#182Shen Quan - 沈銓Period: 1662-1722“And thou receivest every heavenly favour - 受天百禄”. Een Chinees schilderij op zijdedoek met lente landschap en herten. Zegels “Shen Quan - 沈銓之印” en “Nam Ping Kangxi - 南蘋”. Draagt datum zomer 1666.
"And thou receivest every heavenly favor - 受天百禄". A Chinese painting on silk depicting a spring landscape and deer. Seals "Shen Quan - 沈銓之印" and "Nam Ping Kangxi - 南蘋". Dated summer 1666.No longer availableDim. 192 x 122cmEstimate: € 15000 / 20000 -
#377Een porseleinen groep in pastelkleuren, met allegorie op de natuur, met cherubijn. Met drie vaasjes in de achtergrond. Voordien als lamp gemonteerd.
A porcelain group in pastel colors, with an allegory of nature, featuring a cherub. With three vases in the background. Previously mounted as a lamp.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#41Een oeil de boeuf wandklok met zeer mooie versiering in inlegwerk.
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#83Een deels verguld schouwgarnituur in gips bestaande uit een buste van Christus en 2 vazen met als opschrift Van Den Balck Freres Bruxelles, reproduction interdite.
A partially gilded plaster 3 piece set consisting of a bust of Christ and 2 vases with the inscription "Van Den Balck Brothers Brussels, reproduction prohibited."No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#570Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,26 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
An 18 karat white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.26 ct. and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.25 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500 / 600 -
#517Een Chinees porseleinen vaas met decor van personages. Op sokkel.
#651Karel BiddelooWilly Vandersteen. “De Rode Ridder”. Een lot met diverse titels, waaronder De slangengod, eerste druk april 1991 en gesigneerd door Karel Biddeloo.De zwarte banier (herdruk 1966), De zwaneburcht (herdruk 1980), Mysterie te camelot (herdruk 1983), De stenen beelden (herdruk 1979)Het derde wapen (Herdruk 1979), De zwarte roos (herdruk 1979), De verzonken klok (eerste druk Augustus 1968), Het testament (eerste druk juni 1969), De hamer van Thor (herdruk 1986), De Lorelei (herdruk 1986)De koraalb(..)
A bronze casket decorated in Gothic style with figures in niches. We are adding a similarly designed square cigarette case.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 70