Similar lots by type
-
#411Een reeks van vier achtkantige borden van Chinees porselein met Japanse tuindecors. Omstreeks 1800. Enkele haarscheuren en lichte randschade.
Suite de quatre assiettes octogonales en porcelaine de Chine aux décors de jardins japonais. Vers 1800. Quelques cheveux et légers dommages aux bords.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#422Zes porseleinen menustaanders van monochroom wit porselein. Twee vormen een paar, één is horizontaal en één heeft een soliflorvaasje. Omstreeks 1900.
Six supports de menu en porcelaine en porcelaine blanche monochrome. Deux forment une paire, l'un est horizontal et l'autre a un vase soliflore. Vers 1900.No longer availableDim. 16 à 20,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#517Twee celadon tuinstoelen van Chinees porselein.
Deux chaises de jardin céladon en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 340 / 400 -
#665Een gesculpteerde Chinese koffer uit kamferhout.
Un coffre chinois sculptée en bois de camphrier.No longer availableDim. 57 cm x 50 cm x 100 cmEstimate: € 50 / 80 -
#419Een lot bestaande uit vier menustaanders, waarvan drie van biscuit versierd met personages, een bloemvormige van aardewerk en één van verzilverd metaal, evenals twee porseleinen servetringen met initiaal. Einde XIXde en begin XXste eeuw.
Un lot composé de quatre présentoirs à menus dont trois en biscuit décorés de personnages, un en forme de fleur en faïence et un en métal argenté, ainsi que deux en porcelaine ronds de serviette avec initiales. Fin du 19e et début du 20e siècle.No longer availableDim. H. 17cm e.a.Estimate: € 50 / 80 -
#367“Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.
"Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.No longer availableDim. h: 2§ & 8 cmEstimate: € 60 / 100 -
#194“Ram”. Olieverf op doek. Signatuur verdwenen. XIXe eeuw.
"Bélier". Huile sur toile. La signature a disparu. XIXème siècle.No longer availableDim. 31 cm x 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#559“Het bezoek van Sinterklaas”. Olieverf op paneel. Te restaureren.
"La visite de Saint-Nicolas". Peinture à l'huile sur panneau. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 28 cmEstimate: € 200 / 240 -
#369Een inktpotje van deels gepolychromeerd en verguld Brussels porselein, getooid met een moeder met kind. XIXe eeuw.
Encrier en porcelaine de Bruxelles en partie polychrome et dorée, à décor d'une mère et son enfant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Royal DoultonEen porseleinen serviesje met decor ‘Sweethaert rose’, bestaande uit twaalf theekopjes en vijf mokkakopjes. Met ondertasjes. Gemerkt.
Service de vaisselle en porcelaine au décor 'Sweethaert rose', composé de douze tasses à thé et de cinq tasses à moka. Avec soucoupes. Marqué.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#414“Mogol-hofhouding”. Een Indische gouachetekening op zijde.
Mogul Court. Un dessin indien à la gouache sur soie.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#509Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.No longer availableDim. Ø: 45 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#295Een porseleinen jardinière met diepblauwe sèvres achtergrond en handgeschilderde gouden accenten.
Une jardinière en porcelaine avec un fond de Sèvres bleu profond et des accents d'or peints à la main.No longer availableDim. 20 cm x 46 cm x 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#627Franklin Mint“The Golden vase of Bast”. Een porseleinen vaas met meerkleurig en verguld decor op blauwe fond in antiek egyptisch stijl. Gedateerd 1987.
"Le vase d'or de Bast". Vase en porcelaine à décor multicolore et doré sur fond bleu de style égyptien antique. Daté de 1987.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#405Een opengewerkt en gesculpteerd Chinees wandreliëf van rood en verguld hout met personages, bloemen en vogels.
Un bas-relief mural chinois ajouré et sculpté en bois rouge et doré représentant des personnages, des fleurs et des oiseaux.No longer availableDim. 62 x 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#504Een zandstenen Boeddhaschrijn.
Ecrin du Bouddha en grès.No longer availableDim. h: 59 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#575Een vaas van rood Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine rouge.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#547Een paar borden van Chinees porselein met een decor van planten en vogels. Tijdperk Qianlong.
Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor de plantes et d'oiseaux. Ère Qianlong.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#537Drie borden van Chinees porselein met decor van vloemen en insecten. Tijdperk Qianlong. Eén met schilfer aan de onderrand.
Trois assiettes en porcelaine de Chine à décor de fleurs et d'insectes. Ère Qianlong. Une avec éclat sur le bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 160 / 200 -
#567Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#615Een zwartgelakte Chinese salontafel met een pietra dura decor van diverse personages in het blad onder glas.
Une table basse chinoise laquée noire à décor en pietra dura de divers personnages dans le plateau sous verre.No longer availableDim. 52 x 53 x 104 cmEstimate: € 60 / 100 -
#412Een Perzische gouache op papier.
Une gouache persane sur papier.No longer availableDim. 26 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#491Een paar vaasjes in Chinees porselein met bloemendecor.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor floral.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 450 / 600 -
#134Henri Joseph F. PiéronPeriod: 1856 - 1912“Souvenir de Waesmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘Bruxelles 1879’. Winkelhaak in het doek.
"Souvenir de Waesmunster". Huile sur toile. Signée et datée 'Bruxelles 1879'. Déchirure dans la toile.No longer availableDim. 10 x 68 cmEstimate: € 250 / 350
Other lots in this auction
-
#340Een borstelkastje met gedreven messing en spiegel en met twee borstels binnenin.
Une armoire à brosses en laiton martelé et miroir et avec deux brosses à l'intérieur.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 45 / 65 -
#263Een Duitse bronzen plaquette uit de eerste wereldoorlog. Gesigneerd C.M. Schwerdtner.
Une plaque de bronze allemande de la Première Guerre mondiale. Signé CM Schwerdtner.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 55 / 65 -
#605Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#61Een gegoten kunststoffen meisjesbuste naar XIXe eeuws voorbeeld.
Un buste en plastique moulé d'une jeune fille d'après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#40Een 14 K geelgouden armband bezet met granaat.
Un bracelet en or jaune 14 kt serti de grenat.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 250 / 300 -
#432“Zeilboot bij ondergaande zon.” Aquarel op papier. Draagt monogram B.N.R.
"Voilier au coucher du soleil." Aquarelle sur papier. Ours monogramme BNR.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#686Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#124“De groentensnijdster”. Olieverf op doek. Vlaamse school. XIXe eeuw.
Le marchand de légumes . Huile sur toile. Ecole flamande. XIXème siècle.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 180 / 220 -
#35L. Deriche“Personages bij een kruisbeeld”. Pastel en houtskool op papier. Gesigneerd.
"Personnages à un crucifix". Pastel et fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 39 cm x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#469“Abstracte spiraal.” Gemengde techniek op paneel. Achterkant draagt ‘For James’ en een afbeelding van een haai.
"Spirale abstraite." Technique mixte sur panneau. Le dos porte l'inscription « For james » et l'image d'un requin.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 100 / 120



