Other lots in this auction
-
#356Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#269Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.
A mirror with cut glass in a wooden gilt frame. Verso label numbered.No longer availableDim. 92 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#534Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.
A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.No longer availableDim. 74 x 214 x 98 cmEstimate: € 600 / 800 -
#90Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.No longer availableDim. 3,05 gEstimate: € 600 / 700 -
#527Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#400Girard Perregaux Swiss MadeEen herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.
A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#236Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.
A wooden carved console with a marble tabletop.No longer availableDim. 100 x 144 x 66 cmEstimate: € 150 / 200 -
#128Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.
A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.No longer availableDim. h 44 x l 37 cmEstimate: € 180 / 240 -
#125Clément MassierCache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.
Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.No longer availableDim. h 103 x Ø 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#124J. Step‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.
Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 300 -
#266Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.No longer availableDim. h 76 x b 91 x l 93 cmEstimate: € 120 / 180 -
#437Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.
A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.No longer availableDim. Ø 15 x 6,5 cmEstimate: € 100 / 120

