#257Een koffie-en theeservies van verzilverd metaal. Koffie-, thee-, suiker- en melkpot versierd met een subtiel schelpmotief en met een gegraveerd monogram. Gemerkt Wiskemann en genummerd. We voegen er een rechthoekig dienblad aan toe, met een gegraveerd guirlandemotief.
A coffee and tea set made of silver-plated metal. Coffee, tea, sugar, and milk pots decorated with a subtle shell motif and an engraved monogram. Marked Wiskemann and numbered. Includes a rectangular tray with an engraved garland motif.No longer availableDim. H: 7-18 cmEstimate: € 200 / 220 -
#135Een zwartgelakt, houten buikcommode in Lodewijk XV stijl met 2 laden en zwart marmeren blad.
#239“Drie koppen”. Inktschets op papier. Toegeschreven aan A. Van Gaesbeeck.
"Trois têtes". Esquisse in ink on paper. Attributed to A. VAn Gaesbeeck.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Boch KeramisEen vaas, Keramis Grès, genummerd D.652 en getekend Ch. Catteau.
#536Een Perzisch handgeknoopt tapijt met meerkleurig geometrisch patroon.
A Persian hand-knotted carpet with a multicolored geometric pattern.No longer availableDim. 340x260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#18Een ovale antieke stolp met hieronder een wassen Madonna, twee miniatuur Vieux-Bruxelles vaasjes en een guirlande van kunstbloemetjes.
An oval antique bell jar with a wax Madonna underneath, two miniature Vieux-Bruxelles vases, and a garland of artificial flowers.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#154Edward Charles BarnesPeriod: 19e eeuw‘Vader en dochter in rouw’, olieverf op doek, door Edward Charles Barnes. 19e eeuws. Herdoekt.
#127SchucoEen elekrische vintage speelgoed auto in originele doos. Gemerkt Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Duitsland.
An electric vintage toy car in original box. Marked Schuco - Electro Ingenico 5311 - 1950-1959 - Germany.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#321Val Saint LambertEen vintage schaal, Val Saint Lambert, donkerroze gekleurd in de massa en kleurloos.
A vintage bowl, Val Saint Lambert, dark pink in the mass and colorless.No longer availableDim. 7 x 55 x 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
A Napoleon III figurative patinated and gilded bronze incense burner. Replica, after a work by J. Dasté. Cast as a leaf-adorned urn with two handles and lid, supported by a putto, on a rectangular base with Apollo and grotesque masks. Standing on four C-scroll legs.No longer availableDim. 110cmEstimate: € 600 / 800