#226Een bruin lederen Chesterfield driezit canapé.
#492Louise Nevelson“Vrouwelijk naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1928.
#81Een 19e eeuws Russisch icoon met diverse moeders Gods.
#477Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700 -
#6Een niervormig bijzettafeltje met twee laden, met inlegwerk.
A kidney-shaped side table with two drawers, with inlay work.No longer availableDim. h 64 x l 46 cmEstimate: € 30 / 40 -
#547Een bronzen beeld van een panter.
#632Een houten beeld naar de voorbeelden van de Obabeelden uit Benin.
#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#413Een paar balustervaasjes van cloisonné op koper. Versierd met bloesems en druivenranken. Chinees werk.
A pair of cloisonné on copper baluster vases. Decorated with blossoms and grapevines. Chinese work.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#272J. J. Simons‘Interieur met dames en hond’, olieverf op doek in vergulde kader, getekend J. J. Simons.
‘Interior with ladies and dog’, oil on canvas in gilded frame, signed J. J. Simons.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -