Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

A pair of bookends with bronze elephants.
Dim. H. 28 cm
SKU: 0503240141.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 460 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #257

    Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.

    A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.
    No longer available
    Dim. H: 7-18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #135

    Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.

    A black lacquered, wooden commode with 2 drawers and a black marble top.
    No longer available
    Dim. 85 x 102 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #78

    Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door Ionische zuilen.

    A pair of storm lamps made of marble, metal, and glass. Supported by Ionic columns.
    No longer available
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #239

    “Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.

    "Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168
    Boch Keramis

    Een vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.

    A vase, Keramis Grès, numbered D.652 and signed Ch. Catteau.
    No longer available
    Dim. h 23.5 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #536

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.

    A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.
    No longer available
    Dim. 340x260 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #18

    Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.

    An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Edward Charles Barnes
    Period: 19e eeuw

    ‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.

    ‘Father and Daughter in Mourning’, oil on canvas, by Edward Charles Barnes. 19th century. Relined.
    No longer available
    Dim. 88 x 71 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #127
    Schuco

    Een elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.

    An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.
    No longer available
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #96

    Een eikenhouten schilderstoel met lederen zitting, vouwbaar op 3 poten. 19e eeuws.

    An oak artist's chair with leather seat, foldable on 3 legs. 19th century.
    No longer available
    Dim. 120 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #321
    Val Saint Lambert

    Een vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.

    A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.
    No longer available
    Dim. 7 x 55 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.

    A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.
    No longer available
    Dim. 110cm
    Estimate: € 600 / 800
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More