#626Lillihan
Oosterse wollen tapijt. Handgeknoopt.
#543
Een paar porseleinen vazen met koperen montuur en met polychroom chinoiseriedecor.
Paire de vases en porcelaine aux montures en cuivre et avec décor polychrome de chinoiseries.No longer availableDim. H. 31 cmEstimate: € 100/120 -
#159J. Lambert
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Enkele herstellingen.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée. Quelques réparations.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 100/150 -
#457
Een flesje van Romeins glas.
#406
Een ronde salontafel met gerainureerde poten en een gecanneerd tussenblad.
#673Catellani & Smith
Een grote hanglamp, model ‘Fil de fer’.
#269Géo. Jacobs
“Koeien in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1892.
“Vaches dans l’étable”. Huile sur toile. Signée et datée 1892.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#739
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#771
Drie wijzen van polychroom Chinees porselein. XXste eeuw.
Trois sages en porcelaine de Chine polychrome. XXe siècle.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 40/50 -
#43
Een bronzen gedenkplaat in reliëf op stenen sokkel.
#608
Een porseleinen kopje en schoteltje met gekartelde rand en met famille rose decor van een ijsvogel op bloeiende takken. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe au bord dentelé à décor famille rose représentant un martin pêcheur sur des branches fleuries. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableDim. H. 7 cm, Ø 12 cmEstimate: € 250/350 -
#371
Petite pendule murale ronde à cadran en verre peint. Avec balancier et deux poids.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 25/35