Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.

Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.

Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 2011180343.
Category: Aardewerk.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #481

    Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 51 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #8

    Een paar achthoekige kandelaars van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Eén met schade aan de rand.

    Deux chandeliers octogonaux en faïence blanche et bleu, Delft. Marque sous la base. XIXième siècle. Un chandelier avec dégâts au rebord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #81

    Een tabakspot en een dekselpotje van Frans aardewerk. XVIIIe eeuw.

    Un pot à tabac et un petit pot à couvercle en faïence française. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 21 & 14 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #405

    Twaalf kopjes met onderbordjes van meerkleurig aardewerk met het decor ‘Timor’. Frans werk.

    Douze tasses et sous-tasses en faïence polychrome aux décors ‘Timor’. Travail français.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #28

    Een balustervormige lampenvoet van kobaltblauw geglazuurd aardewerk met vergulde versieringen. Engels werk.

    Un pied de lampe en faïence bleu cobalt à glaçure et décorations dorées. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #402

    Een paar zittende Staffordshire honden.

    Deux chiens en faïence de Staffordshire assis.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #308

    Een Art - Decovaas met paradijsvogel en bloesemtakken. Gesigneerd A. Dubois.

    Un vase Art Déco, décor de branches en floraison et d’oiseaux paradis. Signé: A. Dubois.
    No longer available
    Dim. H: 36 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #698

    Twee Chinese vazen met meerkleurige decors van personages, waarbij één van porselein en één van Nanking-aardewerk.

    Deux vases de Chine aux décors de personnages polychromes, dont un vase en porcelaine et l’autre vase en faïence Nankin.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #21

    Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.

    Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.

    Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #731

    Een diep bord van Chinees crackleware.

    Une assiette creuse en porcelaine ‘crackleware’ chinoise.
    No longer available
    Dim. Ø: 29 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #121

    Een zeldzame vaas in Vlaams aardewerk. Gedecoreerd met een bloemmotief en hagedissen.

    Un vase rare en faïence flamande au décor de lézards et de motifs à fleurs.
    No longer available
    Dim. H 44 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #411

    Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .

    Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.
    No longer available
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #400

    Een lot Vlaams aardewerk, bestaande uit een coupe en twee vazen, waarbij één in de vorm van een reiger en de andere versierd met een slang.

    Un lot d’objets en faïence de Flandre comprenant une coupe et deux vases dont un représentant un héron et l’autre avec une décoration de serpent.
    No longer available
    Dim. h: 32 Ø: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #93

    “Madonna met kind”. Een beeld van meerkleurig en verguld aardewerk. Italiaans werk.

    ”Vierge à l’enfant”. Une statue en faïence polychrome et dorée. Travail italien.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #490

    Een lot meerkleurig aardewerk van Rouen, bestaande uit een lampetkan, twee terrines op onderschotel, een dekselvaas, een jardinière en een olielamp.

    Un lot de faïence de Rouen, comprenant une verseuse, deux terrines avec sous-plats, un vase à couvercle, une jardinière et une lampe à huile.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.

    Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.
    No longer available
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #668

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #123

    Een lot van drie aardewerken potten. Vermoedelijk uit de Song-Dynastie.

    Un lot de trois pots en faïence. Probablement de la Dynastie Song.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #728

    Drie verschillende geisha’s van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Kleinste hoofd gerestaureerd.

    Trois geishas différentes en faïence Satsuma.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #441

    Twee groepjes van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.

    Deux groupes en pierre de lard sculptée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #514
    Jan Kennis

    “Meisje met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Jeune fille et chapeau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #733

    Een schaal op voet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op een fabeldier en met vaandels. Onderaan gemerkt.

    Un plat sur pîed en porcelaine de Chine au décor polychrome de personnages sur un animal fabuleux et des drapeaux.
    No longer available
    Dim. 24 x 29 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #256

    Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.

    Un secrétaire sobre en chêne avec abattant et à trois tiroirs sous la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 102 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.

    Deux alliances différentes en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,59 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #66

    Een paar eikenhouten faldistoria, versierd met snijwerk in de rug.

    Une paire de chaises faldistoire en chêne avec décoration de sculptures dans le dos.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #194
    Karel Van Lerberghe
    Period: 1889 - 1953

    “Besneeuwd hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage fermier enneigé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #208
    Gaston Leroux

    “Rebecca”. Bronsen beeld op een marmeren draaisokkel.

    ”Rebecca”. Une statue en bronze sur socle tournant en marbre.
    No longer available
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 2200 / 2600
  • #494
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Meisjes met katten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 63/275.

    ”Jeunes filles et chats”. Une lithographie. Signée et numérotée 63/275.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Een houten piramide en octahedron.

    Une pyramide en bois et un octaèdre.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 26 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #92
    Roca Freixa

    “Havenzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur le port”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 46 x 56 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #565

    Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.

    Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.
    No longer available
    Dim. 144 x 112 x 48 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More