Similar lots by type
-
#178L. Giachi
Een vrouwenbuste van meersoortig marmer op losse sokkel. Omstreeks 1900.
Un buste féminin en différents sortes de marbre et sur un socle détaché. +- 1900.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#128
“Danseres”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Chiparus.
”Danseuse”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300 / 500 -
#98
Een driedelig art nouveau klokstel van rood marmer en zamak. De pendule getooid met een beeld, getiteld ‘Coquette’. De twee kandelaars met vier armen. Begin XXe eeuw.
Une garniture de cheminée Art Nouveau en trois pièces en marbre rouge et régule. La pendule est décorée d’une statue nommée ‘Coquette’. Deux candélabres à quatre bars. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hout, versierd met draken. Met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté, décoration de dragons. Avec une tablette en marbre.No longer availableDim. 77 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#191Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
“Christus Heilig Hart”. Een buste van albast en marmer. Gesigneerd achteraan.
”Christe Sacré Coeur”. Un buste en albâtre et marbre. Signature au dos.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 400 -
#616
Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360 / 380
Other lots in this auction
-
#728Ferruccio Farina
Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque. Twee boeken. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.
”Ondeugende Prentbriefkaarten van de Belle Epoque”. Deux livres. Ed. Atrium, Alphen a/d Rijn 1989.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#569
“Het circus”. Olieverf op papier. Draagt een handtekening: Roëde.
”Le cirque”. Huile sur papier. Porte la signature: Roëde.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 250 / 400 -
#94Panhuyzen
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 20 / 40 -
#393Val St. Lambert
Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25 / 40 -
#564
“Naïef landschap”. Olieverf op doek.
”Paysage naïf”. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#768
Een lot van drie verschillende schoteltjes van blauw en wit Chinees porselein met landschapsdecors.
Un lot de trois petits plats différents en porcelaine de Chine bleue et blanche aux décors de paysages.No longer availableDim. Ø: 13,5 & 15,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#436
Een vijfhoekige Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal pentagonal en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. Ø: 27 cm h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#517
Guanyin van jade. Chinees werk.
Guan Yin en jade. Travail chinois.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#609
Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#428Hergé - Avronel
Een wekker met een afbeelding van Kuifje en Bobby.
Un réveil avec une image de Tintin et Milou.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#535
Een Chinees flesvaasje van bruin porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase bouteille de Chine en porcelaine brune. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#291
Een paar pique-fleurs van polychroom porselein. Onderaan gemerkt Carl Thieme, Türingen. Eén haarscheur.
Un pique-fleurs en porcelaine polychrome. Marque sous la base : Carl Thieme, Türingen. Un cheveu.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 100 / 150