#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#481Een Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#681Een glaspasta vaas in twee kleuren blauw.
#609Jack GodderisPeriod: 1916-1971“Man met baard”. Een schilderij, olieverf op papier. Bovenaan gesigneerd.
#593Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#14“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.
"Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."No longer availableDim. 32 x 36cmEstimate: € 35 / 70 -
#396Indo-HamadanEen handgeknoopte Indische wollen loper.
#526HamadanEen handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
#109“Portrait d'une jeune fille”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Portrait of a young girl". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 38 x 33cmEstimate: € 80 / 120 -
#466CaucazeEen Oosters wollen karpet. Handgeknoopt.
#355Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.
A pedestal with marquetry and copper ornaments.No longer availableDim. 76 x 50 x 38 cmEstimate: € 40 / 60