#287
#6
Een achthoekige metalen hallantaarn.
#708
#304
Een schemerlamp van brons en glas-in-lood in de geest van Tiffany.
#706
Een paar lampen van meerkleurig aardewerk op twee zuilen.
#288Lampe Berger
Een olielampje van meerkleurig aardewerk met een decor van grotschilderingen.
#767
Een bronzen halluchter met zes lichtpunten in de geest van de barok.
#794
Een paar metalen lampenvoeten in de vorm van stijgbeugels.
#416
Een tinnen kerkkandelaar in Barokke stijl, gemonteerd als staande lamp.
#282
“Fin d’automne”. Fotogravure naar F.J. Duchatel.
#58
Een lampje gedragen door een bronzen putto.
Petite lampe porté par un putto en bronze.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60
#136Jarnost Gause
“De vioolspeler”. Een beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le violoniste”. Sculpture en bronze patiné. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400/500 -
#659Pieter Pas
“Hoevezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#292P. Boelens
“Stilleven met haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux harengs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 75 cmEstimate: € 80/120 -
#518
Een Chinese dekselvaas van blauw en wit porselein met landschapdecor.
#749
“Familiescène aan de haard”. Pastel op papier.
#253
#74
#347Victoria, Chzecho-Slovakia
Een tête-à-tête van wit en verguld porselein op een dienblad. Gemerkt. We voegen er een porseleinen olielamp, gemonteerd op elektriciteit aan toe.
#47
Een bronzen bel naar XIVe eeuws voorbeeld.
#462Bart Vermaercke
#29
Een Mariabeeldje van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Statuette de Marie en ivoire sculpté sur socle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120/200 -
#255
Bague en or blanc sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct et d’un saphir central de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 3,95 gEstimate: € 1700/1900