Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe eeuw.

Een paar borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe eeuw.

Paire d’assiettes en faïence de Strasbourg. XIXe siècle.
Dim. Ø: 23 cm
SKU: 0702170078.
Category: Aardewerk.
Auction day: 7 February 2017 19:00
Catalogue #78
Estimate: € 25a / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #660

    Een lot van Naams aardewerk, bestaande uit een theepotje, suikerpotje en een roompotje.

    Lot de faïences de Namur, comprenant une théière, un sucrier et un crémier.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #38

    Een paar tabakspotten van meerkleurig aardewerk met koperen deksels.

    Paire de pots à tabac en faïence polychrome aux couvercles en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #671

    Een paar vazen van Nanking-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Paire de vases en faïence de Nankin. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #93
    Mar. de Foret

    “De ontroostbare”. Een buste van terracotta. Gesigneerd achteraan.

    “L’inconsolable”. Buste en terre cuite. Signé au verso
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #207

    “Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.

    “Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #398

    Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.

    Vase en faïence belge décoré de trois serpents.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #57

    Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.

    Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #247
    Paul Sersté
    Period: 1910 - 2000

    “Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.

    “La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #800

    Een lot divers aardewerk bestaande uit een jardinière en twee wandvaasjes van Belgisch aardewerk, een kleine XVIIIde eeuws Delftse vaas en twee suikerpotten van zwart Hollands en Frans aardewerk.

    Lot de faïences diverses comprenant une jardinière et deux petits vases d’applique en faïence belge, un petit vase de Delft du XVIIIe siècle et deux sucriers en faïence noire hollandaise et française.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #443

    Een lot blauw en wit aardewerk en porselein, bestaande uit twee Delftse tegels, twee verschillende kommetjes met onderbordjes en twee schoteltjes.

    Lot de faïences bleues et blanches comprenant deux carreaux de Delft, deux bols différents aux soucoupes et deux petits plats.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #647

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Medio XXe eeuw.

    Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #389
    Boch La Louvière

    Een vierdelig lampetstel van groen en verguld aardewerk.

    Garniture de toilette en faïence verte et dorée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #745

    Een blauw en witte Delftse vaas met merk L.V.S. met een decor van bloemen en putti.

    Vase en faïence bleue et blanche de Delft avec la marque L.V.S. à décor de fleurs et de putti.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #795

    Een lot meerkleurig aardewerk bestaande uit een zigeunerkoppel, drie vissers en een vissersvrouw en een tabakspot in de vorm van een hoofd.

    Lot de faïences polychromes comprenant un couple de tziganes, trois pêcheurs et une femme de pêcheur et un pot à tabac en forme de tête humaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #377

    Een driedelig theeservies van basaltware, bestaande uit een theepot, een melkkannetje en een suikerpot. Engels werk.

    Service à thé trois pièces en faïence dite basaltware comprenant la théière, le pot à lait et le sucrier. Travail anglais.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #412
    Lucebert

    “Figuur”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘61.

    “Personnage”. Encre sur papier. Signé et daté ‘61.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #63

    Een damesbuste van terracottakleurig aardewerk op gipsen sokkel.

    Buste de dame en faïence de couleur terre cuite. Sur socle en plâtre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #735
    Iznik

    Een aardewerken vaas met bloem en vogeldecor. Iran.

    Vase en grès décoré d’une fleur et d’oiseaux. Iran.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #77
    Ch. Hartmann

    Een kinderhoofdje van geboetseerd terracotta. Gesigneerd.

    Tête d’enfant en terre cuite. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een art deco vaas van meerkleurig aardewerk met een tulpendecor.

    Vase art déco en faïence polychrome à décor de tulipes.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #143

    Een aardewerken balustervaas met een polychroom reliëfdecor van bloemen.

    Vase balustre en faïence à décor polychrome de fleurs en relief.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530
    Michel Hereman

    “Post-demonisch wezen”. Een beeld van beige gepatineerd aardewerk.

    “Etre post-démonique”. Sculpture en faïence à patine beige.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #705
    Boch La Louvière

    Een art deco schaal van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Décor nummer D5470.

    Plat art déco en faïence polychrome. Marque sous la base et numéro de décor D5470.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #11

    Een schotel van blauw en wit Delfts aardewerk, versierd met een bloemendecor. XIXe eeuw. We voegen er een recente Delftse schenkkan aan toe.

    Plat et cruche en faïence bleue et blanche de Delft à décor de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #315

    Een eendeurskast van gesculpteerd eikenhout.

    Armoire à une porte en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #359

    Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.

    Miroir rectangulaire à cadre en acajou.
    No longer available
    Dim. 69 x 77 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #393

    Een tafelklokje in houten kast met koperen monturen en wijzerplaat.

    Pendulette de table dans un corps de bois aux montures et cadran en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #709
    Jan Wauters

    “Symbolische compositie”. Litho. Gesigneerd en genummerd 190/250 buiten de plaat. Diepstempel van het Masereelcentrum te Kasterlee.

    “Composition symbolique”. Litho. Signée et numérotée 190/250 hors planche. Cachet à sec du Centre Masereel à Kasterlee.
    No longer available
    Dim. 56 x 47 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #664

    Een paar bolle dekselvaasjes, versierd met een meerkleurig landschapsdecor op blauwe fond en met vergulde details. Japans werk naar de XVIIIe eeuw.

    Paire de vases couvertes sphériques décoré de paysages polychromes sur fond bleu aux détails dorés. Travail japonais d’après le XVIIIe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #276

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #385

    Een mahoniehouten tea table op centrale poot.

    Table à thé en acajou sur pied central.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #524
    Anton Heyboer
    Period: 1924 - 2005

    “Danseres”. Gemengde techniek op papier.

    “Danseuse”. Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 39 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    Een schotel van Aritaporselein met een decor van personages en paarden.

    Plat en porcelaine d’Arita à décor de personnages et de chevaux.
    No longer available
    Dim. Ø: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #519
    Youri Demeure
    Period: 1927 - 2003

    “Materie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Matière”. Huile sur toile. Signée et datée ‘96.
    No longer available
    Dim. 75 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #825

    Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.

    Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #562

    “Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.

    “Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.
    No longer available
    Dim. 54 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 februari 2017

De veiling is volledig - 845 loten online. Catalogus beschikbaar in .pdf en .xls

7 February 2017 19:00
8 February 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 February 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More