Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar brons gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.

Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.

A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.
Dim. 41cm
SKU: 2305230557.
Categories: Brons, Verlichting.
Auction day: 24 May 2023 19:00
Catalogue #557
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #669

    Een staande lamp met getorste eiken voet en een melkglas kelk.

    A lamp stand with a turned oak base and a frosted glass shade.
    No longer available
    Dim. 196 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #512

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #698

    Een hanglamp met 2 lichtpunten en glazen lampenkap, hedendaagse uitvoering naar industrieel ontwerp. Gemerkt Ikea.

    A hanging lamp with 2 light points and a glass lampshade, contemporary version with an industrial design. Marked Ikea.
    No longer available
    Dim. 80 x 75 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #181

    Een paar bronzen panters als boeksteunen.

    A pair of bronze sculpted panthers as bookends.
    No longer available
    Dim. 21 x 18cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #515
    Noverdy, France

    Een Art Deco glaspasta luchter met 4 lichtpunten, gesigneerd Noverdy France.

    An Art Deco glass paste chandelier with 4 light points, signed Noverdy France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #508

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #245

    Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.

    A crystal chandelier with nine light arms in two rows.
    No longer available
    Dim. H: 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #522

    Een paar messing hallantaarns in kokervorm met telkens 3 lichtpunten.

    A pair of brass hall lanterns in the shape of a tube, each with 3 light points.
    No longer available
    Dim. 60 x Ø23cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #518
    Murano

    Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.

    A Murano glass chandelier. 8-armed light points and flowers in the decor.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #544

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Metal chandelier with crystal hangers and shades.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #505

    “La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)

    "Lanterne". A 6-angled brass hanging lantern with tinted glass. (AID3321)
    No longer available
    Dim. 62 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #347

    Een Jugendstil tuintafeltje in brons .

    An Art Nouveau bronze garden table.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #694
    Massive

    Twee hanglampen met glazen lampenkap, waarvan 1 met 2 lichtpunten en 1 enkele, ontwerp Art Deco in hedendaagse uitvoering. Gemerkt Massive.

    Two hanging lamps with glass lampshade, of which 1 with 2 light points and 1 single, design Art Deco in a contemporary version. Marked Massive.
    No longer available
    Dim. 65 x 95 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #552

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.

    Chandelier with six lights and satin glass shades.
    No longer available
    Dim. 32 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #416

    Een secretaire in Louis XV stijl met marqueterie en bronzen elementen.

    A Louis XV style secretaire with marquetry and bronze mounts.
    No longer available
    Dim. 94 x 71 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #534

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.

    Sac à perles chandelier. Copper and crystal with extern lamps.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #495

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #463

    “Usnisavijaya”. Een bronzen beeld van een 8 armig, Boeddhistische godheid met 3 gezichten, gezeten op een dubbele lotus.

    Usnisavijaya. A bronze sculpture of an 8-armed, Buddhist deity with 3 faces.
    No longer available
    Dim. 36 x 25cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #329

    Een celadonkleurige schemerlamp met kap.

    A celadon colored table lamp with shade.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø53cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #687

    Een paar hoge Engelse houten kandelaars met koperen bovenstuk en gestoffeerde kap. 1 met kleine barst aan voetstuk.

    A pair of high English wooden candlestickx with brass top and textile shades. One tiny crack at a base.
    No longer available
    Dim. 78 x Ø28cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #322

    Een keramische lamp op sokkel uit de jaren 80 van de vorige eeuw . Groen / zwart met goudkleurige accenten .

    A ceramic lamp on stand form the eighties, green and black with gilded details.
    No longer available
    Dim. 152 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #138
    Felix Pardo Tavera

    Een bronzen beeldje getiteld “C’est Mi !.. (Berck S/Mer), getekend F. P. de Tavera 85, 1890.

    A bronze statue entitled “C'est Mi !.. (Berck S/Mer), signed FP de Tavera 85, 1890.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #485
    Leclaire & Schäfer
    Period: 1960-69

    Een paar vintage koperen luchters met 7 lichtpunten in glazen bol met gevormde uitstulping. Gemerkt “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Lichte slijtagesporen aan de openingen.

    A pair of vintage copper chandeliers with 7 light points in a glass sphere with a shaped bulge. Marked “Leclaire & Schäfer”, circa 1960-69. Light signs of wear on the openings.
    No longer available
    Dim. 85 x 55cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #383

    Een lot van 3 Afrikaanse gesculpteerde houten beeldjes.

    A lot of 3 African wood sculpted figurines.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.

    A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.
    No longer available
    Dim. 12 x 16.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #475

    Kooiluchter van messing en met oranje en groene glazen vruchten versierd in de geest van Baguès. Jaren 60-70.

    Cage chandelier in brass and decorated with orange and green glass fruits in the spirit of Baguès. 60s-70s.
    No longer available
    Dim. H. 89 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #198

    Een koperen pendule met een paar kandelaars met 5-lichtpunten.

    A brass sculpted mantel clock with a pair of 5-light candlesticks.
    No longer available
    Dim. 48cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #659

    Een lot van 17 geslepen en gekleurde kristallen glazen, 4 verschillende formaten.

    A lot of 17 cut and colored crystal glasses, 4 different sizes.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #688

    Een lot van 3 kunstboeken.

    A lot of 3 art books.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #8

    Een lot van 7 strips, bestaande uit albums van Nero en eerste drukken van Dees Dubbel en Cesar, Urbanus.

    A lot of 7 strips, consisting of Nero, and first editions of Dees Dubbel and Cesar, Urbanus.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #532

    Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.

    A lot of 4 wooden chairs with turned legs, upholstered back and seat in a vertical linear design.
    No longer available
    Dim. 96 x 50 x 44 cm
    Estimate: € 150 / 300
  • #369

    “Message to Tony. Abstract.” Gemengde techniek op paneel.

    “Message to Tony. Abstract." Mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 43 x 46 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #461

    Een paar Japanse bronzen vazen, cloisonné met bloemendecor, XIXde eeuw, onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese bronze cloisonné vases with floral design, 19th C., marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. 37 x Ø24cm
    Estimate: € 375 / 425
  • #429

    “Abstract met rose.” Zeefdruk. E.A.

    “Abstract with rose.” Screen printing. EA
    No longer available
    Dim. 48 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Vijf diverse vazen van blauw en wit aardewerk, waarvan 4 met Engels registratiemerk in reliëf. En 1 dekselvaas gemerkt Delft.

    Five various vases of blue and white earthenware, of which 4 with embossed English registration mark. And 1 lidded vase marked Delft.
    No longer available
    Dim. H. 37 à 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More