#580Een 14 kt witgouden ring bezet met twee diamanten en één saffier met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A 14 kt white gold ring set with two diamonds and one sapphire with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 1,35 gEstimate: € 230 / 280 -
A lot of 14 chromo albums with various themes. Published by Jacques Superchocolat.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#99Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De zondagsmis of Kerk in de Kempen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechtsonder.
"The Sunday Mass or Church in the Kempen". Oil on panel. Signed lower right.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#178Mappin & Webb, London & SheffieldEen set van twee zilveren theepotten gemerkt Mappin & Webb Ltd., De grootste op warmhouder gemaakt in London, 1919 met een gewicht van 2050 gram, de kleinste gemaakt in Sheffield in 1934 met een gewicht van 810 gram.
A set of two silver teapots marked Mappin & Webb Ltd., The largest on a warmer made in London, 1919 weighing 2050 grams, the smaller made in Sheffield in 1934 weighing 810 grams.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#232Henri H.D.V.De Vooght“Lezende oma”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 1913.Klein scheurtje links/midden van het doek.
"Reading Grandma". Oil on canvas. Monogrammed and dated 1913. Small tear at left/centre of canvas.No longer availableDim. 53 x39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#408Een replica Chinese ‘draken’ helm in metaal.
#379MattelEen vintage lot van Mattel, bestaande uit een draagbaar kleerkastje met opschrift ‘Skipper’ en ‘Scooter’, een Skipper pop en een lot kledij voor Skipper. Toegevoegd een vintafe popje (niet Mattel).
A vintage lot from Mattel, consisting of a portable wardrobe labeled 'Skipper' and 'Scooter', a Skipper doll, and a lot of clothing for Skipper. Also included is a vintage doll (not Mattel).No longer availableDim. 28 x 19 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Een verguld houten wandconsole met ornamenten gesculpteerd en 2 plateaus.
#364Een lot van drie werkjes uit Indïe, een eglomisé van een jonge dame in ornaat, een gouache met twee dames tussen de lentebloesems en een vogeltje op een tak.
#537Een Chinees aardewerken bolpot met deksel. Blauw-wit met floraal decor.
#483Pagode van gebeeldhouwd jadeïet bestaande uit acht afzonderlijke delen en op een houten sokkel.
Pagoda made of carved jadeite consisting of eight separate parts and mounted on a wooden base.No longer availableDim. H. 163 cmEstimate: € 500 / 700