Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in vierkantvorm, versierd met krijgerstafereel in het decor.
Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen in vierkantvorm, versierd met krijgerstafereel in het decor.

Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met vierkante doorsnede, versierd met krijgerstafereel.

A pair of square-shaped blue and white Chinese porcelain vases and covers, decorated with a warrior scene.
Dim. 32 x 18cm
SKU: 2305230478.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #478
Estimate: € 175 / 225
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #537

    Een paar Chinees porseleinen cilindervormige bloempotjes met figuur in het decor.

    A pair of Chinese porcelain cylindrical flower pots with a figure in the decor.
    No longer available
    Dim. 19 x Ø20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #158
    Christofle, Paris

    Een lot van 12 porseleinen borden met vergulde rand, gemerkt “Christofle”, serie Océana Blue.

    A lot of 12 porcelain plates with gilded rim, marked "Christofle", series Océana Blue.
    No longer available
    Dim. Ø27cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #359

    Een salontafel in hout met een Chinese relief decor , 1 lade en glazen blad.

    Coffee table with relief decoration, one drawer and a glass top. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #275
    Royal Crown Derby

    Een lot van 40 stuks Engels porseleinen servies met planten en vergulde Imari details in het decor, gemerkt “Royal Crown Derby”. Circa 1930.

    A lot of 40 piece English porcelain service with plants and gilded Imari details in the decor, marked "Royal Crown Derby". Circa 1930.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 220
  • #538

    Een cloisonné dekselvaas met dierlijke figuren in het decor. Deukje in zijkant. Onderaan gemerkt.

    A cloisonné lidded vase with animal figures in the decor. Dent in side. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 31 x Ø23cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #386

    Een Aziatisch houten bijzettafeltje. Organische vormen gesculpteerd met drakenhoofden in reliëf. Oppervlak met marmeren tablet ingewerkt.

    An Asian wooden side table. Organic forms with carved dragon heads. Marble top.
    No longer available
    Dim. 46 x 43cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #385

    Een Chinees porseleinen 6-hoekige theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    Chinese porcelain hexagonal teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 15 x 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #483

    Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.

    A pair of blue and white Chinese porcelain lidded vases with a floral scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 58 x Ø28cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #551

    Een paar blauw en wit porseleinen dekselvazen met planten en vogels in het decor en Fo-honden bovenaan. Onderaan gemerkt.

    A pair of blue and white porcelain lidded vases with a plant and bird scene in the decor and foo dogs at the top. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #468

    Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.

    A pair of porcelain Satsuma vases, marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 47 x Ø18cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #294
    Sarreguémines

    Een wit porseleinen koffieservies met vergulde randen en details, 54 stuks. Onderaan gemerkt “Sarreguemines France”.

    No longer available
    Estimate: € 75 / 125
  • #436

    Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.

    A wooden chest with carved decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 56 x 90 x 45cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #527

    Een Chinees porseleinen tegel met spelende figuren in het decor.

    A Chinese porcelain tile with playing figures in the decor.
    No longer available
    Dim. 20 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #425

    Een set van 2 Japanse draagkoffers voor voedsel .

    Two Japanese food chests.
    No longer available
    Dim. 53 x 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #533

    Een paar Chinees porseleinen schaaltjes met floraal patroon in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Chinese porcelain dishes with a floral pattern in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 28 x 22cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #639

    Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.

    A blue and white Chinese porcelain dish with Wanli decor.
    No longer available
    Dim. Ø18cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #677
    Bergen

    Een porseleinen vaasje van plateelwerk.

    A porcelain faience vase.
    No longer available
    Dim. 12cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een paar Chinees porseleinen beeldjes, niet geglazuurd.

    A pair of Chinese porcelain figurines, unglazed.
    No longer available
    Dim. 19cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #531

    Een Chinees porseleinen gemberpot met watervogel en plantentafereel in het decor.

