#628Een Chinese staanlamp.
A Chinese table lamp.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#370Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.
#371Een vintage aardewerken vaas. Onderaan gemerkt. Vermoedelijk AMC.
A vintage earthenware vase. Marked at the bottom. Presumably AMC.No longer availableDim. 35 x Ø16cmEstimate: € 35 / 70 -
#387CassinEen paar rode porseleinen beeldjes van kwartels. Onderaan gemerkt.
#272A. van de Vreken‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.
#73Een bronzen beeldje van een hond met zwart patina. Op een grijs marmeren sokkeltje.
A bronze figure of a dog with black patina. On a grey marble base.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#99“Landschap met boerderij en schaapherder”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#230Een 18 karaats geelgouden broche in de vorm van een vlinder met filigraanwerk.
An 18 carat yellow gold butterfly brooch with filigree work.No longer availableDim. 14,75 gEstimate: € 550 / 650 -
#397“Boeddha met vier emoties.” Bronzen hoofd, onderaan met zegel.
"Buddha with four emotions." Bronze head, bottom with seal.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#206Een Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast in 2 delen met 4 deuren en 2 laden .
#503Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.
A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 70 / 90 -
#184Isaac Israels“Dansscene.” Olieverf op board. Draagt atelierstempel achteraan. vaag gesigneerd.
"Dance scene." Oil on board. Bears studio stamp on the back. Vaguely signed.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 600 / 700