Similar lots by type
-
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420/480 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/130 -
#196
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260/280 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
Trois assiettes en porcelaine Imari, dont deux sont une paire.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 30/50 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 45/55 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#307
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise avec glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60/100 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#218
Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#358
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50/80 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#39Royal Kopenhagen
“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#241Royal Doulton, England
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170/180 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#217
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190/210 -
#204
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#231
Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130/150 -
#357Lladro
“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 60/80 -
#8Goebel, Germany
“Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.
Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50/80 -
#395
Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#16
Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.
Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 50/80 -
#144J. Molenaer
“Groot havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979.
Superbe vue sur le port . Huile sur toile. Signée et datée 1979.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#250
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,11 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1,17 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,11 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 1,17 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1650/1850 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1,50 ct.No longer availableDim. 28,17 gEstimate: € 1300/1500 -
#101Period: 1827 - 1875
Een lederen missaal in etui. Goud op snee. Met enkele communieprentjes e.d. Ed. Doornik 1930.
Un missel en cuir dans un étui. Taille en or. Avec quelques cartes de communion, etc. Ed. Doornik 1930.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#11Val St. Lambert
Een asbak en een vaasje van geslepen kristal, groen gekleurd in de massa. Beide gemerkt onderaan.
Un cendrier et un vase de cristal taillé, de couleur verte dans la masse. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cm; Ø: 16 cmEstimate: € 60/100 -
#252
Een klein masker van gesculpteerd hout, getooid met een vogel. Resten van polychromie. Baoulé, Ivoorkust.
Un petit masque en bois sculpté, orné d'un oiseau. Restes de polychrome. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 55/65 -
#235
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 600/700 -
#367Alice Heath
Dansende moeder en kind. Beeld. Gesigneerd.
Mère et enfant dansant. Image. Signé.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 40/60 -
#270
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,90 ct. en tien saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 2,90 ct. Et de dix saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 14,24 gEstimate: € 2200/2400 -
#112E. Ibels
“Vaas met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Vase avec des roses . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 100 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936
“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100/150