#325Een antieke massief houten koffer.
#157A. Rolle“Nar.” Bronzen beeld. Gesigneerd. Duitse school.
"Nar." Bronze sculpture. Signed. German school.No longer availableDim. h 51 cmEstimate: € 500 / 600 -
#219Philippe SwyncopPeriod: 1878-1949“Portret dame met hoed”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#103Een Art Deco uit marmer gesculpteerd beeld van een roofvogel.
An Art Deco sculpture of a marble carved bird of prey.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 200 / 300 -
#563“De Denker”. Een roestkleurig gepatineerd beeldje, naar Rodin.
"The Thinker". A rust-colored patinated statue, after Rodin.No longer availableDim. 26cmEstimate: € 80 / 120 -
#111ChristofleBestek van verzilverd metaal.
Silver-plated metal cutlery.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#427Een set van 2 blauw porseleinen Fohonden.
#153Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
A pair of veined marble cassolettes with detachable lids adorned with gilded bronze fittings and lion's head motifs.No longer availableDim. 41 x 20cmEstimate: € 300 / 400 -
#632“Bloemenstilleven in glazen vaas.” Olieverf op board. Gemonogrammeerd W.S. Gedateerd 1922. Toegeschreven aan Walter Sauer.
"Flower still life in glass vase." Oil on board. Monogrammed W.S. Dated 1922. Attributed to Walter Sauer.No longer availableDim. 47 x 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Jean Baptiste De Roy“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 200 / 300