#357CentralEen houten klokje met vergulde details en handgeschilderd floraal decor, gemerkt.
A wooden clock with gilded details and hand-painted floral decoration, marked.No longer availableDim. 35 x 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267Een Vlaams aardewerken beeldje van een figuur in lang gewaad.
#151Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
A 17th-century polychromed wooden saint figurine on console. Included is a more recent wooden figurine of Saint Joseph with child.No longer availableDim. h: 25 & 20 cmEstimate: € 250 / 400 -
#422Alfred LichterPeriod: 1917-2012“Capriccio 9”. Een schilderij op doek. Onderaan gesigneerd, verso getiteld en gedateerd 2006.
"Capriccio 9". A painting on canvas. Signed at the bottom, titled and dated 2006 on the back.No longer availableDim. 15 x 21 cmEstimate: € 70 / 90 -
#471Een bronzen beeld van een Indonesische Boeddha. XIXde eeuws.
#215Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
#39‘La Terre Sainte’, door Victor Guérin, tweede editie, 1884.
#287Een Nepalese zilveren armband met gesculpteerde patronen in het reliëf.
A Nepalese silver bracelet with sculpted relief patterns.No longer availableDim. 11,5 cm - 203 gEstimate: € 80 / 120