#46Een rond houten salontafel met gesculpteerde details en geometrisch ingelegd patroon. Bovenop een glazen blad.
A round wooden coffee table with sculpted details and geometric inlaid pattern. Topped with a glass surface.No longer availableDim. 61 x Ø74cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Een paar bronzen liggende leeuwen.
#419“Indonesisch portret”. Een aquatint op papier, onderaan onleesbaar gesigneerd. Gedateerd Praag ‘85, genummerd 3/5.
"Indonesian portrait". An aquatint on paper, signed unreadable at the bottom. Dated Prague '85, numbered 3/5.No longer availableDim. 39 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#618Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#324Raymond Delahaye“Begijnhofpoort”. Een ets op papier, onder gesigneerd.
"Beguinage gate". An etching on paper, unsigned.No longer availableDim. 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#431Een grote en een kleine coupe evenals een dekselvaasje van Imari porselein. XIXde eeuw.
A large and a small Imari porcelain bowl, along with a lidded vase. 19th century.No longer availableDim. Ø 25 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#50Een 18 karaats geelgouden ketting met 18 kt geelgouden hanger of broche bezet met een camee.
#356Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Val Saint LambertEen Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
#545Een vintage travertijnen tafel op twee travertijnen steunen.
A vintage travertine table on two travertine supports.No longer availableDim. 73 x 180 x 90 cmEstimate: € 200 / 300