#160Omega GenèveEen 18 kt witgouden dameshorloge met 18 kt witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ladies' watch with an 18 kt white gold bracelet set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. bruto:43,70 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700 -
#613Een set van twee Thaïse marionetten.
#191James Dixon & Sons, SheffieldEen set van twee zilveren pralineschaaltjes gemerkt Sheffield, 1916, James Dixon & Sons. 270 gram/stuk.
#397Een Afrikaans masker met een touwenkapsel.
#274Ph. S. Heiders‘Zicht vanop de binnenkoer’, olieverf op doek, gesigneerd.
'View from the courtyard', oil on canvas, signed.No longer availableDim. 59 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#253Val Saint-LambertEen bolle vaas “Aberdeen” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging onderaan.
#43Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, blauw en kleurloos kristal, genummerd 141/300.
#167‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.
#53Val Saint-LambertEen bonbonnière met deksel van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Gemerkt.
#88Een lot van 2 postzegelalbums , bestaande uit 1 Borec album Duitsland, Bund tussen 1974-1984 en 1 insteekalbum DDR tussen 1980-1990. Bijgevoegd een klein album met Eerste dagomslagen.
A lot of 2 stamp albums, including 1 Borec album Germany, Federal Republic between 1974-1984 and 1 stockbook GDR between 1980-1990. Also included a small album with First Day Covers.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#106Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300 / 400