dim. H:105cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #340

    Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.

    Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. 65 x 47 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #276

    Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.

    Guéridon en chêne à plateau tournant.
    No longer available
    Dim. 55 cm x 50 cm x 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #565

    Een reeks van zes mahoniehouten stoelen met gesculpteerde versiering in de rug en met gerainureerde voorste poten.

    Suite de six chaises en acajou à dossier et pieds avant sculptés.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #545

    Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.

    Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 101 x 102 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #615

    Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.

    Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.
    No longer available
    Dim. 52 x 53 x 104 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #176

    Een eikenhouten dressoir met twee paneeldeuren en twee laden, versierd met barokke motieven en op balusterpoten.

    Buffet en chêne à deux portes à panneaux et deux tiroirs, décoré de motifs baroques et reposant sur des pieds balustres.
    No longer available
    Dim. 190 x 109 x 56 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #320

    Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.

    Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een tweeledig eikenhouten meubel met twee grote en twee kleine paneeldeuren met cassettes.

    Un meuble en chêne en deux parties avec deux grandes et deux petites portes à panneaux avec cassettes.
    No longer available
    Dim. 190 x 135 x 62 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #86

    Een vierdelige teakhouten tuinset op kinderformaat, bestaande uit twee stoelen een rond tafeltje en een bankje.

    Un ensemble de jardin en teck de quatre pièces pour enfant, composé de deux chaises, d'une table ronde et d'un banc.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #485

    Een rechte secretaire van mahoniehoutfineer met twee deuren onder en een lade boven het klapblad. Met marmeren blad bovenaan.

    Bureau droit en placage d'acajou à deux portes en dessous et un tiroir au dessus du plateau rabattable. Avec dessus en marbre au sommet.
    No longer available
    Dim. 146 x 92 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #330

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan.

    Une vitrine en chêne en deux parties avec deux portes à panneaux en bas.
    No longer available
    Dim. 230 x 126 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #326

    Een paraplubak met vlechtwerk, op leeuwenpootjes en met handgeschilderd bloemendecor.

    Un porte-parapluie en vannerie, sur pattes de lion et à décor floral peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #475

    Een antieke achthoekige eikenhouten tafel met getorste poten en versierd met gebeeldhouwde vogels en leeuwenkoppen.

    Une ancienne table octogonale en chêne aux pieds torsadés et décorée d'oiseaux et de têtes de lion sculptés.
    No longer available
    Dim. 120 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #680

    Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.

    Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.
    No longer available
    Dim. 150 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #515
    Polipol

    Een paar elektrisch bedienbare relaxfauteuils, bekleed met bordeauxrood suède. Eén met voedingskabel, de andere met oplaadbare batterij.

    Une paire de fauteuils inclinables à commande électrique, recouverts de daim rouge bordeaux. L'un avec câble d'alimentation, l'autre avec batterie rechargeable.
    No longer available
    Dim. H: 105cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #146

    Een eikenhouten commode met drie laden.

    Commode en chêne à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. 97 x 132 x 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #495

    Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.

    Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.
    No longer available
    Dim. 90 x 125 cm h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #535

    Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.

    Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.
    No longer available
    Dim. 91 x 182 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #206

    Een eikenhouten buffet met drie paneeldeuren en drie laden en met vier gebeeldhouwde hoofdjes.

    Buffet en chêne à trois portes à panneaux et trois tiroirs et à quatre têtes sculptées.
    No longer available
    Dim. 110 x 216 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #595

    Een paar crapaudzeteltjes met beige bekleding.

    Une paire de sièges crapaud avec couverture beige.
    No longer available
    Dim. H:87cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #186

    Een gebeeldhouwd eikenhouten tweedeursgarderobe, rijkelijk versierd met barokke motieven van putti, fruit, engelen en vogels. Omstreeks 1900.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté, richement décorée de motifs baroques de putti, de fruits, d'anges et d'oiseaux. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 218 x 184 x 73 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #277

    Een negentiende eeuwse dubbel muntenhoudertje. In sterling zilver.

    Un porte-monnaie double du XIXe siècle. En argent massif.
    No longer available
    Dim. l: 5,5 cm 27,25 g
    Estimate: € 40 / 60
  • #405

    Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.

    Un bas-relief mural chinois ajouré et sculpté en bois rouge et doré représentant des personnages, des fleurs et des oiseaux.
    No longer available
    Dim. 62 x 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #27

    Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.

    Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #616

    Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.

    Un tapis en laine afghan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 190 cm x 108 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #452

    “Abstracte kloof.” Gemengde techniek op papier.

    "Gorge abstraite." Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 51 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #370

    Een 18 K geelgouden ring bezet met een saffier van +- 0,30ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un saphir de +- 0,30 ct. et brillants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,55 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #529
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Naakt tussen bloemen”. Olieverf op ovaal paneel. Gesigneerd.

    "Nu parmi les fleurs". Huile sur panneau ovale. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #381

    Een Chinees porseleinen theepotje met meerkleurig decor in cartouches op fond van capucineglazuur. Schade aan de rand onder het deksel.

    Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome dans des cartouches sur glaçure capucine. Dommages au bord sous le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #157
    Jean-François Etcheto
    Period: 1853-1889

    “François Villon, de minnestreel”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd en met gieterijmerk van Thiébault Frères, Paris.

    « François Villon, l'amant ». Une statue en bronze patiné. Signée et avec la marque de fondeur de Thiébault Frères, Paris.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #346

    Een paar mahoniehouten armstoelen in Victoriaanse stijl.

    Une paire de fauteuils en acajou de style victorien.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #124

    “De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.

    Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 29 x 21 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #283

    Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco, Voorpoot van Paard gebroken.

    Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More