#416Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
#767Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
#282“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
#794Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
#304Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.
#708Een paar wandlampen van verzilverd metaal, inclusief de lampenkappen, in de vorm van kandelaars.
#58Een lampje gedragen door een bronzen putto.
#6Een achthoekige metalen hallantaarn.
#706Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
Paire de lampes en faïence polychrome sur deux colonnes.No longer availableEstimate: € 100 / 120
#90Een paar 18 karaats van wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct. Prikkers vernieuwd.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,00 ct. Clous remplacés.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 500 / 700 -
#388Een lot diverse beeldjes van biscuit, porselein, hout enz.
Lot de statuettes diverses en biscuit, porcelaine, bois etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#398Een geelkoperen paraplubak, gehamerd en versierd met vier geciseleerde oren in de vorm van bladeren.
Bac à parapluies en cuivre jaune martelé et décoré de quatre feuilles ciselées servant comme anses.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#7Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
#710Jean d’EveEen roestvrij stalen herenhorloge.
Montre à bracelet en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. en een centrale Ceylon saffier van ± 1,87 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,29 ct et d’un saphir de Ceylan central de ± 1,87 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#100Rolex Oyster PerpetualCosmograph Daytona. Een automatisch herenpolshorloge van 18 karaats geel goud. Witte wijzerplaat en gouden bezel. In oorspronkelijke groene doos en kartonnen beschermdoos. Met garantiebewijs Y496205 - 116528, uitgereikt te Milaan in 2005. Met handleiding. Cal. 4130.
Cosmograph Daytona Automatique. Montre à bracelet homme en or jaune 18 ct. Cadran blanc, lunette en or. Dans la boîte originale verte et la boîte de protection en carton. Preuve de garantie Y496205 - 116528, distribuée à Milan en 2005. Avec instructions. Cal. 4130.No longer availableDim. 186,24 g brutoEstimate: € 8000 / 10000 -
#722“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
#334Irène BataillePeriod: 1913-2012“Havenzicht”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 50 cmEstimate: € 200 / 300