#426Pierre Guariche, Meurop“Gamma” Een vintage design gestoffeerd kuipzeteltje met originele bekleding. Ontwerp door Pierre Guariche voor Meurop.
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#451Een Afrikaans terracotta beeldje, Idoma, Nigeria.
#41“Vrouw met hoed”. Een buste van gepatineerd gips.
#4Een potloodtekening van een Engels landschapszicht, toegeschreven aan Lady Gordon, een amateur die les zou hebben gevolgd bij David Cox. Gedateerd achteraan 1805.
#696Val Saint LambertEen geslepen kristallen pique-fleur.
#311Drie paar rood-en geelkoperen kandelaars. XIXde eeuw.
#303Een art-deco schouwklok in twee soorten marmer en versierd met twee zamakken hindes.
An Art Deco mantel clock in two types of marble with two zinc deer.No longer availableDim. 23 x 55 x 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#678Een lot van drie helmen waarvan één Nederlandse MP helm en twee Bulgaarse M72 legerhelmen.
A lot of three helmets including one Dutch MP helmet and two Bulgarian M72 military helmets.No longer availableDim. H: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
A pair of storm lamps made of marble, metal, and glass. Supported by Ionic columns.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 100 / 120