    A Chinese porcelain ginger jar with a water bird and plant scene in the decor.
    No longer available
    Dim. 22 x Ø21cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #395

    Een Chinees porseleinen theepot met spelende figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain teapot with playing figures in the decor. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 12 x Ø13cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #488

    Een groot formaat, blauw-wit Chinees porseleinen dekselvaas met organisch bloemtafereel in het decor.

    Large covered vase in blue and white porcelain. Floral decoration. Chinese work.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø52cm
    Estimate: € 575 / 625
  • #195
    Christofle, Paris

    Een porseleinen servies gemerkt Christofle Paris, serie Torsade Bleue.

    A porcelain service marked Christofle Paris, series Torsade Bleue.
    No longer available
    Estimate: € 750 / 1250
  • #553

    Een paar aardewerken Nanking vazen op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A pair of earthenware Nanking vases on a wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 35,5 x Ø17cm
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #259
    Lode Van Vaernewijck

    Een lot van 3 aquarellen op papier. Onderaan gesigneerd.

    A lot of 3 watercolors on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #16

    Een lot van 4 ecru stukken bestaande uit een houten armstoel met snijwerk en vlechtwerk, een hal kapstok met vlechtwerk, spiegel en 4 haken, een houten paraplubak met vlechtwerk, snijwerk en lichte scheurschade in de vlechtwerk, een houten handdoekrek met 2 glazen staven.

    lot of 4 ecru pieces consisting of a wooden armchair with carving and cannage, a hall coat rack with cannage, mirror and 4 hooks, a wooden umbrella stand with cannage, carving and light crack damage in the cannage, a wooden towel rack with 2 glass bars.
    No longer available
    Dim. 96 x 60cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678
    Anton Pieck

    Een lot van 36 tekeningreproducties met diverse ontwerpen. Bijgevoegd een boek “Anton Pieck, Zyn leven - Zyn werk”.

    A lot of 36 drawing reproductions with various designs. Attached is a book “Anton Pieck, his life - his work”.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 40
  • #387

    Een set van 3 kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met blauw en rood bloemendecor. Naar Imari voorbeeld, XIXde eeuw.

    A set of 3 Chinese porcelain bowls and dishes with blue and red floral decoration. After Imari example, XIXth century.
    No longer available
    Dim. Ø 10,5 & 6,5 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #252

    “Blauw bloemenstilleven in koperen pot.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Blue flower still life in copper flowerpot.” Oil on canvas. Illegibly signed.
    No longer available
    Dim. 69 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #106

    Een art deco vitrinekastje met aan weerskanten een paneeldeurtje, versierd met bloemenmarquetterie.

    Art Deco display cabinet with a paneled door at both sides, decorated with floral marquetry.
    No longer available
    Dim. 125 x 125 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #350

    Een luchter met vijf ringen en zes lichtpunten met kristallen pendeloques.

    A chandelier with five rings and six light points with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. Ø 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #382
    Remy Cornelissen

    Lot van vier gravures gesigneerd en genummerd buiten de plaat. “Beelden” (44/95). “Portret” (120° litho 50/100). “Wonderdier” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).

    Lot of four engravings signed and numbered outside the plate. “Images” (44/95). “Portrait” (120° litho 50/100). “Wonder beast” (VI/XIV). “Don Quichote” (96° litho 39/40).
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #251

    Een Tiffany tafellamp uit de jaren 60 met het decor van een pruimenboom in glas en lood.

    A 1960s Tiffany table lamp with a plum tree decor in stained glass.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #605

    Een Chinees porseleinen gemberpot met polychroom decor van personages. Met sokkel. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain ginger jar with a polychrome decoration of characters. With base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #691

    Een houten campagne tafel, uitvouwbaar met dienblad.

    A wooden campaign table, foldable with tray.
    No longer available
    Dim. 84 x 63 x43 cm
    Estimate: € 75 / 125
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More