#130Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een turkoois cabochon.
#54Georgette Huet“La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.
#17Een vaas in groen en kleurloos kristal, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert.
#665Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.
#453Een lot van 15 Afrikaans houten gesculpteerde beeldjes met diverse figuren. Bijgevoegd 3 varia houten beeldjes.
A lot of 15 African wooden carved figurines with various characters. Included are 3 miscellaneous wooden figurines.No longer availableEstimate: € 150 / 180 -
#389Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974‘Stilleven met zonnebloemen’, gouache op paneel, getekend B. Hildebrandt.
'Still Life with Sunflowers', gouache on panel, signed by B. Hildebrandt.No longer availableDim. h 25 x b 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Limoges FranceEen lijst met een op porselein geschilderd tafereel van een man in een bootje op het meer, gemerkt Faure Limoges 6/8.
A frame with a porcelain-painted scene of a man in a boat on the lake, marked Faure Limoges 6/8.No longer availableDim. h 12 x b 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#388Een lot van vijf boeken voor verzamelaars met name twee boeken over Art Nouveau/Jugenstil, een boek over Magritte, een prijs gids van oud speelgoed en een boek over tinnen speelgoed.
A lot of five books for collectors, specifically two books on Art Nouveau/Jugendstil, a book on Magritte, a price guide of antique toys, and a book on tin toys.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#623Twee pique-fleurs van blauw wit porselein. Gemerkt.
#621Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.
A varied lot of holy water fonts. Including bronze, brass and porcelain.No longer availableEstimate: € 80 / 100