Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

A pair of bookends with bronze elephants.
Dim. H. 28 cm
SKU: 0503240141.
Auction day: 5 March 2024 19:00
Catalogue #141
Estimate: € 460 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #356

    Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.

    A small round side table with veneer inlay, one drawer.
    No longer available
    Dim. h 68 x Ø 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #269

    Een spiegel met geslepen glas in houten verguld kader. Verso label genummerd.

    A mirror with cut glass in a wooden gilt frame. Verso label numbered.
    No longer available
    Dim. 92 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #534

    Een vintage Memphis stijl design tafel met meerkleurig stalen frame in polygone vormen en vierhoekig glazen tafelblad.

    A vintage Memphis style design table with multicolored steel frame in polygon shapes and square glass tabletop.
    No longer available
    Dim. 74 x 214 x 98 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #90

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.52 ct.
    No longer available
    Dim. 3,05 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #527
    Royal porcelain by Pienong Benjarong

    Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.

    Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #400
    Girard Perregaux Swiss Made

    Een herenhorloge van roestvrij staal en goud en met lederen polsband. Gemerkt.

    A men's watch made of stainless steel and gold with a leather wristband. Marked.
    No longer available
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #236

    Een houten gesculpteerde console met marmeren tafelblad.

    A wooden carved console with a marble tabletop.
    No longer available
    Dim. 100 x 144 x 66 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #128

    Een grote milieu-de-table in gesmeed brons en koper met vergulde delen en twee vogeltjes bovenop.

    A large centerpiece in forged bronze and copper with gilded parts and two little birds on top.
    No longer available
    Dim. h 44 x l 37 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #125
    Clément Massier

    Cache-pot op zuil in keramiek, vroeg 20ste eeuws, onderaan de cache-pot gemerkt Clement Massier.

    Cache-pot on stand in ceramics, early 20th century, marked Clement Massier at the bottom of the cache-pot.
    No longer available
    Dim. h 103 x Ø 39 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #124
    J. Step

    ‘Stilleven met seringen en fruit in vergulde kader, gesigneerd J. Step en gedateerd 1903.

    Still life with lilacs and fruit in a gilded frame, signed J. Step and dated 1903.
    No longer available
    Dim. 60 x 91 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.

    An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay.
    No longer available
    Dim. h 76 x b 91 x l 93 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #437

    Een kleine coupe van Imari porselein. Vroeg XIXde eeuw, diverse beschadigingen.

    A small cup made of Imari porcelain. Early 19th century, several damages.
    No longer available
    Dim. Ø 15 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 5 & 6 Maart 2024

Veiling volledig: 700 loten in veiling. Tentoonstelling: 1 & 2 Maart van 10.00 tot 17.00u

5 March 2024 19:00
6 March 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 5 March 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More