Similar lots by type
-
#218
Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.
Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180/200 -
#217
Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.
Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 190/210 -
#336
Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.
Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 80/120 -
#206
Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260/280 -
#209
Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420/480 -
#12
“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#258Goebel, Germany
“Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.
Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 160/180 -
#224
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130/140 -
#328
Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#39Royal Kopenhagen
“Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.
Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#358
Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.
Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 50/80 -
#395
Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#303
Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.
Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.No longer availableDim. h: 27 - 37 cmEstimate: € 50/80 -
#339Capodimonte
“Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.
Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 50/75 -
#241Royal Doulton, England
“Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.
" Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."No longer availableDim. h: 17 - 21 cmEstimate: € 170/180 -
#377
Een kleine messingen Thaise tempelwachter
Un petit gardien de temple thaï en laiton.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 80/100 -
#204
Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.
Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 260/280 -
#400
Een porseleinen frenologiebuste.
Un buste de phrénologie en porcelaine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#380
Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90/110 -
#223
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.
Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 130/140 -
#233
Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 120/130 -
#196
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 260/280 -
#231
Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.
Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 130/150 -
#296
Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.
Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.No longer availableDim. 54 x 120 x 70 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#269Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Interieur met palmiers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Intérieur avec palmiers . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 51 x 64 cmEstimate: € 200/240 -
#324
“Stilleven met veldbloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd
Nature morte aux fleurs sauvages . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 87 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#330
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants sertis sur argent avec un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 600/700 -
#69Marie-Thérèse FayetPeriod: °1934
“Marée Basse”. Een gekleurde blinddruk. Gesigneerd en genummerd 11/30.
Marée Basse . Un gaufrage en couleur. Signé et numéroté 11/30.No longer availableDim. 54 x 44 cmEstimate: € 100/150 -
#374
Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#387
Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 60/100 -
#375
Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.
Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/120 -
#260Giorgio Armani
Een halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150/170 -
#238
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
Homme avec traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 130/150 -
#279Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage de lande . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 64 x 30 cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een boekenkast van gebeeldhouwd eikenhout met twee beglaasde deuren en een lade in de gordel. Zijdelings twee zuiltjes. Einde XIXde eeuw.
Une bibliothèque en chêne sculpté avec deux portes vitrées et un tiroir dans la ceinture. Deux petites colonnes sur le côté. Fin XIXème siècle.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 80/120 -
#235
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 600/700