#160Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace with pendant set with brilliants weighing approximately 0.24 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 350 / 450 -
"Veiled Lady." A bronze plaque in a wooden frame, signed at the bottom.No longer availableDim. 31 x 20cmEstimate: € 150 / 250 -
#380Een luchter met vijf ringen en vijf lichtpunten met kristallen pendeloques.
#63Val Saint LambertEen vaas in groen en kleurloor kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
A vase in green and colorless crystal, signed Val Saint Lambert at the bottom.No longer availableDim. h 20.5 x Ø 14.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#483Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.
#98“Dame met spiegel.” Aardewerken beeldje naar Picasso.
#217Jef De KeyserEen buste in terracotta met schilferschade onderaan .Achteraan gesigneerd.
#420Een set van 8 oude munten deels zilver bestaande uit een 1 dollarstuk uit 1873, een Britse 1 dollar voor handel in de Orient uit 1911, een Indo-Chinese munt uit 1905, een 5 Lire munt uit 1873, 50 Egyptische Plates uit 1907, een Canadese Crown uit 1937, een Da Vinci herdenkingsmunt en een One dollar uitgebracht voor Waitangi day in 1977.
A set of 8 old coins, partly silver, consisting of a 1 dollar coin from 1873, a British 1 dollar trade dollar from 1911, an Indo-Chinese coin from 1905, a 5 Lira coin from 1873, 50 Egyptian Plates from 1907, a Canadian Crown from 1937, a Da Vinci commemorative coin, and a One dollar coin released for Waitangi day in 1977.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
#74‘Kadezicht met zeilbootjes’, gemengde techniek, no.161 en rechtsonder onleesbaar gesigneerd. Vertoont vochtschade.
"Quayside View with Sailboats", mixed media, no. 161, signed illegibly in the lower right corner. Shows signs of water damage.No longer availableDim. h 47 x b 57 cmEstimate: € 80 / 120