#618Val Saint LambertEen kristallen vaas, kleurloos en groen in de massa, onderaan gemerkt Val Saint Lambert en ‘M’.
A crystal vase, colorless and green in the mass, marked Val Saint Lambert and 'M' at the bottom.No longer availableDim. h 23 x Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#417Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
#645Een rond massief eiken houtgesculpteerd tafeltje op klauwenpoten.
A round solid oak wood carved table on claw feet.No longer availableDim. h 65 x Ø 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#672Een Chinees juwelenkistje van hout met metalen beslag.
#193Val Saint-LambertEen vaas met voet “Gary” van geslepen kristal, in de massa rood gekleurd. Gemerkt en met label en “M”.
A vase with foot "Gary" made of cut crystal, red colored in the mass. Marked and with label and "M".No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 100